Kelsey Plum

Fatih Terim olayında adı geçtikten sonra sosyal medyada Bikem Kanık'a niyet diye kadın basket takımının paylaşımlarına musallat olanlar var diye yapılmış bir transfer olarak Galatasaray tarihine geçmiştir ablamız. Muhtemelen imza atılırken anlaşılan ödemeleri almış ve imza atılırken anlaşılan fikstürü oynayıp gitmiştir.

Kasım-Aralık döneminde kendisinin onda biri yetenekte ve maliyette bir tanecik transfer yapsaydık ne uzun sakatlıklar yaşanırdı, ne de hedeflerden bu kadar hızlı kopardık.

Her sene aynı hikaye, sadece isimler değişiyor...

usta seni gömmek için yazmamış, güzel bir benzetme yapmış sadece. direkt şahsi algılama. bende şaşırdım sabah foruma girdiğimde kadın basketboluyla ilgili pek çok insan hakkında entry girmişsin. yüzümde güzel bir tebessüm ile okudum doğrusu.

usta seni gömmek için yazmamış, güzel bir benzetme yapmış sadece. direkt şahsi algılama. bende şaşırdım sabah foruma girdiğimde kadın basketboluyla ilgili pek çok insan hakkında entry girmişsin. yüzümde güzel bir tebessüm ile okudum doğrusu.
Teşekkürler ederim anlamadığım için sordum esasında rahatsiz olduğum ya da kızdığım için değil.🙏