Maç duyurusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ligin son haftasında Play-Out tehlikesi yaşayan iki takımın karşılaşmasıda Bandırma' da Banvitspor karşısına çıkacak Galatasaray' da tek hedef galibiyet. Istanbul' daki ilk karşılaşmayı kazanan Galatasaray, deplasmanda da Banvit' i yenip sezonu kapamak amacında. Karşılaşmayı kazandığı takdirde her türlü ikili averajda rakibine üstünlük sağayacak olan Galatasaray' ın; Play-Out' a kalmamak için mutlaka bu maçtan galip ayrılması gerekiyor. Baıkesir ve Bandırma' da ikamet eden Galatasaray taraftarlarını bu çok önemli karşılaşmaya iştirak edip takıma destek vermeye çağırıyoruz. Karşılaşma 24 Nisan Pazar saat 15.00 de Bandırma Kara Ali Acar Spor Salonu' nda !

ITU, Banvit ve Tekel' in maçlarını kazandığı bu hafta sonunda ligin son sıraları çok kızıştı. Büyük Kolej Play-Out oynayacak ilk takım olurken, 2. takım için çekişme tüm hızıyla sürüyor. Play-Out oynamamamız için Banvit maçını 11 sayı farkla kazanmamız yeterli oluyor. Daha az farkla kazanmamız durumunda ise Tuborg-ITU karşılaşmasının sonucuda ITU' nün galip gelmesini bekleyeceğiz.

canbulubay' Alıntı:
atv verecekmiş maçı.......

murat murathanoğlu söyledi....

ATV verecekmiş, şu verecekmiş bu verecekmiş. Geçin bu işleri. Istanbu' da ben Galatasaray' lıyım diyen herkes Bandırma' ya gidip takıma destek vermeli !
Biz haftaya Bandırma' dayız. Bu maçı kesinlikle kazanacagız, baska ihtimal yok !!!

Re: Galatasaray - Banvitspor (Kara Ali Acar S.S. Bandırma)

ARdaQue' Alıntı:
ITU, Banvit ve Tekel' in maçlarını kazandığı bu hafta sonunda ligin son sıraları çok kızıştı. Büyük Kolej Play-Out oynayacak ilk takım olurken, 2. takım için çekişme tüm hızıyla sürüyor. Henüz tam bir analiz yapamadım, Play-Out oynamamamız için Banvit maçını kazanmamız bile yeterli olmayabilir.
ArdaQue analizi sabırsızlıkla bekliyoruz. iyice aydınlat bizleri kafamız iyice karıştı.

ben bu hafta mutlaka gelcem maça arkımla ama organizasyon yapcakmıyız bilet bulamama durumları lourmu? malum adamların da kader maçı oraya kadar gidipte giremezsem yakarım o salonu...

ARdaQue' Alıntı:
canbulubay' Alıntı:
atv verecekmiş maçı.......

murat murathanoğlu söyledi....

ATV verecekmiş, şu verecekmiş bu verecekmiş. Geçin bu işleri. Istanbu' da ben Galatasaray' lıyım diyen herkes Bandırma' ya gidip takıma destek vermeli !
Biz haftaya Bandırma' dayız. Bu maçı kesinlikle kazanacagız, baska ihtimal yok !!!

bilgilendirmek için söyledim......

Birazdan organizasyonu geçeceğim .. Bagımsız bir topic acabilirim ama o zaman da konu dagılır. Bakalım artık ...

Beyler; Banvit maçına ne şekilde olursa olsun gidiyoruz. Ben ve diğer site yöneticisi arkadaşlarım kesinlikle Bandırma' da olacaklardır. Bizlere katılmak isteyen tüm arkadaşları bekleriz. Yukarıda bilet bulamama ya da salona girememe konusu yazılmış. Sizce böyle bir durum söz konusu olabilir mi? Bizler tam kadro Bandırma' da olacağız, hangi çılgın bizi salona sokmayacak :)

Şimdi; Bandırma' ya ulaşım konusunda en mantıklı yol elbette ki feribot. Sanıyorum 1,5 - 2 saat kadar sürüyor feribot yolculugu.
Feribot saati Yenikapı iskelesinden cumartesi-pazar her iki gün için de sabah saat 08.00
Dönüş ise Bandırma iskelesinden akşam saat 20.30' da. Maksimum 2 saat süren bir yolculuk sonucunda 22.30' da tekrar Yenikapı iskelesinde oluyoruz.

Maliyet konusununda ise http://www.ido.com.tr den ögrendigime göre Yenikapı-Bandırma feribotunda;

TAM BİLET : 18 YTL
ÖĞRENCİ : 15 YTL

Saat 08.00 Istanbul-Bandırma feribotuna bileti olan yolcular; mevcut biletlerini göstererek aynı gün saat 06.55 Bostancı ve 07.15 Kadıköy kalkışı olan iç hat deniz otobüsünü ücretsiz kullanabiliyorlar.

Özel aracıyla gelmek isteyenler ise şoför dahil 75 YTL ve araçtaki her bir yolcu 12 YTL extra ücrete tabii.

Salonun tam yerini bilmiyorum ama eğer ki Bandırma merkezindeyse özel araçla gitmeye gerek yok ki zaten maliyet de yükseliyor özel araç için.

Sonuç olarak; bir kişi gidiş-geliş yeme içme bilet falan da düşünürsek yine 50 YTL yi bulur.

Haftasonu futbol maçıyla çakışma olayında ise basketbol şubesinin yapacağı pek birşey yok. Öncelikle saha Banvit Kulubünün, bununla beraber direk Play-Out' u etkilediği için Banvit-Galatasaray ve Tuborg-ITU maçları aynı gün ve aynı saatte başlayacaktır. Hatta Büyük Kolej-Efes Pilsen maçını da aynı saatte başlatabilirler.

Kesin birşey bildiğimden değil ama sanıyorum ki bu maçlar Pazar günü olur.

aaa

play-out'a kalacak son takımı haftaya oynanacak İTÜ- Tuborg ve Banvit-G.Saray maçları belirleyecek. İTÜ ve Banvit kazanırsa G.Saray play-out'a gidecek. G.Saray kazanırsa, İTÜ'nün galibiyeti halinde ligde kalacak. İTÜ'nün yenilmesi halinde ise Aslan'a 11 fark gerekecek. 10 fark durumunda ise 3'lü averaj eşitlenecek ve İTÜ play-out'a kalacak.

isallah sizleri aydınlatmıstır.

Re: aaa

Dolunayda_Dans' Alıntı:
play-out'a kalacak son takımı haftaya oynanacak İTÜ- Tuborg ve Banvit-G.Saray maçları belirleyecek. İTÜ ve Banvit kazanırsa G.Saray play-out'a gidecek. G.Saray kazanırsa, İTÜ'nün galibiyeti halinde ligde kalacak. İTÜ'nün yenilmesi halinde ise Aslan'a 11 fark gerekecek. 10 fark durumunda ise 3'lü averaj eşitlenecek ve İTÜ play-out'a kalacak.

isallah sizleri aydınlatmıstır.

Ehehe hiç bilmiyorduk , iyi ki yazdın ....

* Forumdaki topiclere iyi bak ve oku. Mevcut mesajların aynısını tekrar tekrar yazmayın ...

fırsatı olan hatta fırsatları zorlayan herkes bu maca gitmeli bi sekilde. eger biz banviti yenersek play-out oynamıycagımıza inanıyorum ben..

Karşılaşmanın tarihi ve saati Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından kesin olarak açıklandı.

24 Nisan Pazar saat 15.00 Bandırma Kara Ali Acar Spor Salonu !

Sağolun Arda Abi bu açıklama çok iyi oldu hafta sonu için yapılacak olan maça göre programımızı yaparız. Bu arada pazar olmasıda bence çok iyi olmuş umarım kolayca gider kolayca gelirsiniz Allah Yardımcınız Olsun Diliyorum ki galip gelir play-aut oynama sıkıntısını aşarız........

SAYGIN AKEL' Alıntı:
Bu arada pazar olmasıda bence çok iyi olmuş umarım kolayca gider kolayca gelirsiniz Allah Yardımcınız Olsun Diliyorum ki galip gelir play-aut oynama sıkıntısını aşarız........

:shock: Arkadas futbol takvimini cok iyi takip etmiyor galiba. Pazar olmasi rezalet oldu. Iyi yolculuklar beyler. Cok gelmek istememe ragmen, imkani yok. Allah yardimciniz ve yardimcimiz olsun.

Doga

MaraDoga' Alıntı:
SAYGIN AKEL' Alıntı:
Bu arada pazar olmasıda bence çok iyi olmuş umarım kolayca gider kolayca gelirsiniz Allah Yardımcınız Olsun Diliyorum ki galip gelir play-aut oynama sıkıntısını aşarız........

:shock: Arkadas futbol takvimini cok iyi takip etmiyor galiba. Pazar olmasi rezalet oldu. Iyi yolculuklar beyler. Cok gelmek istememe ragmen, imkani yok. Allah yardimciniz ve yardimcimiz olsun.

Doga
Ne olacak yani Galatasaray'ın durumu belli futbol maçı bu durumda bence 2. plandadır ama Basketbolda bu maç bizim kaderimizi belirleyecek futbolu takip ediyorum sen merak etme önemli olan şuan Basketboldur bu futboldan nedenli önemli olduğunu bence doğruluyor ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...