Juan Emmanuel Culio

Kiralık gideydi iyiydi böyle bir yedek bulunması zordu.Tabi meşhur scout sistemimiz çalışsa Culio gibi 1000 tane varda.Neyse aldığın her kuruş helal olsun adam.Bu taraftar akıtılan teri unutmaz.Bu ayrılık başka bir Emmanuel'in habercisi olsa gerek.

AÇIKLAMA:
Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Profesyonel Futbolcumuz Juan Emmanuel Culio'nun Orduspor Kulübü'ne 2011-12 sezonunda 350.000 avro bedelle kiralanması için anlaşma sağlanmış olup, Orduspor'un 2011-12 sezonu sonunda 1.550.000 avro bedelle Culio'yu satın alma opsiyonu vardır.

http://www.kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=163732

Yolu açık olsun, emeği için teşekkür eder, geri kalan futbol yaşantısında başarılar dilerim.

Culıo neden hala bızımle antremanlara cıkıyor 2 gun oldu resmı sıteden acıklanalı transfer oldugu fakat 2 gundur takımla bırlıkte antremanlarda oldukca entresan

Çok çok yanlış bir hamle... Kadroya giremezdi diyen arkadaşlara hayretle bakıyorum. Sol kanatta Arda'nın yedeği var mı takımda? Peki Selçuk'un yedeği var mı???
Bana fena halde Terim'in 2. gelişinde Lucescu'dan kalan oyuncuları bir çırpıda silişini hatırlattı. Umarım aramayız diyeceğim ama kesinlikle arayacağız.
Hiç birşey değil sırf sol bek'te denemek için bile kadroda tutulabilirdi...

Fatih Terimin klasik onceki donemden kalan yabancilara karsi on yargili tutumunun sonucudur Culionun gonderilmesi.Barosu bile denemeden gecirdigini soyluyorsa Fatih Terim kusura bakmasin bu onyargilarla bu senede basarili olmasi zor olur.Ardayada fazla guvenmesin onuda yari yolda birakabilir.Veya cok guvendigi Hakan Baltasi ve Serveti.

Çoğu kişi gibi bana da aynı şeyi hatırlattı; Fatih Terim'in geçmiş dönemde eski hoca tarafından transfer edilen oyunculara karşı tutumu.
Bana göre çok yanlış bir tercih yaptık. Fatih Terim eminim ki Stancu'yu da göndermek istedi -tercihini tartışmam bu oyuncu için- fakat transfer edilirken ödenen yüksek bonservis buna engel oldu.

Tekrar Culio'nun gidişinden bahsedecek olursak, Culio ligimizin sert (kasap) takımlarına karşı gerek mücadelesi ile, gerekse yabana atılmayacak tekniği ile takımda oluşturulabilecek rotasyonda rahatlıkla yer bulabilirdi.

Yapacak birşey yok, başarılı olmasını temenni ediyorum.

Oyun ve karakter yapısı olarak çok sevdiğim bir oyuncuydu ve küçümsendiğini düşünüyorum insanlar tarafından.Takımda kalmasını isterdim ama kısmet değilmiş.Umarım geri döner...

Valla ben 3 tane hazırlık macında Culıo yu ızledım hatta hazırlık maclarında kı ılk yorumumda bu takımdan ılk Culıo gıder demıstım. hazırlık maclarında performansı gercekten hıc ıyı degıldı. Belkı oynadıgı maclar daha vasat takımlarla olan maclardı fakat onunda gozlem altında oldugunu bılmesı ona gore oynaması gerekıyordu. Bende Culıo nun yedek kulubesınde bır cok oyuncunun yedegı olabılcegını dusunuyorum fakat hem yabancı sınırlaması yuzunden hemde hazırlık maclarında kı performansı yuzunden kıralanmasını mantıklı buluyorum.

Valla ben 3 tane hazırlık macında Culıo yu ızledım hatta hazırlık maclarında kı ılk yorumumda bu takımdan ılk Culıo gıder demıstım. hazırlık maclarında performansı gercekten hıc ıyı degıldı. Belkı oynadıgı maclar daha vasat takımlarla olan maclardı fakat onunda gozlem altında oldugunu bılmesı ona gore oynaması gerekıyordu. Bende Culıo nun yedek kulubesınde bır cok oyuncunun yedegı olabılcegını dusunuyorum fakat hem yabancı sınırlaması yuzunden hemde hazırlık maclarında kı performansı yuzunden kıralanmasını mantıklı buluyorum.

Culio'yu 3 hazırlık maçında izlemiş ve vasat bulmuşsunuz. Bir oyuncunun maçta 5 dakika oynaması sizin için kıstas olabiliyorsa saygı duyarım düşüncenize. Şöyle ki; Culio, Twente ile oynadığımız maçta 46. dakikadan itibaren forma giydi. Daha sonra Inter ile oynadığımız maçta 90. dakikada oyuna dahil oldu. Sonraki Liverpool maçında 85. dakikada oyuna girdi.

3 ciddi hazırlık maçında toplamda 50 dakika futbol oynamış bir oyuncu hakkında yorum yaparken, sırf yorum yapmış olmak için buraya yazılınca alıntılayıp cevap yazmak zorunda hissettim kendimi. Kusura bakmayın..

Dipnot : Ciddi hazırlık maçları haricinde, önceki karşılaşmalarda Türkiyemspor karşısında forma giymemiş, Unterhaching maçında ise ilk 45 dakikada görev yapmıştır..

Fatih Hoca'nın geçmiş dönemlerden ders alamayıp sadece lafta değiştiğinin kanıtıdır benim gözümde. Hala aynı megalomanlık aynı kendini beğenmişlik devam ediyor kimse kusura bakmasın...
Olmadı İmparator olmadı....

Çok çok yanlış bir hamle... Kadroya giremezdi diyen arkadaşlara hayretle bakıyorum. Sol kanatta Arda'nın yedeği var mı takımda? Peki Selçuk'un yedeği var mı???
Bana fena halde Terim'in 2. gelişinde Lucescu'dan kalan oyuncuları bir çırpıda silişini hatırlattı. Umarım aramayız diyeceğim ama kesinlikle arayacağız.
Hiç birşey değil sırf sol bek'te denemek için bile kadroda tutulabilirdi...

Yanılmış olmayı çok isterdim. Dünkü maçını izledikten sonra IBB maçı üzerine tuz biber oldu. Fatih hocanın kulaklarını bayağı bir çınlattım...