İdeal Beşimiz Nasıl Olmalı

Re: güler

gordon' Alıntı:
orhan gülerin 1. lig seviyesinde basketbol oynayabileceğini pek sanmıyorum...Artık hafızam beni yanıltmıyorsa boddicker de arda tarzı sıkışırsa 4 numarayı kotarabilen bir oyuncu...

gordon büyük ihtimal haklısın ama umutla bu işin yürüyeceğini tahmin etmediğimden inşallah orhan eski günlerine döner temennisi benimki.

boddicker dediğin gibiyse oyun içinde ardayla yapacakları değişimlerle rakibe oldukça savunma sıkıntısı yaratabilirler

1-Nick Jacobsın
2-Gökhan Üçoklar
3-Arda Vekiloğlu
4-Brian Boddicker
5-Jose Estevın Fereira
Kadromuz şuanda 14 kişiye ulaştı 2 kişi kadro dışı kalacak
BENCH
6-Cihat Şahin
7-Umut Tınay
8-Enver Enis Ekmen
9-Umut Durmuş
10-Ufuk Gülgen
11-Eyüp Fatih Ünal
12-İsmet Hacıoğlu
Mert ve orhan kadroya alınmamalı onların yerine 2 genç alınmalı daha önce orhanı ilk beş diye yazmıştım ama ismet2in oynaya bilmesi bence daha iyi olur.
HEAD COACH:HALİL ÜNER

SEKO' Alıntı:
1-Nick Jacobsın
2-Gökhan Üçoklar
3-Arda Vekiloğlu
4-Brian Boddicker
5-Jose Estevın Fereira
Kadromuz şuanda 14 kişiye ulaştı 2 kişi kadro dışı kalacak
BENCH
6-Cihat Şahin
7-Umut Tınay
8-Enver Enis Ekmen
9-Umut Durmuş
10-Ufuk Gülgen
11-Eyüp Fatih Ünal
12-İsmet Hacıoğlu
Mert ve orhan kadroya alınmamalı onların yerine 2 genç alınmalı daha önce orhanı ilk beş diye yazmıştım ama ismet2in oynaya bilmesi bence daha iyi olur.
HEAD COACH:HALİL ÜNER
Seko malesef İsmet ve Fatih'e bench bile hayal olacak gibi.Mert şu anda kaptanımız,Orhan ise Umut Tınay ile birlikte point guard'ı paylaşacak olan oyuncu.Boddicker ise gereksiz bir transfer gibi gözüküyor.Kadroda 4-5 tane SF varken SG ve PF pozisyonlarında ciddi sıkıntılar çekeceğiz gibi gözüküyor.Ayrıca şu anda Gökhan Üçoklar'ı SF kabul dersek Mert dışında SG yok.Orda kullanılması planlanan Jacobson ise aslında PG.Bu arada forma tanıtımında 13 numarayı giyen oyuncumuzun kim olduğunu öğrenebilir miyim?

Bir yanlış anlaşılmayı düzeltmek isterim.Jacobson ne yazık ki PG değil bir SG.Hatta Utah'ta son senesinde bütün maçlarda 3 numara yani SF oynadı.Zaten asist ortalamaları da PG olamdığını belgeliyor.

Boddicker ise söylendiği gibi hem SF hem de PF oynayabilecek tarzda bir oyuncu.Savunması ve ribaundları kuvvetli tarafı.

sovereign' Alıntı:
Bir yanlış anlaşılmayı düzeltmek isterim.Jacobson ne yazık ki PG değil bir SG.Hatta Utah'ta son senesinde bütün maçlarda 3 numara yani SF oynadı.Zaten asist ortalamaları da PG olamdığını belgeliyor.

Boddicker ise söylendiği gibi hem SF hem de PF oynayabilecek tarzda bir oyuncu.Savunması ve ribaundları kuvvetli tarafı.
Durum böyleyse özür dilerim sovereign.Takım iyi gitsin de ben özür dilemeye razıyım.

koch,

Yok dostum,niye özür dileyeceksin.Malum,bu adamlar pek tanınmadıkları için ne oynadıkları da pek bilinemiyor.Ben de çok araştırdığım için öğrendim.Yoksa benim de hiçbir bilgim yoktu bu oyuncular hakkında önceden.

bence ilk beş

pg umut tınay
sg nick jacobson
sf arda
pf brian bodderick
c ferreria
sixth man gökhan uçoklar

5 tane birbirinden zorlu final maçlarına çıkıyoruz ve takımımızın önemli ismi Gökhan yok bu zorlu maçlarda nasıl bir 5'le çıkmalıyız.
1-U.Tınay
2-Nick
3-Burak
4-Boddicker
5-Keep

SEKO' Alıntı:
5 tane birbirinden zorlu final maçlarına çıkıyoruz ve takımımızın önemli ismi Gökhan yok bu zorlu maçlarda nasıl bir 5'le çıkmalıyız.
1-U.Tınay
2-Nick
3-Burak
4-Boddicker
5-Keep
Aynı şekilde abi benim en çok iş yapar dediğim ve her zaman istediğim 5 budur aynı fikideyiz....

PG Ron Johnson
SG Nick Jacobson
SF Arda Vekiloğlu
PF Burak Sezgin
C Jason Keep

İlk beşteki yabancılar sırayla dinlendirilmeli ve karşısına çok tehlikeli bir adam gelmeyecekse her fırsatta Brian Boddicker kullanılmalı.

Sene başında kadromuzda bulunan (Doktor lakaplı ) Orhan Güler keşke şimdi bizlerle beraber olsaydı ne iyi olurdu değil mi?? Olsun inşallah seneye hem ORHAN hemde ENVER kadromuzda bulunur böylece deneyimli ve gayet başarılı 2 Yerli oyuncuyla lige başlamış oluruz...

SAYGIN AKEL' Alıntı:
Sene başında kadromuzda bulunan (Doktor lakaplı ) Orhan Güler keşke şimdi bizlerle beraber olsaydı ne iyi olurdu değil mi?? Olsun inşallah seneye hem ORHAN hemde ENVER kadromuzda bulunur böylece deneyimli ve gayet başarılı 2 Yerli oyuncuyla lige başlamış oluruz...
Saygın Orhan Güler ve Enver Enis Ekmen gittikleri takımlarda doğru düzgün süre alıp oynamıyorlar. Doktor Mersin'de 3.Guard durumunda 2.ligte oynayamıyor 1.ligte nasıl oynayacak?
Enver Enis Ekmen'in Banvit'te oynayamamasına şaşırıyorum Önder Külçebaş vasatı geçemediği halde oynuyor Enver sürebile alamıyor.
hem içerden hem dışardan atıyor bizde oynadığı süre içinde iyiydi.

Play autlarda hangi kadroyla oynamalıyız. 1yabancı oynatacağımıza göre
1-Umut Tınay
2-İsmet Hacıoğlu
3-Cihat Şahin
4-Arda Vekiloğlu
5-Burak Sezgin
6-Eyüp Fatih Ünal
7-Ufuk Gülgen
8-Bir yabancı oyuncumuz
9-Alt yapı
10-Alt yapı
11-Alt yapı