Maç Duyurusu

Bizim için basketbol şubemiz için belkide hayati bir karşılaşma.. evimizdekii bu karşılaşmadan zagerle ayrılmak istiyoruz.. her zamanki gibii yanlarında olucaz hafta sonu ve gerçekten gelecek olanlarıı ..bunu okuyupta içinde bir damla GS lilik hissi uyanan insanları taraftarlarıı(önemli mazaret hariç) maça bekliyoruz....

yer: belli değil ipekçi veya A.CÖMERT
saat-gün :TFF tarafından açıklanmasını bekliyoruz.

10.01.2005 19:16
. TBL'de 13.Haftanın Programı
ç

Türkiye Basketbol Ligi (13. Hafta)

15 Ocak C.Tesi 18.00 Türk Telekom - Darüşşafaka (Atatürk S.S.)
15 Ocak C.Tesi 15.00 Fenerbahçe - P. Karşıyaka (Abdi İpekçi S.S.)
15 Ocak C.Tesi 17.00 Efes Pilsen - Büyük Kolej (Abdi İpekçi S.S.)
15 Ocak C.Tesi 16.00 T.Pilsener - İ.T.Ü. (Atatürk S.S.)
15 Ocak C.Tesi 16.00 Erdemirspor - Tekelspor (Erdemir S.S.)

16 Ocak Pazar 15.00 Galatasaray - Banvit (Abdi İpekçi S.S.)
16 Ocak Pazar 15.00 Beşiktaş - Ülkerspor (Akatlar S.S.)

16 Ocak Pazar 17.00 Beşiktaş - Galatasaray (Akatlar S.S.)

bayan macımızda bu sekılde
besıktas-ulker macından sonra seyirci avanatajlarıda olacak

yetısebıldiğimiz yerden desteğe devam ediceğiz gözüken o.

ya kusura bakmayın buraya yazacağımda....efes maçı topici kilitlenmiş..bazıları efes maçında sahaya sırtını dönenlere abuk subuk laflar söylemiş...bide demiş çoğu ilk defa geliyor diye...orda 50 kişi vardık ve de ben 15 ini tanıyorum hepside bu sene en az maçların %70 ine giden adamlar...ben ve iki arkadaşım bu sene erkek takımın her maçına gittik...bizim açımızdan söylelyeyim...hep amacımız amatör şubelere destek vermekti...çağlayandan işimiz olmasına rağmen herkese satış yaptık ve bütün maçlara gittik...babama bile satış yaptım bu efes maçında...milleti çağırdık uğraştık filan falan...ama efes maçında anladık boş iş bunlar...aslında boş değil ama değmez...biz her maça gidiyoruz...ama yönetim aynı fedekarlığı yapıyormu???hangi maça geldi allah aşkına özhan canaydın???hangi maç için yorum yaptı...efes maçında ön koltuklar bomboştu...artık yönetime bişeyler söylemenin zamanı gelmişti...maçıda tv veriyordu..en güzel bu maçta yönetime birşeyler söylenirdi...ve de öyle oldu...çoğu spor yazarı sesimizi duydu ve yönetimize çağrıda bulundu...bizim yerimize başka bir taraftar grubu olsaydı daha önceden olmuştu bu olaylar...ama biz sabrettik...20 sayı geri düşmemize rağmen maç başa baş mış gibi takımı destekledik..kendi oyuncumuza küfür etmedik..arda vekiloğlunun sene başından beri o kadar kötü oynamasına göz yumduk..her maç tribüne ç.ağırdık tepki vermedik...ama yönetime bişeyleri duyurma zamanı çoktan gelmişti...vede onu yaptık...tamam belki o sırtını dönenlerin bazıları sırf gırgır olsun diye döndü...ama yapılan yanlış değil bence...bazıları yeter artık özhan yerine başka bişey söyledi oda doğru değil...ama genel olarak yapılan protesto haklıcaydı...BİZ SADECE YÖNETİMİNDE EN AZ BİZİM KADAR BASKET TAKIMINA DESTEK VERMESİNİ İSTİYORUZ....EN AZINDAN MAÇA GELSİNLER...çok şey mi istiyoruz???

Selim iyi hos tepkiyi verdik ve pisman degiliz diyorsun ama bu tepkinin bir takım cevrelerin hosuna gitmediğini belirtmek isterim.

Hos ben yaklasık 1 aydır sehir dısındayım ve maclara iştirak edemiyorum ama olaylardan haberdarım.Biz de bir süre önce pankartı ters asmak suretiyle tepkimizi gösterme kararını vermistik ama bunun takım oyuncularını olumsuz yönde etkileyecegini düsünerek gerceklestirmedik. Ama ne mi yaptık? Aynı gün ve hemen hemen aynı saatlerde oynanan bayan karsılasmasına gittik ve pankartımızı da bayan macında gösterdik. Erkek macında pankartın olmadıgını görmeleri, pankartı ters asmaktan daha guzel bir tepkiydi bence. Ha tabi yararı oldu mu diye soracak olursan ... Takımın gidisatı görülüyor eheh simdilik pek sonuc almıs gibi gorunmuyoruz elbette ki :)

ARdaQue' Alıntı:
Selim iyi hos tepkiyi verdik ve pisman degiliz diyorsun ama bu tepkinin bir takım cevrelerin hosuna gitmediğini belirtmek isterim.

Hos ben yaklasık 1 aydır sehir dısındayım ve maclara iştirak edemiyorum ama olaylardan haberdarım.Biz de bir süre önce pankartı ters asmak suretiyle tepkimizi gösterme kararını vermistik ama bunun takım oyuncularını olumsuz yönde etkileyecegini düsünerek gerceklestirmedik. Ama ne mi yaptık? Aynı gün ve hemen hemen aynı saatlerde oynanan bayan karsılasmasına gittik ve pankartımızı da bayan macında gösterdik. Erkek macında pankartın olmadıgını görmeleri, pankartı ters asmaktan daha guzel bir tepkiydi bence. Ha tabi yararı oldu mu diye soracak olursan ... Takımın gidisatı görülüyor eheh simdilik pek sonuc almıs gibi gorunmuyoruz elbette ki :)
bu yönetim öyle ince taşlardan anlamaz bence...

Evet Ahmet Comert e alindigi haberini aldik.
Bir mujdede bayan maclarida bundan sonra Ahmet Comertte olabilir.Buna ugrasiyorlar.

cemcemgs' Alıntı:
Maç Pazar günü saat 16:00 da Ahmet Cömert'e alınmış. Bence gözümüz aydın...

Maç saat 17:00 da oynanacaktır. TBF maç programında oyle gozukuyor. Herhangi bir değişiklikte yapılmamış bildiğim kadari ile.

hayırlı olsun bu maçı kazanalım artık inşallah kazanırız...

Geçen hafta siftah yapmıştım Efes maçında ama bu maça gelemeyecem sanırım zor yani...