Korel Engin

Re: Korel Engin Galatasaray'da

Burak, Petra'ı örnek vermek doğru bir tercih ama şunuda atlamayalım. Petra geçen sene skor yapmak zorundaydı.Neden çünkü arkasında onu yedekleyecek kimse yoktu. Chantelle vardı o da asla eski Chantelle gibi olamadı. Zaten aldığı süre zarfında kendini ister istemez geliştirdi. Ama Korel'in böyle bir fırsatı olması zor. Bakmayın siz Bahar Çağlar'ın özellikleri çoğu uzunda yok. Cem hoca Bahar'ı çok efektik kullanacaktır sezon içinde. Taj ile Yasemin'inde sürelerinden pek çalamaz Korel ki Korel'i bilen biliyor. Botaş'ta filan çok süreler almıştır. Yapabilecekleri kısıtlı ama yanlış anlaşılmasın aslında hayati bir görevi olacaktır savunmada, ribauntlarda.

bahar bu takımın bana göre en yetenekli uzunudur.izlerken böyle duncan için dersiniz ya kabiliyetli diye işte aynı o sıfatı hak ediyor.3 seneye bu takımın potaaltı canavarı olur bahar

Mehmet Can ILIMAN' Alıntı:
[quote="Sefa Kadakal":13yd4tgr]Süper bir transfer bu takımı seyretmek için sabırsızlanıyorum...
Ama cumhurbaşkanlığı kupasının Kayseri'de oynanacağı söyleniyor.Eğer Ankarada olursa (umarım olur)kesinlikle maça gideceğim.
Bu arada yeni transferler Cumhurbaşkanlığı Kupası'nda oynayacaklar mı?[/quote:13yd4tgr]
Sanırım oynayacaklar...
Eğer 11 Ekime kadar takıma dönerlerse oynayacaklar...
Koral'da 25 Eylülde takıma katılacakmış ve maçta oynayacakmış...

İki gün önce gelecekler değil aslı. En geç 2 gün önce gelecekler ;)

Minnesota ve Detroit'in elenmesi umuduyla ;)

Korel de çok katkı verecektir bize. Her bölgede ezeceğiz rakipleri bu sene. Korel de savunmada geçit vermez inşallah.

Kerem SEÇER' Alıntı:
İki gün önce gelecekler değil aslı. En geç 2 gün önce gelecekler ;)

Minnesota ve Detroit'in elenmesi umuduyla ;)

Korel de çok katkı verecektir bize. Her bölgede ezeceğiz rakipleri bu sene. Korel de savunmada geçit vermez inşallah.
ama final için en büyük aday bunlar

Detroit olabilir ama Minnesota muhtemelen Play-Off'a dahi kalamayacak.

Gokce Korel'i guzek acıklamıssın, yine denildigi gibi asıl istenen skordan cok, iceriyi kapatması, 5 numarayı doldurması. Hucumda hazırlanmış pozisyonları bitirsin yeter.

Fiba Cup'ta 2 Amerikalı oynacagından Avrupalı oyuncu alsak iyi olur, yuzu donuk oynayan skor yapabilen bir 4 numara olabilir (mi?)

minnesota finali hayatta yapamaz çünkü augustus'a destek olan kimse yok...resmen augustusspor'lar şu anda...detroit ise dilerim final yapamaz

Tajın gelmemesi bizi pek etkilemez ama augustusun gelmemesi etkileyebilir.Tajın yerine oynayabilecek çok oyuncu var(korel,bayar,yasemin) Ben Tajı değil Augustusu düşünüyorum

Buna sevindim Augustus gelsin de taj o kadar önemli rol oynamayacak final maçında...
Peki VJ maça yetişiyor mu?

Bence Taj en az Augustus kadar önemli. Rakip takımın elindeki pivotlar hem daha uzun hem de kaliteli. ( Yasemin, Bahar, Korel'e karşı Nevriye,Brown,Nevlin,Bronzova.)

Galatasaray için çok güzel bir transfer.. Avrupa'da uzun oyuncuya ihtiyacımız olucaktı.. Korel zaten türk vatandaşlığında.. Onu kadro dışı etmemize felan gerek kalmıyacak.. Daha önce Botaşspor'da oynamıştı Işıl abla ile.. Umarım Galatasaray'a faydalı olur.. Yeni sezon da başarılar..

Korel daha çok kalıplı ve post up yapan uzunların olduğu takımlara karşı süre alacaktır. Fenerin uzunları Nevriye, Tammy, Nevlin hareketli ve şuta dayalı oynadıkları için bu maçta süre alamadı Korel. Özellikle Avrupada birçok maçta pota altımızda en büyük silahlarımızdan biri olacaktır.