Maç duyurusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Önümüzdeki haftasonu Efes Pilsen ile Abdi İpekçi Spor Salonu' nda karşılaşıyoruz. Karşılaşma tarihi Efes Pilsen' in Persembe aksamı Atina' da Panathinaikos ile hayati bir Euroleague karşılaşması oynayacak olması nedeniyle büyük ihtimal 17 Nisan Pazar olmakla beraber henüz kesin bir tarih açıklanmış değil, pek tabi saat de belirsiz.

Saha avantajı Efes Pilsen' de olduğu için maç biletlerinin fiyatı da şu an itibariyle beli değil.

Bunu yazmaktan nefret ediyorum ama büyük ihtimalle kaybedeceğimiz bir karşılaşma ama kurtuluş maçımız olan son hafta Banvit deplasmanı öncesinde Istanbul' daki son karşılaşmamız Efes Pilsen maçı. Herşeye ragmen destek olup, en azından bir sonraki hafta için moral vermeliyiz !

Artık yenilmekten bıktım eğer cumartesi olursada dersaneye gideceğim şuana kadat TV'de bir maçı bile kaçırmadım ama bunu artık kaçırmak istiyorum ve yenilgimizi görmek istemiyorum :( :( :(

Bu sezon Efes ligdeki kolay maçlara konsantre olamıyor ve çok zorlanıyor. İnşallah Efes F4 e çıkar da bizim maça piknik havasında gelirler.O zaman kafa kafaya geçebilir maç. Eğer kaybederlerse hırslarını bizden çıkarırlar.

Perşembe günü Efes Pilsen Panathinaikos maçı var Atina'da.
O sebepten maçın Pazar günü oynanması daha büyük olasılık bence.

her zaman ki gibi orda olacagız ama ben şahsen hiç umutlu digilim maça alacagımıza..bu maçı kaybeder banvit maçını taraftar destegıyle( :atki :atki ) alır ligde kalırız bence..(inşallah)bu arada canaydın hani bizim şu basketboldan gelme başkanımız varya bu maçlara gelicek mi çok merak ediyorum..

bazı arkadaşlar efesi yenmekten bahsetmiş idaa ediyorum efesin gençlerini bile yenemeyiz ki bırakın solomonlu domercantlı kadrosunu yenelim.

o maca en fazla 10 kısı gıder tv dende ısı olan kımse seyretmez ben ce ısmetı falan oynatsın yenıldıgımız zanman genclerle oynadık da yenıldık derızz gercekten kımse umutlanmazsın ben hen az 25 fark dıom buarada bı GALATASARAYLI bunları soyler mı dıenlere cevabım hazır GORUNEN KOY KILAVUZ ISTEMEZZ....
:oops: :oops: :oops: BANVIT MACI ONEMLI OLAN

bu mctan herkes gibi bende umitli diilim ama efes 1 haftada 3 cok zorlu mac yapmıs olarak cıkacak karsımıza.ama kadroları cok genis
bu arada maca bende geliom tabikii...

maç pazar günü.

bizide biraz ilgilendiren bir not :
BJK - BANVİT maçı bjk nın cezalı olması nedeni ile eskişehir'de
oynanacakmış.

atv vercek mi maçi?
yenecegimizi sanmiyorum ama takimi yalniz birakmamak lazim.

Kazanmamız çok zor.Ama takımın ne yapacağı belli olmuyor.Yunanistan'daki maç da önemli olabilir.Umarım bizi şaşırtırlar. :eek:key

ATV verir mi vermez mi henüz belli değil. Pazar günü aynı saatteki maclara bakmak lazım ...

15:00 Türk Telekom – Tekelspor (Atatürk S.S)
15:00 Beşiktaş – Banvit (Eskişehir Atatürk S.S)
15:00 Efes Pilsen - Galatasaray (Abdi İpekçi S.S)

Bu durumda GS-Efes maçını vermesi muhtemel.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...