Los Angeles Clippers

Uğur Yılmaz' Alıntı:
Dedim ya abi, ara sıra LeBron'un torunu gibi davranıyor.

Durant'e inat daha bir sevdim, bu Blake'i.

Aynen öyle,zaten Durant'a nedendir bilinmez gıcık oluyordum,

Bu Griffin'in ortaya çıkması üstüne geldim ki seçme hakkım olsa Griffin'i seçer üstüne takım kurardım.Durant'la yola çıkmam ben.

Staples'ta bizi yenmek gerçekten çok zor artık.

Muhteşem Üçlü yine iş başındaydı bugün.

Blake Griffin: 47 sayı, 14 ribaund, 3 asist. NBA'de sezonun en yüksek rakamına ulaştı 47 sayıyla. 2.yarı biraz bencil oynasa 60'ı görürdü. Bu adam inanılmaz, yetenekli, atletik, hırslı, lider, artık şut da atıyor :)

Baron Davis: Bana NBA'i sevdiren adam, NBA'deki en sevdiğim oyuncu, kariyerinin en iyi günlerini yaşıyor belki de. Golden State ile o harika Dallas serisinden beri bu kadar arzulu görmedim onu. Blake Griffin ve DeAndre Jordan'ın performanslarından büyük payı var. 14 sayı, 2 ribaund, 12 asist.

Eric Gordon: Sayı makinesi şutörümüz bugün yine görevini yaptı. Sıkıştığımız anlarda üçlükleri gönderdi, içeriye katetti, asist yaptı. 23 sayı, 7 asist.

Yürüyedur Clippers !

Blake Griffin kuşkusuz bu sezon izlenildiğinde en çok zevk veren oyuncu. Bugün yaptığı işler inanılmazdı, 19/24 gibi harika bir yüzde ile oynadı.

Her şeyden önemlisi, bu 47 sayısının büyük bir kısmını şut ile üretti. Böylesine güçlü bir oyuncunun şutunu istikrar hale getirdikten sonraki halini tahmin ediyorum da...

Clippers'a sempatim büyük ancak mutlaka yedek katkısını güçlendirmek gerekir. Gelecek sezon hedefleri büyük bir playoff takımı olacaktırlar.

Son olarak, Blake reyiz hep seninleyiz. #blakegriffin

Staples'tan Minnesota da çıkamadı haliyle :)

LA CLIPPERS 126-111 Minnesota Timberwolves

Maç için tek üzücü nokta Blake Griffin'in double-double serisinin bitmesi.

Blake Griffin 29 sayı, 8 ribaund, 6 asist.
Baron Davis 20 sayı, 4 ribaund, 4 asist, 3 top çalma.
Eric Gordon 23 sayı.
Ryan Gomes 13 sayı, 8 ribaund, 5 asist.
DeAndre Jordan 11 sayı, 12 ribaund.

Three straight win...

Emre Yüksel' Alıntı:
[quote="Gazanfer Tosun":1myav42k]Staples'tan Minnesota da çıkamadı haliyle :)

LA CLIPPERS 126-11 Minnesota Timberwolves
[/i]

115 sayı fark mı attınız.. fena maç olmamış : ))[/quote:1myav42k]

Minnesota'yı bulunca fırsat bu fırsat demişiz abi :)

Bu gece Portland'da zor bir deplasmana çıkacağız.

Evimizde herşey güzel gidiyor ama böyle zor deplasmanlardan da 1-2 galibiyet çıkarabilsek fena olmaz.

Şu takım Los Angeles'tan ve Donald Sterling'den kurtulabilse , çok daha güzel yıllara kucak açacak potansiyel fazlasıyla mevcut.

He bu arada , Blake Griffin'i ailecek izliyoruz. : )

Tugay Aktepe' Alıntı:
Portland : 108 - 93 : Clippers

Yenilmek bizim de hakkımız Tugay :)

Sabah erken kalktım sınavım vardı, bir bakayım bizim maça dedim. 3.periyotta 5 sayı gerideydik. Sonra 2 üçlük yedik, şansıma tükreyim dedim :)

Blake Griffin'i yine tutan olmamış.

20 sayı, 18 ribaund, 4 asist.

Eric Gordon'un da 7/11 üçlük isabeti yetmemiş bize.

Staples'ta Golden State'i yendik 2 gece önce.

Yanılmıyorsam Staples'taki serimiz 7 maça çıktı.

LA CLIPPERS 113-109 Golden State Warriors

Blake Griffin 30 sayı, 18 ribaund, 8 asist.

Ne diyelim ki, hadi 30'lu sayılara, 15 üstü ribaundlara alıştık da, 8 asist neyin nesi :)

Eric Gordon 23 sayı, 4 asist.

Ryan Gomes 15 sayı, 8 ribaund, 2 asist.

baron dahada toparlarsa play off olabilir belki gazanfer.çünkü diğerleride iyi oynuyor.bence ryan gomes yerine aminu oynarsa daha iyi olur.

Tugay Eren' Alıntı:
baron dahada toparlarsa play off olabilir belki gazanfer.çünkü diğerleride iyi oynuyor.bence ryan gomes yerine aminu oynarsa daha iyi olur.

Tugay Playoff çok zor şuan için. Bayağı fark var arada ve dışarıda kalıp orayı zorlayan takım sayısı da fazla. Bu seneyi bir dahaki sene için hazırlık olarak kullanmalıyız.

Bu arada Eric Gordon sakatlandı. Onsuz çıktığımız 2 deplasmandan 2 mağlubiyetle döndük. Blake Griffin'in performansı da biraz düştü Eric Gordon olmayınca.

Seri başlasın.

LA CLIPPERS 103-88 Charlotte Bobcats

Blake Griffin 24 sayı, 10 ribaund, 3 asist, 2 top çalma.

Randy Foye 21 sayı 3 ribaund, 4 asist, 4 top çalma.

Ryan Gomes 18 sayı, 3 ribaund, 4 asist, 2 top çalma.

Baron Davis 12 sayı, 6 ribaund, 11 asist.