Maç duyurusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
otobus kalkıyormu herkes kendi imkanlarıyla mı gelio hayır bu Fenerbahçe liler bir kac Galatasaray liyi gorunce sımarırlarda sonra olay cıkmasın

Not:Şu rakip takım adını düzgün yazmayı bir türlü öğrenemediniz..!

:atki :atki selim nerden nasıl gidioruz beni bilgilendir :)

Cemden bir maç yazısı bekliyorum ben :muhaha

Efes yorgun argn kafaca bitmiş olarak gelcek çnkü Oktay Mahmudinin açıklamalarına göre bu senenin en önemli maçı ve bütün senenin emeklerini alcakları maçta Pano ya depl. da yenildiler moralleri sıfırdır

bundan yararlanıp maçı alma ihtimalimiz war bence
ama tabi Fener maçındaki gibi oynarsak ihtimal yokta savaşmamız gerekiyo ve mücadele etmemiz gerekiyo Efesin pota altıyla

Keep le Burağa çok iş düşcek bu maç
dünkü maçta Kaya Alvertisi tutarken dışarı çıkamadığı için Alvertisin ilk periyotta attığı 3lüklerle maçı kopardı başında Pano
bizde aynı şekilde Burağı kullanabiliriz onun attığı 3lükleri

bnm umudum war bakalım nolcak pazar günü..

SAYGIN AKEL' Alıntı:
BoNFiRe' Alıntı:
Keşke vermeseydi maçı televizyon..

Salonda görüşürüz.
Aslında iyi olabilir ama bizim için çok iyi oluyor maçı izleyemeyince aklımız fikrimiz maçta kalıyor :? :? :?
Bu olay iki taraflı.Maçın yayınlanması ilgiyi biraz azaltıyor.Ama İstanbul dışındaki arkadaşların maçı izlemesi de onlar açsından güzel oluyor.

koch' Alıntı:
SAYGIN AKEL' Alıntı:
BoNFiRe' Alıntı:
Keşke vermeseydi maçı televizyon..

Salonda görüşürüz.
Aslında iyi olabilir ama bizim için çok iyi oluyor maçı izleyemeyince aklımız fikrimiz maçta kalıyor :? :? :?
Bu olay iki taraflı.Maçın yayınlanması ilgiyi biraz azaltıyor.Ama İstanbul dışındaki arkadaşların maçı izlemesi de onlar açsından güzel oluyor.

evet doğru bizler için iyi oluyor ama tv vermeseydi yine de aklım fikrim orada kalmayacaktı :p maçın sonucunu merak etmiyorum bile :p

bana oynanmamış maç kaybedilmemiştir diyenleri bekliyorum niye buraya yazmıyorlar acaba.
ülkermaçı öncesi konuşmaları bi hatırlasalar keşke. (isteyenlere hatırlatırız) neyse konuyu uzatmayacamda istanbulda ki son maçta sahipsiz gs yi bi kez daha görmek lazım.. ben o maçı izliyeceğim.

Hadi bakalım yarın bizim için zor bir gün olacak Allah hepimizin yardımcısı olsun herkese şimdiden kolay gelsin... :atki :atki :atki

seko yanlış anlaşılma olmasın.. kazanacağız ezmeye geliyoruz edebiyatı yapmıyorum. sadece maça kazanmak için gidenlere yada fener benchine torpil atmayı hedef seçenlere ve ayrıca burak sezgin olaylarında ülker maçı öncesi yapılan toplantıya dönük bişey söylemiştim. ayrıntıya pek luzum yok şimdilik. tek söyliyeceğim fırsatı olan gelsin. sanki aylardır hep kazandıkda bu sefer kazanamayacağız diye gitmiyoruz.

http://www.turkbasket.com/haberanasayfa.asp?hid=32479

En son bu maçta yenmişiz. O maçı hatırlıyorum. Orhun'un bir hızlı hücumda Arda'ya faul yaptırarak kazandırdığı bir basket faulden sonra, Selim Demir kendisini yerden kaldırırken yumruklarını sıkarak hırsla basketi kutlaması unutulmayacak basketbol anlarındandır benim için.

Bugün ise Efes'i yenmememiz için hiçbir neden yok. Bir kere karşı cephede galibiyete bir tek Mahmudi'nin ihtiyacı var, biz ise hepten galibiyete mecburuz (son hafta Banvit karşısında hiç şansımız yok kanımca). Sahada oyun kurucu olarak kim oynuyorsa ona baskı yapacağız, Burak'tan üçlük ve Arda ile Boddicker'dan orta mesafe şutu tutturabilirsek maçı kazanma noktasına getirebileceğiz. Alan savunması olursa da Arda ya da Boddi'yi alçak ya da yüksek posta sokup, katlardan veya Burak ve Jacobson'dan iş çıkarmaya bakacağız. Zor olan bunları yazmak değil tabii. :) Kazanırsak Oktay Mahmudi konusunda yeni gelişmelere yol açabilir, Türk basketboluna bu en kötü sezonumuzda dahi bir katkı verebiliriz.

maçı kazanmamız bir mucize..bir mucizeye tanıkllık etmek için umutsuz bir aşık gibi tv nin karşısında olacağız
:atki :atki :atki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...