LA Lakers vs. Denver Nuggets

63 senelik NBA tarihin de 30. defa finale yükselmiştir LA Lakers..son 10 yılda ise 6. finaldir..böylelikle 00 'lerin en iyi takımı olduğunu Lakers, en iyi oyuncusu olduğunuda Kobe Bryant göstermiştir dün geceyle birlikte..

Demiştik;
'' Ne kadar övünsek az, Pepsi Center deplasman sayılmaz... ''
Denver Nuggets : 92 - 119 : Los Angeles Lakers
Kobe ; 35 sayı 6 ribaund 10 asist...
Seri 4-2 bitti ve Batı şampiyonu, NBA finalisti Los Angeles Lakers oldu.
Tüm Denver Nuggest'lı ve Los Angeles Lakers düşmanlığı gözlerini kör etmiş
Boston'lu,Houston'lu,Cavs'lı,Pistons'lu,SAS'lı vb.. sayamadığım diğer arkadaşlara büyük geçmiş olsun diyorum. Onlar Kobe ve arkadaşlarının neler yapabileceğini daha öğrenememişler...
Ne kadar büyükmüşsün Kobe bu kadar düşmanın var, ne kadar asilmişsin Lakers bu kadar çekemeyenin var.
Carmelo takımın nasıl idare edileceğini, büyük oyuncu olmanın şartlarını Kobe'den öğrensin derim. Naçizane tavsiyem... Final serisini her bünye kaldıramaz. Böylece Denver balonunu da patlatmış olduk.
Finalde rakibimizi bekliyoruz. Farketmez kimin geleceği...
Lakers'lıyım, haklıyım, gururluyum...
----------------------------------------------------------------
Gelelim girmiş olduğumuz iddiaya...
Houston'lu arkadaşımız Burak Ceyhan
Bostonlu arkadaşımız Saadet Ünal
Cavs'lı arkadaşımız Veysel Kaya.
Öncelikle adınıza üzüldüm mü desem sevindim mi desem bilemiyorum.
Sizlerin tek hatası Kobe gibi bir isim üzerinden onun aleyhine iddiaya girmeniz.
Avatarlarınızı ve imzanızı verdiğiniz Galatasaraylı sözü ile değiştireceğinize eminim. Fakat avatar ve imzanızı değiştirdiğiniz anda foruma yazarsanız çok iyi olur. Çünkü ne zaman koyduğunuzu bilelim ki 1 hafta boyunca durduğuna emin olalım...
Veysel Kaya;
Koyacağın avatar bu olacak.
http://img32.imageshack.us/my.php?image ... onjame.jpg
İmzana ise ; Kobe > LeBron yazacaksın...
Burak Ceyhan;
http://img32.imageshack.us/my.php?image ... andy01.jpg
İmzana ise ; Kobe > T-Mac yazacaksın...
Saadet Ünal ;
http://img32.imageshack.us/my.php?image ... wbc300.jpg
İmzana ise ; Kobe Real MVP yazacaksın...
Hepinize kolay gelsin. :) 8)

Saadet Unal' Alıntı:
Daha güzeli yokmuydu be Tugay. =) Neyse biz gerektiğinde tebrik etmesinide biliriz. 8) Tebrikler beyfendi. :)

Teşekkürler.

Eminim, Kobe ve büyüklüğünü kabul etmenize yardımcı olmuştur bu seri...

Uykusuz bıraktık yok yere 2 maçtan mağlup ayrılarak ama kusura bakmayın. ;)

Forever Lakers !

Levent ÖKTENER' Alıntı:
63 senelik NBA tarihin de 30. defa finale yükselmiştir LA Lakers..son 10 yılda ise 6. finaldir..böylelikle 00 'lerin en iyi takımı olduğunu Lakers, en iyi oyuncusu olduğunuda Kobe Bryant göstermiştir dün geceyle birlikte..

Kobe'nin yanında Shaq-Gasol ikilisinden birisi yokken kaç kez final yaptınız abi? 00 ların en iyi iki takımından birisiniz Spurs ile birlikte, kabul ama Kobe için bu kadar net konuşamazsın bence...

Gec kaldim yahu. Saadet icin daha guzel bir avatar vardi. Final icin yeni bir anlasma yapan varsa sartlari konusabiliriz. Yeniden Lakers uzerinden oyniyacagim, yanliz bu sefer Kobe degil, Arenas avatarlari ile senlendirmek istiyorum ortaligi. Gozumuz gonlumuz acilir. Yanliz bunlarda guzel.

Alperen Kaplan' Alıntı:
[quote="Levent ÖKTENER":33xuk0w8]63 senelik NBA tarihin de 30. defa finale yükselmiştir LA Lakers..son 10 yılda ise 6. finaldir..böylelikle 00 'lerin en iyi takımı olduğunu Lakers, en iyi oyuncusu olduğunuda Kobe Bryant göstermiştir dün geceyle birlikte..

Kobe'nin yanında Shaq-Gasol ikilisinden birisi yokken kaç kez final yaptınız abi? 00 ların en iyi iki takımından birisiniz Spurs ile birlikte, kabul ama Kobe için bu kadar net konuşamazsın bence...[/quote:33xuk0w8]

Gördük Alperencim gördük...

Serinin 5. maçında Kaan Kural'ın bir yorumu var.
'' Kobe, çok iyi bir oyun kurucunun yapabileceklerini bile yaparak ne kadar büyük bir oyuncu olduğunu gösterdi ''

Hala Kobe tartışmalarını görmeyi komik,abes ve daha fazla abartarak terbiyesizce buluyorum...

Eren Aydın' Alıntı:
Tugay arada yere in, çok yükseklerde dolaşınca hava çarpar mazallah :)

Erencim ben çok fazla iddialı konuşma taraftarı değilim.
Fakat buraya Denver'lı arkadaşların haricinde o kadar çok kişi gelip yazdı,çizdi,attı-tuttu ki konuşmamak kendime haksızlık olur.

Final serisi daha zevkli olacak inşallah.

Koray Mıncıozlu Lakers yolunda diye haberler çıkıyor Tugaycım ne derece doğrudur ? Murat Özyer teklifi red etmişti oklar ona dönmüş.

Burak Barut' Alıntı:
Koray Mıncıozlu Lakers yolunda diye haberler çıkıyor Tugaycım ne derece doğrudur ? Murat Özyer teklifi red etmişti oklar ona dönmüş.

Burakcım ;

Lakers yeni hocasını serinin 5. maçında buldu.

Elinde tahta benchteki oyunculara taktik veren bir isim ?

Maçı izleyen arkadaşlarımız yazsınlar o kişiyi sen de öğrenmiş ol. :)

Ayrıca içeriden aldığım haberlere göre ne Koray Hoca ne de Murat Hoca'ya teklif göndermemiş Lakers.

Hedeflerinde tek isim varmış ve anlaşma için yoğun çaba gösteriyorlarmış.
O isim de Halil Üner'miş. :p Halo Ağa t-shirtleri basımda, çaktırmayın. ;)