İdeal Beşimiz Nasıl Olmalı

Arkadaşlar yabancı transferi ocak 2005 kaldığına göre eldeki yerli oyuncularımızla oynuyacağımıza göre benim ideal beşim
1-U.Tınay(tıntın)
2-O.Güler(doktor)
3-G.Üçoklar
4-A.Vekiloğlu(aslan yürek)
5-F.Solak(mutonba)

gökhan bizde oynadığı yıl gibi şut atacaksa (umarım olmaz) kesinlikle cihad oynasın derim.. hatta cihadın kendine güveni geldiyse birinci lig de ben deartık 30 dakika ve üstü oynarım diyebiliyorsa düşünmeden cihad derim ben..
var onda potansiyel var. umarım alışmıştır sorumluluk alabilmeye..

Utku'ya katılıyorum. Gökhan'ın ne zaman ne yapacagı belli olmuyor. Bende Cihad'i tercih ederim.

Bu 5te bence şuanda 2 tane banko adam var..Diğerleri değişebilir..Birinci adam Fatih Solak,ikinci adam da Arda Vekiloğlu...

ozzy' Alıntı:
ŞAmpiyonluğa oynayacak ilk 5

1. iyi bir yabancı
2. iyi bir yabancı
3. Arda
4. Yabancı PF
5. FAtih Solak

Sen ne yaptın yahu ? :)
3 yabancı mı?Biz 2 tane alsak duacıyız,sen 3 yabancı hem de ilk 5lik adamlar,iyi bir yabancı demişsin..Eğer böyle birşey olursa biz bu sene şampiyon bile olabiliriz..Ne bilim,yabancılarda şöyle NBA kökenli basketbol oynamanın son yılarını yaşıyorlar..Valla şampiyonluğa oynarız..:) Ama bunların hepsi hayal ozzy..Senin söylediğin ilk 5i kurmak çok zor..Tabi ben iyi bir yabancıdan bunu anladım..Sen belki farklı bişe anlatmak istedin orda..

kobra' Alıntı:
ozzy' Alıntı:

1. iyi bir yabancı
2. iyi bir yabancı
3. Arda
4. Yabancı PF
5. FAtih Solak

3 yabancı mı?Biz 2 tane alsak duacıyız,sen 3 yabancı hem de ilk 5lik adamlar,iyi bir yabancı demişsin..Eğer böyle birşey olursa biz bu sene şampiyon bile olabiliriz..Ne bilim,yabancılarda şöyle NBA kökenli basketbol oynamanın son yılarını yaşıyorlar..Valla şampiyonluğa oynarız..:) Ama bunların hepsi hayal ozzy..Senin söylediğin ilk 5i kurmak çok zor..Tabi ben iyi bir yabancıdan bunu anladım..Sen belki farklı bişe anlatmak istedin orda..

Adam da zaten başına şampiyonluğa oynayacak bir beş diye yazmış sevgili kardeşim...

sovereign' Alıntı:
kobra' Alıntı:
ozzy' Alıntı:

1. iyi bir yabancı
2. iyi bir yabancı
3. Arda
4. Yabancı PF
5. FAtih Solak

Adam da zaten başına şampiyonluğa oynayacak bir beş diye yazmış sevgili kardeşim...

Elimizde ki kadroyla ideal ama yoksa ben de isterim Kobe'nin bizim 5'imiz de olmasını.. :wink:

PG-UMUT TINAY SG-JACABSON SF-ARDA VEKILOGLU PF-UMUT C-ESTEVAN

bence bu sene takımda en ıyı olan takımdakı 12 kısıyıde kullanabılecek olmamamız.cok genc bı kadroya vsahıbız ya vezır olcaz ya rezıl bence bunu ortası yok...

1-Orhan Güler
2-Nick Jacobson
3-Brian Boddicker
4-Arda Vekiloğlu
5-Jose Estevan Fereira

bence yabancılardan biri 3 numara yerine 4 numara olmalıydı. arda 3 te daha verimli 3 numaraya göre uzun 4 numaraya göre kısa ve zayıf kalıyor.

oh be baggio
sonunda üner dışında güsel bi msjını gördüm :)

bnm 5imde baggioyla aynı
sadece orhanın yerine Umut Tınay da olabilir

güler

orhan gülerin 1. lig seviyesinde basketbol oynayabileceğini pek sanmıyorum...Artık hafızam beni yanıltmıyorsa boddicker de arda tarzı sıkışırsa 4 numarayı kotarabilen bir oyuncu...