LA Lakers vs. Denver Nuggets

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Veysel Kaya":3jrhodbd]tamam mı abi

Tamamdır kardeşim. :)

Hakkını yemeyelim, seninki de çok güzel olmuş. :p[/quote:3jrhodbd]
Saadet Unal' Alıntı:
:) Sağ ol Tugay yine en iyi avatar benimkiymiş. Özellikle Veysel'in avatarını hiç beğenmedim.

valla bencede en kötüsü benimki fena vurdum be abi ama finalde çıkarrıız hıncını (İnşallah)

bu arada UTANIYORUM :)

Veysel avatar secimin benim. Saadet sen avatarina sukur et. Ben secseydim Veysel'inki gibi bir sey cikacakti ortaya. Biraz ipucu vereyim. Kobe ile Boston'lu bir oyuncunun kare alacagi bir avatar olacak idi. Neyse saglik olsun.

Salih GOZMEN' Alıntı:
Veysel avatar secimin benim. Saadet sen avatarina sukur et. Ben secseydim Veysel'inki gibi bir sey cikacakti ortaya. Biraz ipucu vereyim. Kobe ile Boston'lu bir oyuncunun kare alacagi bir avatar olacak idi. Neyse saglik olsun.

abi helal olsun ne diyelim nerden bulduysan artık bunu :)

not: avatar değştirme tarihi 30.05.2009 saat 18.00
6 haziranda özgürüm

Salih GOZMEN' Alıntı:

Bu durumda Tugay'a tekrar teşekkür etmem gerekecek.. Ben sevdim avatarcığımı.. :ehue Hele Veysel'inkini gördükçe öpüp başıma koyasım geliyor.. :p

Saadet Unal' Alıntı:
[quote="Salih GOZMEN":3l4a6y5z]Veysel avatar secimin benim. Saadet sen avatarina sukur et. Ben secseydim Veysel'inki gibi bir sey cikacakti ortaya. Biraz ipucu vereyim. Kobe ile Boston'lu bir oyuncunun kare alacagi bir avatar olacak idi. Neyse saglik olsun.

Bu durumda Tugay'a tekrar teşekkür etmem gerekecek.. Ben sevdim avatarcığımı.. :ehue Hele Veysel'inkini gördükçe öpüp başıma koyasım geliyor.. :p[/quote:3l4a6y5z]

o kadar mı kötü ya sadece elini tutmuş kaldırıyor :)

Alperen Kaplan' Alıntı:
[quote="Levent ÖKTENER":1diqdnxg]63 senelik NBA tarihin de 30. defa finale yükselmiştir LA Lakers..son 10 yılda ise 6. finaldir..böylelikle 00 'lerin en iyi takımı olduğunu Lakers, en iyi oyuncusu olduğunuda Kobe Bryant göstermiştir dün geceyle birlikte..

Kobe'nin yanında Shaq-Gasol ikilisinden birisi yokken kaç kez final yaptınız abi? 00 ların en iyi iki takımından birisiniz Spurs ile birlikte, kabul ama Kobe için bu kadar net konuşamazsın bence...[/quote:1diqdnxg]

gerçekten güzel bir noktaya değinmişsin alperen.shaq-gasol ikilisinden biri yokken lakers en kötü sezonlarından birini geçirmişti diğer sezon ise play-off ilk turunda elenmişti.

Mehmet E. Güneş' Alıntı:
Oh be yarın okul yok, play offta ilk defa canlı izleyebileceğim Hedo'yu.
Tabi bide bu sezon LeBronu son defa izleyeceğiz :)

Hay Allah yanlışlıkla bu topice yazmışım yukarıdaki iletiyi:)

O zaman bu topicle ilgili bişey yazayım buraya:
tek diyeceğim Kobe beklesin geliyoruz:)

Nba'de bir çok takım zaman zaman parlamış ancak bir takım sürekli parlamış.
Lakers'ı tebrik etmek gerek bu noktada.Gerçekten büyük yıldız bulma yetiştirme konusunda çok iyiler.

çok güzel olmuş avatar ve imzalar.. :)

Veysel,Burak ve Saadet 'i gösterdiği bu olgunluktan dolayı tebrik ederim..tek laf etmeden koymuşlar herşeyi.. :)

Elensekte alnımız açık...Sezon başında hatta Billups takasının gerçekleştiğinde kim derdi ki bu takım batı finali oynayacak, finaldede Lakers ı zorlayacak.Seride koç faktörü çok ortaya çıktı.Denver ın en büyük zaaflarından biride G.Karl gibi bir koça sahip olması.Phil Jackson ise çok doğru hamleler yaptı ve birçok maçın sonucuna etki etti.Kısacası tecrübesini konuşturdu.Kobe nin performansıda bu seride büyük rol oynadı.Carmelo ben dahil birçok kişinin gözünde itibar kaybetti.Billups tanda bunları hiç beklemezdim.(Lakabına yakışır şekilde oynamadı)J.r ve Nene serinin bazı maçlarında iyi bazı maçlarında kötüydüler.Nene çoğu maçta faul problemi nedeniyle başarılı olamadı.K-Mart ve Birdman de bu serideki istikrarlı isimlerdi Denver adına.Kleiza normal sezonda gösteremediği performansını bu seride gösterdi.

Takım buraya gelerek beklentileri karşıladı zaten, seneyede yine buraları zorlayacağımızı düşünüyorum kadro korunur ve birkaç parça daha eklenirse.Neyse hepsinin ellerine yüreklerine sağlık, buraya kadar gelmek büyük başarı...