Hüseyin Beşok

Re: Bu hayat burada biter Hüseyin Beşok!

Senin gibi cimbomluya bu forma altında veda etmek yakışır,

Biz sahadaki sen ,sen tribündeki biz!

Bunu bozmayı kimse aklından bile geçirmesin!

Hüseyin Besok ve Orhun Ene bu takim son 10 yilinin en degerli iki oyuncusudur.Umarim yöneticilerimiz geregini yapar ümidim olmamasina ragmen.

Umarim taraftarimizda Hüseyin ve diger Türk oyuncularimiza da yabancilara verdigi deger kadar verebilir.

Bu arada Arma Sevdalisi Abime öneri de bulunmak isterim...

'Hüseyin Besok sen bizim efsanemiz olacaksin.' pankarti iyi olur diye düsünüyorum.

Herkesin paramı alırım, keyfime bakarım dediği dönemde dahi formanın hakkını veren bir isimdi Hüseyin Beşok.

Yönetim Hüseyin bizim evladımız, istediğimiz anda onunla sözleşme imzalarız politikasından vazgeçsin. Daha önce bu konuda birçok kez acı deneyimler yaşadık. Ha yönetim Hüseyin´i gözden çıkardıysa onu da bilelim!

Not: Konu başlığıyla ilgisi olmayan iletiler tarafımdan temizlenmiştir.

şampiyonluk istiyorsak eğer hüseyin'in yanına yerli oyuncu almalıyız.o da giderse şaşırmam.bizim yönetim çok iyi bilir bu işleri !

Şahsım adına konuşuyorum bu memleketin en iyi 5 numarası.Galatasaraylılığı tartışılmaz zaten. Formanın hakkını en fazla veren kişi.

İnanıyorum ki o da kariyerini burda sonlandırmak istiyordur.

Bu hayat burada biter Hüseyin Beşok!! (İnşallah)

Bu hayat burada biter Hüseyin Beşok...
Katiyen ayrılmamalı...
Hatta küçük bir öneri bile olabilir bu: Olursa bir antrenörlük ne bileyim bir menajerlik o da burada başlamalı Hüseyin için... Onda bu fundamental varken bu tür görevlerin üstesinden rahatça gelebilir...

Işıl'ı günümüzdeki Metin Oktay olarak tanımlıyoruz ama bence Hüseyin'de böyle bir tanımlamayı hakedenler arasında.

Bence oynamaya devam etmek isterse (ki rahatlıkla bir sene daha oynar), yeniden sözleşme yapılmalı mutlaka. Hem manevi açıdan önemli, hemde yerli statüsünde böylesine tecrübeli ve kaliteli oyunculara da mutlaka ihtiyaç vardır her takımda..

birçok abilerimiz Metin Oktay ı görmüş..futbolunu ve gollerini izlemiş..Galatasaray sevgisine yakından tanık olmuşlar...biz genç nesiller onun ne kadar büyük bir futbolcu nekadar büyük bir Galatasaraylı olduğunu bilmemize rağmen ona tanıklık edemediğimiz için hep kendi Metinimizi yaratmaya kalkıştık...önce Hakan Şükür dedik yENİ Metine..şimdilerde Arda diyoruz..basketbolda Işılı dişi Metin yaptık..Hüseyine potanın Metini dedik...okadar Büyük bir Metin sevgimiz varki illa birini onun yerine koyacağız...yarın Arda gidecek Hüseyin basketbolu bırakacak...biz mevcut kadromuzdan gene Metinler arayacaz bulacağız onu kahramanımız yapacağız

çok seviyorum..forma aşklarına hayranım...çok büyük Galatasaraylılar..büyük bir hırs ve azimle mücadele ediyorlar...ama ne Arda ne Işıl nede Hüseyin benim Metin Oktayımdır..çünkü benim kahramanım sadece birtane

onun Dısında Hüseyin Beşok'u büyük bir hayranıyım..özellikle ilk yarıda milli takımın ve fenerin sözde süper uzunlarına tek başına verdiği ders bile onun nekadar iyi bir basketbolcu ve forma aşkıyla daha bir başka oynadığını gördük...bu forma bu arma oda bu formaya çok yakışıyor...dilerim basketboluda layık olduğun bu forma altında bırakırsın...

Hüseyin Beşok nefes aldığı kalbi attığı sürece Galatasaray forması giymelidir. Yönetimin en kısa sürede Hüseyin'in sözleşmesini uzatmalı, Antonio Graves de unutulmamalıdır.

Doviz yazabilenler bu konu ile ilgili döviz yazsalar çok iyi olur!

Yaşı biraz ilerlemesine rağmen sahada arması için bütün gücüyle mücadele eden oyuncumuzu basketbol hayatını sonlandırana kadar takımımızda görmek istiyorum.Bizde taraftar olarak Hüseyin'in bu takım için ne kadar önemli olduğunu ona hissettirmeliyiz.

Gereken değeri görmediğini düşünüyorum kesinlikle.
Efeste dipten attığı şutlardan günümüze gelişimini görmemek imkansız.
Bir de bu forma için akıttığı terin kıymetini anlayabilsek.

Hayırlısıyla bjk serisini bitirirsek,Hüseyine yakışan pankartı efes maçına hazırlayacağız.

Senin sevgin kalbimize saplanmış bir OK!
Bu hayat burada biter Hüseyin BEŞOK!

Şu anda aklıma geldi nasıl olur?