Jason Keep

son durum nedir acep? bu adam transfer edildi mi?
cmts. günkü maçta pivot olacak mı?
arda düzeldi mi?
cezalar bitti mi?
sorular bittti :lol:

Galatasaray, Jason Keep İle İmzaladı
ç
Bir süredir pota altına bir uzun oyuncu arayan Galatasaray, ABD'li oyuncu Jason Keep ile anlaşmaya vardı. Donald Little'dan beklediği verimi alamadığı için uzun oyuncu arayışlarına başlayan sarı kırmızılılar, Anwar Ferguson'u antremanlara çıkartmıştı. Bu oyuncunun performansından memnun olmayan sarı kırmızılılar, bunun üzerine Jason Keep'i denemeye aldı. Bir süredir takımla birlikte antremanlara çıkan Keep'in performansını beğenen sarı kırmızılı teknik heyet, tecrübeli oyuncuyla sezon sonuna kadar sürecek bir anlaşma imzaladı. 27 Yaşında ve 2.08 boyundaki tecrübeli oyuncu, 1999-01 yılları arasında Oklahoma State, 2001-03 yılları arasında da San Diego ile NCAA'lerde mücadele etmişti. 2003 Yılında Southern California Yaz liginde Houston Rockets forması altında mücadele eden Keep, geçtiğimiz yaz ise Sacramento Kings forması altında NBA şansını denemiş ancak başarılı olamamıştı.

Hayırlı olsun..

kalıblı olması oda bı bızım ıcın bı artı,bakalım dacka macında oynayacakmı bu adam ulan bı kere ıyı olsun be bı pıvotu tutturabılsek cok guzel olacak...

Artık Hayırlı Olsun demeye inanın çekiniyrum!!!!!! Çünkü ne zaman transfer haberi duysam hemen Atlıyorum....Neyse inşallah bu sefer tutacak gibi JASON'ın REFERANS içaçıcı oldukça kalıplı bir pivot eğer fiziğini iyi kullanır 1/2 blok ve ribaund yaparsa olay bitmiştir...................

bu benim hatırladığım oyuncu ise oldukça iyi bir adam.Şöyle söyleyeyim, uzun değildir, pivottur! Çok blokçu değil, ama ribaund'u iyidir. Tarzı prokom daki joe mcnaull'a benzer. Ama sanıyorum 2 yıldır boşta geziyormuş.Ne kadar oynar bilemem.

Arkadaşlar bugüne kadar eskiden iyi olarak bildiğimiz ve sonrasında takımımıza transfer ettiğimiz tüm adamlar kötü çıktı ancak kötü bu adam diyip başta kabullenmeyip sonrasında oynadıkça açılan ve taraftarın gönlünde taht kuranda bir çok oyuncumuz oldu tıpkı,Koch,Moseley,Tolbert,Ron Johnson,Lyday,Boddicker gibi...
Umarım bu adam çok kötü bir oyuncudur...

Valla kimse yanlis anlamasin lutfem ama lutfen...Yanliz Keep bu macta IYI DEN BASKA HERSEY IDI

Kötü oynadı da ben Little a göre iyi buldum. en azından 1-2 pivot hareketi yaptı. FAzlaca kilosuna rağmen hareketli gözüktü.

Ancak topu eline alanın 3 lük salladığı bir takıma Shaq gelse ne yazar o da ayrı hikaye..

Little bence daha iyi.En azından hareketli.Bu adam bir adım atana kadar mevsimler değişir yaws.