Muhammed Kerem Aktürkoğlu

Bence Marcaonun yaptigi yanlis fakat lakin ama
Kerem sıctıgın bok tesislerden cıkmadi sahanin icinde Kendi Takim arkadasini Tribunlere Kenara hedef gostericek sekilde el kol hareketi yapip fişleyemezsin.

Marcoa nekadar ceza alicaksa Keremde okadar macta oynamamali

Bence Marcaonun yaptigi yanlis fakat lakin ama
Kerem sıctıgın bok tesislerden cıkmadi sahanin icinde Kendi Takim arkadasini Tribunlere Kenara hedef gostericek sekilde el kol hareketi yapip fişleyemezsin.

Marcoa nekadar ceza alicaksa Keremde okadar macta oynamamali

Bu bakış açısını ben çok doğru bulmuyorum. Aynı mantıkla kadın cinayeti işleyenler de "Ama kadın da dırdır etmiş adamın kafasını şişirmiş" gibi bahanelerle savunuluyor bu ülkede. Dırdır ediyorsa ve bıkmışsan boşarsın. Kerem orada ne yaptı bilmiyorum ama ters bir hareket yapmışsa maç sonunda TD'ye şikayet edersin, olmazsa da huzurum yok ayrılmak istiyorum dersin. Otuz metreden üzerine çullanarak olayı kabadayılığa vurmak çözüm değil. Zaten bu olay da Belhanda'nın her serbest vuruşu p*ç etmesinin, Diagne'nin her penaltıyı atmaya çalışıp güç bela atmaması için ikna edilmesinin, takımda yıllardır süregelen disiplinsizliğin tecellisidir bana göre.

Marcao belki Kerem'e karşı tamamen haklıdır ama bu hareketinden sonra %1 haklı olma ihtimalini görmüyorum. Bu forma altında en son bunun kadar olmasa da buna yakın bir saygısızlığı Engin Baytar yapmıştı, layığını da buldu.

Suratına yumruk için sallamadı bunu düzeltelim. Zaten istese o mesafeden kimse yokken net isabet ettirirdi. Kollarıma doğru vurdu. Yumruk sallamak denince akla başka şeyler geliyor ama koluna sert şekilde vurdu.

Bunu yazınca durum hafiflemiyor. En ağır cezayı almalı. Hatta bugün gönderilse niye demem. Kulüp en doğru kararı verecektir. Bekleyip göreceğiz.

Ama ben hiç kimsenin tek kalemde silinmesi taraftarı değilim. Eğer ki bu özür içten şekilde edilmiş ve başta Kerem sonrasında da takım bunu kabul etmişse 2. şansı hak eder.

Melo ile Ribera kavgası olmuştu. Ki anlatılanlara göre bu onun yanında iki bebeğin kavgası kıvamında. Ama işin sonunda Melo ve Riera ailecek tatile bile çıkmıştı. Demem o ki bunlar yaşanır sonunda bu hatayı anlamış ve telafi edebilmiş olmak.

Bu bakış açısını ben çok doğru bulmuyorum. Aynı mantıkla kadın cinayeti işleyenler de "Ama kadın da dırdır etmiş adamın kafasını şişirmiş" gibi bahanelerle savunuluyor bu ülkede. Dırdır ediyorsa ve bıkmışsan boşarsın. Kerem orada ne yaptı bilmiyorum ama ters bir hareket yapmışsa maç sonunda TD'ye şikayet edersin, olmazsa da huzurum yok ayrılmak istiyorum dersin. Otuz metreden üzerine çullanarak olayı kabadayılığa vurmak çözüm değil. Zaten bu olay da Belhanda'nın her serbest vuruşu p*ç etmesinin, Diagne'nin her penaltıyı atmaya çalışıp güç bela atmaması için ikna edilmesinin, takımda yıllardır süregelen disiplinsizliğin tecellisidir bana göre.

Marcao belki Kerem'e karşı tamamen haklıdır ama bu hareketinden sonra %1 haklı olma ihtimalini görmüyorum. Bu forma altında en son bunun kadar olmasa da buna yakın bir saygısızlığı Engin Baytar yapmıştı, layığını da buldu.

Ikisi ayni sey degil kadin cinayeti ile bunu bagdastirman komik.

Hoca oyuncular saha icindeyken isliklamayin yuhlamayin diyorsa.

Takim arkadasi takim arkadasini fişleyemez el kol hareketi ile Helede sictgi bok tesislerden cikmamis

Yapsin o hareketleri Ardaya bak bakalim teskilatin kralini gorur.

Soyunma odasinda kopek cekilir Idmanda kimse muhatap olmaz Sahada top vermezler ...

Kendinizi kandirmayin Kerem kim Ne yapmis Basarisi ne?

Sus isareti ile Belhandandan farki ne bu belhanda kadar Basari saglasa kafamiza sicar demekki daha boku kururmamisken saga sola sus hareketleri felan yapiyorsa

Galatasaray topçusu olması için futbol ögrenmesi lazım yetenekli olabilir ondada şüpelerim var ilk gelen topu kontrolde zorlanan topçu bence yeteneklide olamazda varsın kırmayayım Keremi sevenleri yetenekli diyeyim

Hepsinden önce karakter lazım.

Arda gece klübünde kime saldırmış uçakda kimi tokatlamış zerre umrumda değil.

Yeşil sahada Ardadan ben karaktersizce hareket görmedim ama malesef bu bu vatandaşdan gördüm gördük.

Takımın en değerli parçasını kerem sayesinde oynatamıyoruz.