Hüseyin Beşok

Re: Bu hayat burada biter Hüseyin Beşok!

Senin sevgin kalbimize saplanmış bir OK!
Bu hayat burada biter Hüseyin BEŞOK!

Az ve öz...
Çok güzel olmuş.

Murat Cantas' Alıntı:

Şu anda aklıma geldi nasıl olur?
Muratım sloganı buldun, şimdi sıra pankartı yapmada:)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Murat Cantas":2g9li5lc]Senin sevgin kalbimize saplanmış bir OK!

Şu anda aklıma geldi nasıl olur?
Muratım sloganı buldun, şimdi sıra pankartı yapmada:)[/quote:2g9li5lc]

Çoğunluk beğenirse bizede yazmak düşer..

Bazen çok duygusal bakıyoruz olaylara.Hüseyin yaşlandı ve oynadığı bölgenin ağırlığını zor maçlarda kaldıramıyor.Evet kalsın ama o bölgeye alınacak çok iyi bir oyuncunun yedeği olarak

Yılmaz Kurt' Alıntı:
Bazen çok duygusal bakıyoruz olaylara.Hüseyin yaşlandı ve oynadığı bölgenin ağırlığını zor maçlarda kaldıramıyor.Evet kalsın ama o bölgeye alınacak çok iyi bir oyuncunun yedeği olarak

Biz 5 sene daha oynasın demiyoruz ki Yılmaz kardeşim..

Sadece bu forma altında başka kulübe gitmeden spor yaşamını noktalasın istiyoruz.Daha açık olacak olursak futbol takımındaki gibi oyunculara vefasızlık yapılarak kulüpten uzaklaştırılmadan bitirsin spor yaşamını çok sevdiği renklerle..Bunun adıda duygusallık değil vefa diyebiliriz ancak..

Bana görede bu sene aldığı sürelere bakarsak seneyede çok rahat kadroda tutulup rotasyonda kullanılabilir

oynadığı mevkide yaşı itibari ile sıkıntı çekmiyoruz. yedeği olmadığı için sıkıntı yaşıyoruz. Seviyoruz seni Hüseyin Beşok...

Bence de bu hayat burada bitmeli...

Geçen pazar günü (17 Mayıs) NTV Spor'da "tarih yazanlar" programını seyrettim. Çok büyük zafer , ama televizyon kanallarında yer yok. Bunun sebebini biraz da kulbümüzde aramak lazım. Bu başarı fenerbahçenin olsaydı , her yıl şölenlerle kutlarlardı.Neyse ben tekrar konuma döneyim.

O gün o programda kimler vardı? Ergün ,Hakan , Arif, Suat, Hakan Ü. , Ümit Davala ve o dönemin teknik ekibi. Şöyle bir bakın, butakıma başarılar yaşatan ekipten hangi oyuncumuza vefa borcu ödenmiştir? Hiç birine jübile yapılmamıştır, büyük üzüntüyle kulübümüzden ayrılmışlardır.

Bakın Tugay'a İngilizler jübile yapacaklar. Vefa budur. Bu sebeple ben de

diyorum. En azından basketbolda bunu yapalım...
Saygılar,

Bize kalbiyle oynayan oyuncular,Hüseyinler gerekiyorken Beşok'u bırakmamız kabul edilemez...
Seneye GÖNLÜM'le beraber fenerbahçeyi pota altından üstün bir oyunla,eze eze yenip şampiyon olacağız!..
Bu sene gerekeni yaptı,yapıcakda.Bence Efes Pilsen'i elersek şampiyon oluruz...

Sefa Kadakal' Alıntı:
Bize kalbiyle oynayan oyuncular,Hüseyinler gerekiyorken Beşok'u bırakmamız kabul edilemez...
Seneye GÖNLÜM'le beraber fenerbahçeyi pota altından üstün bir oyunla,eze eze yenip şampiyon olacağız!..
Bu sene gerekeni yaptı,yapıcakda.Bence Efes Pilsen'i elersek şampiyon oluruz...

Maalesef Kerem Gönlüm takımında kaldı :(

Re: 12 # Hüseyin Beşok

emrah çelebi

HÜSEYİN BEŞOK-MURAT KAYA?
Arkadaşlar maçta bişey dikkatimi çekti.2.periyodun sonu yada 3.periyodun başında ribaunt mücadelesinde top hüseyin ile murat arasında kaldı.Hüseyin sanki topu rakip oyuncuyla paylaşamıyormuş gibisert bi hareketle dirseğini kullanarak topu murat kayadan cekti ve murat kaya nın kaşı açıldı.Bana sanki kasti olarak yaptı gibi geldi ve özür dilemedi.Bu olay bence bizim bu seneki durumumuzu gayet iyi açıklıyor.

Hüseyin' e böyle bir suçlama yapmak çok büyük haksızlıktır. Bu eleştirinin son yapılacağı kişi Hüseyin'dir.

O boyuyla hiç tereddüt etmeden 3 lük sallıyor, yüzdesi de çok yüksek...
Hüseyin Tt,Efes'de filan olsa onu çok daha iyi kullanırlar.

maçtan önce gravesle olduğu gibi hüseyinlede sohbet etme fırsatım oldu ona sevgimizi saygımızı ilettim...Onu bu forma dışında bir formayla izlemenin bizlere acı vereceğini anlattım...Oda çok kalmak istediğini ama daha bir görüşme anlaşma olmadığını söyledi ama oda bu formayı bırakmak istemiyor yani onun elinde olan bir durum yok bizi çok seviyor ve kalma istiyor...Taraftara teşekkürlerini iletti ayrıca

maçtan önce gravesle olduğu gibi hüseyinlede sohbet etme fırsatım oldu ona sevgimizi saygımızı ilettim...Onu bu forma dışında bir formayla izlemenin bizlere acı vereceğini anlattım...Oda çok kalmak istediğini ama daha bir görüşme anlaşma olmadığını söyledi ama oda bu formayı bırakmak istemiyor yani onun elinde olan bir durum yok bizi çok seviyor ve kalma istiyor...Taraftara teşekkürlerini iletti ayrıca

Senin sevgin kalbimizde OK!
Gönlümüzde ÇOK!
Hüseyin BEŞOK!
Bu hayat burada biter! Hüseyin BEŞOK! Hüseyin BEŞOK!...

Tezahürat olarakta bu olabilir.