Maç Duyurusu

TBL: Banvitspor Maçının Saati ve Salonu Değişti

Türkiye Erkekler Basketbol Ligi'nde hafta sonunda yapılacak Galatasaray-Bandırma Banvitspor maçının saati ve salonu değişti. Türkiye Basketbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, 16 Ocak Pazar günü saat 15.00'de Abdi İpekçi Spor Salonu'nda yapılacağı bildirilen Galatasaray-Bandırma Banvitspor maçı, aynı gün saat 17.00'de Ahmet Cömert Spor Salonu'nda oynanacak.

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Menajeri Turabi Genç, geçen hafta Ahmet Cömert Spor Salonu'nda Efes Pilsen ile yaptıkları maçta taraftarların salonu doldurduğunu ifade ederek, "Taraftarlarımız bu salonda oynamamızı istiyor. Ahmet Cömert'in ulaşımı daha rahat. Bundan sonraki tüm maçlarımızı bu salonda oynamak için yönetim kurulu ve sponsorlarımızla görüşeceğiz. Seyircimizin isteği doğrultusunda ligde kalan maçları Ahmet Cömert'te oynamak istiyoruz" diye konuştu.

slm millet.ihşallah bu maçı alırız.kümeye düşçez.başkanın umrunda değil bu maça bütün galatasaraylıları bekliyoruz
kcekmeceliler

erkek takımı için iyi haber
gün ve saat cok uygun gözüküyo
ancak kız takımının macı ile aynı saatte baslıyo sanırım

İki haftadır takımımızı yalnız bırakmıyoruz,
finallerden önceki son maçımız bu bizim,
inşalla ultrAslan trAkya-uni olarak yine yanınızda olucaz arkadaşlar..

Yensekte Yenilsekte..
Ölene kadar..

Harun AKIN

Bıızım cocukolar tarakya ıstanbul BH İstanbul herkes bu macta o salonu dolduracagız hadı beyler hadııı...

El ele verelım Taraftar destegı neymıs gosterelim...

Bu olay bır ılk sezon basından bu yana ugrasıyoruz macları Ahmet Cömerte aldıkrmak içiç Başta Halil Hoca, Turabi ve Mehmet Hocaya bır sağ olun demke gerekıyor...

Sonunda kol kola verdık ve basardık sımıd sıraz bızde haydı salona...

Bu maçı almaklazımkabul ama şu da bi gerçekki takımkendini yeni yeni buluyor.(maalesef) ama 2. yarı bence çok daha güzel geçecek.Büyük gelişme var oyunumuzda.

Zor maç kazanmak zorundayız aslında iki takımın birbirine benzeyen yanları var Banvit'te bizde maçlara işyi başlayıp maçın sonunu getiremiyoruz. iki takımda maçın belli bölümlerinde oyundan düşüyor.iki
takımında son maçlarına kadar pivot problemi vardı en az hata yapan maçı alır çok çekişmeli olur bu maç.

Bu maç bizim için hayati bi maç,kazanamazsak çok kötü olur. Ama seyrci desteğyle kazancaz inşallah ve 2.yarıdada çıkışa geçip playoff lara kalcaz..playofflara kalabilrsek herkes bizden korksun..bu takım her sürprizi yapabilir

G.Saray-Banvit maçında saat değişikliği..

Türkiye Basketbol Ligi'nde, 16 Ocak Pazar günü yapılacak Galatasaray-Bandırma Banvitspor maçının başlama saati değiştirildi.. Normal başlama saati 17:00 olan maçın saat 14:30 da başlayacağı belirtildi..

Basketbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Ahmet Cömert Spor Salonu'nda oynanacak karşılaşmanın 17.00 olan başlama saati, 14.30 olarak değişti.

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba demek istiyorum.

Bu sitenin varlığını yaklaşık 15 gün önce öğrendim ve o zamandan beri burada yazılanları takip ediyor ve şaşkınlığımı gizleyemiyorum. Çünkü gerçekten aynı düşüncede Galatasaray taraftarlarının olmasını bilmek beni çok mutlu ediyor.

1997 yılından beri GS basket takımını izliyorum. Lyodd Daniels'dan Orhun Ene'lere kadar bu takım için bir çok şeyini veren oyuncuları izledim ve izlemeye de devam ediyorum. Bu senede tekrar umutlanarak maçlara gitmeye başladım. Ama sonuçlar ortada. Özellikle Erdemir ve Tuborg maçları beni çok üzdü. Umarım yeni gelen 5 numaramızla herşey daha güzel olur.

Ahmet Cömert'e hiç gelmedim Bu yüzden oradaki ambiansı canlı olarak hiç bilmiyorum. İnşallah Pazar günü görmeyi planlıyorum. Ama oraya gitmeden önce arzu ederdimki Abdi İpekçi'yi dolduralım. Ama herşey ortada FB maçı bunu çok net gösterdi. Bizim taraftarlarımız nerede bilemiyorum. Bizim için sonuç hiçbir zaman önemli olmamalı. Nitekim yenildiğimiz çoğu maçta bunu gösterdi Takımımızı tribüne çağırmadan soyunma odasına yollamıyoruz.

Şu andan sonra tek dileğim GS taraftarlarının salonları doldurması. Valla maç izlerken yada basketbol yorumcularını dinlerken başka takım seyircilerinin övülmesine kahroluyorum. Onlardan daha iyi olabileceğimize eminim.

Vatan gazetesinde Kaan Kural'ın bir yazısı vardı geçenlerde. İşte Her takımın ateşli bir seyirci grubu vardır diye. Benchin arkasından takımını desteklerler diye devam ediyordu. O satırlarda bizde olmalıyız...

Herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum

İyi akşamlar

jackal*tr' Alıntı:
Bıızım cocukolar tarakya ıstanbul BH İstanbul herkes bu macta o salonu dolduracagız hadı beyler hadııı...

El ele verelım Taraftar destegı neymıs gosterelim...

Bu olay bır ılk sezon basından bu yana ugrasıyoruz macları Ahmet Cömerte aldıkrmak içiç Başta Halil Hoca, Turabi ve Mehmet Hocaya bır sağ olun demke gerekıyor...

Sonunda kol kola verdık ve basardık sımıd sıraz bızde haydı salona...

Pazar günü trAkya-uni yine salonda olcak Mehmet..
Geliyoruz !

Almeida' Alıntı:
Vatan gazetesinde Kaan Kural'ın bir yazısı vardı geçenlerde. İşte Her takımın ateşli bir seyirci grubu vardır diye. Benchin arkasından takımını desteklerler diye devam ediyordu. O satırlarda bizde olmalıyız...

Herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum

İyi akşamlar

Kaan Kural bizleri iyi tanır zaten :)

2 Alman müdürümü de getiriyorum yanımda.....

Biri basketçi hatta... Hatta İsmet Badem'le reportaj ayarlanabilirse.. "Her zaman her yerdeen büyük Cim Bom" dedirteceğim. Bugün bütün gün ezberlettim...

Yanlız saat konusu mualakta galiba??? Saat 17:00 mi? 14:00 mü?

Bilgi veren olursa sevinirim.

Herkese saygılar