İdeal Beşimiz Nasıl Olmalı

2 numara eksigimiz var bariz sekilde.
Ismet-Umut-Arda-Burak-Keep
bence
Cihad da 3-4 degisir surekli.15 dakika civarinda oynamali.

bence de keep oynamalı

Muratın yazdığı ilk 5 e yakın bi 5 bencede
Umut Cihad Arda Burak Keep

yada Keep düşünülmüosa
Umut Jacobson Cihad Arda Burak

2 numara eksikliğimiz olduüu bi gerçek.......

bu yüzden jacobson oynamaıl diyecem.....

ama bir yandanda keep oynatırsak pota altında rakiplerimizi ezeriz play outlarda.........

çıkmazlarda kaldım:)

SEKO' Alıntı:
Play autlarda hangi kadroyla oynamalıyız. 1yabancı oynatacağımıza göre
1-Umut Tınay
2-İsmet Hacıoğlu
3-Cihat Şahin
4-Arda Vekiloğlu
5-Burak Sezgin
6-Eyüp Fatih Ünal
7-Ufuk Gülgen
8-Bir yabancı oyuncumuz
9-Alt yapı
10-Alt yapı
11-Alt yapı
12-Alt yapı
Gökhan ve Mert sezonu kapattı hangi yabancı olmalı yerli oyuncularımızda
kısıtlı
1-Umut 2-Nick 3-Cihat 4-Arda 5-Burak
1-Umut 2-İsmet 3-Arda 4-Burak 5-Boddicker
1-Umut 2-Cihat 3-Arda 4-Burak 5-Keep

bir kez daha belirtiyorum ve yine yazıyorum. playoutta yabancıların gidişleri ve sakatlıklardan kadronun daraldıgı ortada kaldıkı bu sene ufuk ve fatih fazla sure bulamadıalar. geriye kalıyor 5yerli+1 yabancı bu kadroyla her oyuncu ıcın oyunda kalma suresı fazlalasacak. verim ne kadar ıyı olur acaba??

Genç oyunculara yeterince nerdeyse hiç şans verilmedi İsmet ve Eyüp Fatih hiç olmazsa her maçta 4-5 dakika süre almalıydı işimiz çok zor nerdeyse 5 kişiyle oynayacağız.

Playout'ta hangi yabanci?

Yabancilardan bence en yararlisi olan Boddicker oynamali, ama ülkedeki guard kitligini ve point guardsiz bir takimin kafasi koparilmis tavuga benzeyecegini düsünerek son kararimi ron johnson olarak acikliyorum.

Re: Playout'ta hangi yabanci?

Kerem @Darmstadt' Alıntı:
Yabancilardan bence en yararlisi olan Boddicker oynamali, ama ülkedeki guard kitligini ve point guardsiz bir takimin kafasi koparilmis tavuga benzeyecegini düsünerek son kararimi ron johnson olarak acikliyorum.

Ron' un son maclarını izlemedigin belli ... Ki Umut TINAY' ın sürpriz çıkışı (malum sezon sonu ve transferi yaklaşıyor) da göz ardı edilemez.

Umut TINAY 1
Ismet HACIOGLU 1
Mert UYGUÇ 1-2 (sezonu kapadı)
Cihad ŞAHİN 2-3
Gökhan ÜÇOKLAR 2-3 (sezonu kapadı)
Arda VEKİLOĞLU 3-4
Burak SEZGİN 4-5
Ufuk GÜRGEN 4-5

Bu kadro durumuyla Play-Out oynamak kabus gibi birşey olmalı.
Görünen odur ki yabancısız kadroda özellikle 2 ve 5 numara sıkıntısı var. Jason KEEP ya da Nick JACOBSON ' dan biri tercih edilmeli ama benim şahsi fikrim 5 numaranın oynaması yani KEEP.

Re: Playout'ta hangi yabanci?

ARdaQue' Alıntı:
Ron' un son maclarını izlemedigin belli ... Ki Umut TINAY' ın sürpriz çıkışı (malum sezon sonu ve transferi yaklaşıyor) da göz ardı edilemez.

Hayir izlemedim. Sadece teorik bir yaklasimdi. Takimdaki tek pg'nin de Umut oldugunu düsünerek aslinda cok yanlis degil söyledigim. Tabi ki 5 numara ihtiyaci takimda bariz ama ben Umut'a bel baglamanin pek hayirli olmayacagina inaniyorum.

Play aut'larda nasıl bir 5 oynayacağız sakatlıklar ve tek yabancı oynaması
kadromuzu çok zorlayacak genç takımdan 3-4 oyuncu takviyesi yapılması gerekiyor. kimler alınacak bilen var mı?

koch' Alıntı:
Kendisini hiç sevmem ama Gökhan'ın sakatlığı varken boştaki Şemsettin 3 maçlığına fena olmaz.

tam üstüne basmıssın kardesim bence de cok iyi olur