Juan Emmanuel Culio

Re: Emmanuel Culio Galatasaray'da..

KAP : GALATASARAY SPORTIF SINAI VE YATIRIMLAR A.S. / GSRAY [] OZEL DURUM ACIKLAMASI (GENEL) 20110106 15:04:24

KAP : GALATASARAY SPORTIF SINAI VE YATIRIMLAR A.S. / GSRAY [] OZEL DURUM ACIKLAMASI (GENEL) 20110106 15:04:24

OZEL DURUM ACIKLAMASI (GENEL)
---------------------------------------------------------------------------------------------

ORTAKLIGIN ADRESI : BUYUKDERE CADDESI AKINCI BAYIRI SOK.NO:8 KAT:5 MECIDIYEKOY-ISTANBUL
TELEFON VE FAKS NO. : 212 274 4555/212 274 9636
ORTAKLIGIN YATIRIMCI/PAY SAHIPLERI ILE ILISKILER BIRIMININ TELEFON VE FAKS NO.SU : 212 274 4555/212 274 9636
YAPILAN ACIKLAMA ERTELENMIS ACIKLAMA MI? : HAYIR
OZET BILGI : FUTBOLCU TRANSFER BILGISI

---------------------------------------------------------------------------------------------
ACIKLANACAK OZEL DURUM/DURUMLAR:

S.C.S FOTBAL CLUB CFR 1907 CLUJ S.A. OYUNCULARINDAN JUAN EMMANUEL CULIO ILE ANLASMAYA VARILARAK SOZLESME IMZALANMISTIR. VARILAN ANLASMAYA GORE OYUNCUNUN S.C.S FOTBAL CLUB CFR 1907 CLUJ S.A. 'YA 2.000.000 EURO, OYUNCUYA ISE 2010-2011, 2011-2012, 2012-2013, 2013-2014 SEZONLARI ICIN SIRASIYLA 250.000 EURO, 600.000 EURO, 700.000 EURO, 700.000 EURO SABIT TRANSFER UCRETI VE 8.000 EURO, 10.000 EURO, 10.000 EURO, 10.000 EURO DEGISKEN TRANSFER UCRETI ODENECEKTIR.

BU HABERIN KAP 'IN SITESINDEKI ORJINAL HALI VE EKLI DOSYALARINI GOREBILMEK ICIN ASAGIDAKI LINK'I TIKLAYINIZ!
HTTP://WWW.KAP.GOV.TR/YAY/BILDIRIM/BILD ... ?ID=138639

Juan Emmanuel Culio Galatasaray'da

Galatasaray, Romanya'nın CFR Cluj takımından Arjantinli orta saha oyuncusu Juan Emmanuel Culio ve kulübüyle kesin anlaşmaya varmıştır.

Yeni sporcumuza Galatasaray forması altında üstün başarılar dileriz.

biglia formica 2lisinden biri yalan oldu o zaman.scoutgs patlamamıstır gene umarım. transfer yapmış olmak için yapılmış transfer.inş yanılırım

Daha önce söylediğim gibi tanımadığım bir oyuncu olduğu için oyuncunun kendisine nötr bakıyorum ve başarılı olmasını diliyorum. Yalnız şu ana kadar yapılan transferler beni pek tatmin etmedi, Anadolu takımı gibiyiz resmen.

Hayırlı olsun.

Önümüzdeki sene ya biraz düzlüğe çıkacaz ya da hepten batacaz.

Bu kadar vizyonsuz bir yönetim ve teknik direktöre maalesef güvenim kalmadı.

Hayırlı olsun demekten başka yapabilecek bir şey yok, oyuncuyu tanımadığım için pek yorum yapamayacağım fakat transfer politikamız gerçekten içler acısı. Bakalım bundan sonraki hamleler nasıl olacak.

Taraftarın çoğu bu adamı beğenmiyor.Ama ben bu adamın 2-3 tane maçını izledim Şl de.Tabii 2-3 maçla oyuncu hakkında pek sağlıklı konuşulamaz ama gayet iyi bir oyuncu izlenimi verdi bana.Şutları ve pasları çok iyi,ayrıyetten güçlüde bir oyuncu.Sol kanat ve forvet arkasında oynayabiliyormuş.

Hayırlı olsun...

Tanımıyorum ama tanıdıklarımızdan ne hayır gördük ? Umarım başarılı olur,bonservise şaşırdım açıkçası çünkü çoğu oyuncuya hakettiğinden fazla bonservis veriyorduk son zamanlarda.Yada son olarak Kazıma verilen yıllık ücret aşırı fazla bence.Culio'nun maaşıda pek fazla değil bakalım...Yalnız orta saha(2),forvet(2)Kale hala S.O.S veriyor acele olmak lazım.

eğer sol açık ise soru şu: Arda'yımı kesecek yoksa Kewell'ımı hangisinin yerine alındı?

2. soru biz son 5 senedir niye hep sağ ve sol kanada transfer yapıyoruz başka mevkide adam lazım değilmiş gibi?

inşallah Culio beni yanıltırda,yeri gelince kendisinden özür dilerim,hayırlı olsun vatana,millete camia'ya....

İlle Romanya'ya bir şekilde bulaşacaktık yani, genel kanı olumsuz bende izlemedim kendisini umarım herkesi yanıltır zira bu bünye artık bir hayal kırıklığı daha kaldıramayacak duruma geldi.

ya şaka maka şimdi Culio; Arda ve Kewell'ı kesip sol kanadamı yerleşecek hatta birde İnsua diye bir oyuncu vardı bizde...

Culio'nun sol kanat için alındığından şüpheliyim.Çok büyük ihtimal ortada oynatacak Hagi kendisini.Hatta zaman zaman sol beke çektiğini izleriz.Ama genel olarak orta alanda kullanacaktır.

Top hakimiyetine,paslarına sözüm yok ama bu adamı takımımızın ayarında görmem mümkün değil.Tek tesellim bonservisine az veriliyor olması.

Bu arada kendisini Romanya liginin Alex'i olarak gösterilmekte.Hatta Romanya'ya gelmiş en iyi yabancı oyuncu deniliyor.Deniliyorda arkadaş bu istitistiklare neden hiç yansımamış?Rakamlarla konuşmayı hiç sevmem ama bu kadarda değil bence.
Yine söylenene göre arkadaşı avrupadan isteyen ,takip eden kulüpler varmış özellikle Almanya'da baya merak uyandıran bir oyuncuymuş.27 yaşına kadar meraklarını izleyerek gidermişler sanırım orasınıda anlamadım.

Netice olarak Sarp'ın Barış'ın yerine oynayacak oyuncunun çok büyük yetenek olmasına gerek yok zaten bir fidan alıp orta alana eksek 2-3 yıla saydığım ikinin yeri dolar daha büyük katkı alırdık ama böyleside iş görür.Hayırlı uğurlu olur umarım beklentilermizin çok üzerinde başarılı olur.