Murat Özyer

• Konbuyu başlatan ahadana
  • Başlangıç tarihi
turkbasket.com daki habere göre ülker galatasaraya coach olarak Murat Özyer'i önermiş.Erman Kunter'le anlaşan yönetimle bu konuda sıkıntı yaşanıyormuş

ÖZYER komşu yolunda.....

Murat Özyer1, Yunan takımının başkanıyla yaptığı ilk görüşmeden olumlu izlenimlerle ayrıldığını vurgulayark, vize işlemlerini tamamladığını ve hafta başında Atina'ya giderek, detayları konuşacaklarını söyledi.

Yunan takımının kendisine 2 yıllık sözleşme teklifinde bulunduğunu ve iddialı bir kadro oluşturma sözü verdiğini kaydeden Özyer, sözleşme imzalamaya yakın olduğunu, ancak son kararını görüşmeden sonra vereceğini ifade etti.

Bence yapılan herşey Fenerbahçe'in 100. yılında rakiplerini saf dışı bırakma politikasıdır...
Bu Ülker'in mixer görevi üstlenmesi gibi bir şey...
Bu tam olarak bilinçli olarak '' Kaş yapayım derken Göz çıkaralım '' hesabıdır...
Başka hiçbir şey olamaz Tek kelime ile YAZIK !!!!!!

Saygın R.Lion' Alıntı:
Bence yapılan herşey Fenerbahçe'in 100. yılında rakiplerini saf dışı bırakma politikasıdır...
Bu Ülker'in mixer görevi üstlenmesi gibi bir şey...
Bu tam olarak bilinçli olarak '' Kaş yapayım derken Göz çıkaralım '' hesabıdır...
Başka hiçbir şey olamaz Tek kelime ile YAZIK !!!!!!
%100 katiliyorum bizim takimda kaos ortami yartamak için yapiliyor

Murat Özyer, Panionios yolunda!

Türkiye Basketbol Ligi'nde geride kalan sezonda Ülkerspor'un başında şampiyonluk yaşayan antrenör Murat Özyer, Yunanistan Ligi takımlarından Panionios ile görüşüyor.

Genç teknik adam yaptığı açıklamada, Yunan takımının başkanıyla yaptığı ilk görüşmeden olumlu izlenimlerle ayrıldığını vurgulayark, vize işlemlerini tamamladığını ve hafta başında Atina'ya giderek, detayları konuşacaklarını söyledi.

Yunan takımının kendisine 2 yıllık sözleşme teklifinde bulunduğunu ve iddialı bir kadro oluşturma sözü verdiğini kaydeden Özyer, sözleşme imzalamaya yakın olduğunu, ancak son kararını görüşmeden sonra vereceğini ifade etti.

Murat Özyer, sözleşme imzalaması halinde Yunanistan'da görev yapan ilk Türk basketbol antrenörü olacak.

01.07.2006

Kaynak : AA

Kulupte baskan Erman Kunteri istiyo. Bazıları Halil Uneri istiyo. Ulker de Murat Ozyeri oneriyo. Cabuk biri gelmezse gecen seneki gibi son anda play-off'a katılırız.

hee katilirsak iyi ben coach olarak semsettin bas'i oneririm :ehue uner kadar is yapmassa noliyim en azindan kenardan 20sayi atan oyunculari onun gibi azarlar

saka bi yana bu coach isi ice can sikmaya basladi avrupada tum ligler bitmisken bosta oyuncular varken biz hala coach umuz kim olucagi konusuyoruz bu cok kotu bi durum ve sponsorun bnim istedimi yapin yoksa imzalamm tehtitleri cok cok cok daha can sikici

biglion' Alıntı:
hee katilirsak iyi ben coach olarak semsettin bas'i oneririm :ehue uner kadar is yapmassa noliyim en azindan kenardan 20sayi atan oyunculari onun gibi azarlar

saka bi yana bu coach isi ice can sikmaya basladi avrupada tum ligler bitmisken bosta oyuncular varken biz hala coach umuz kim olucagi konusuyoruz bu cok kotu bi durum ve sponsorun bnim istedimi yapin yoksa imzalamm tehtitleri cok cok cok daha can sikici
çok kötü 1 durumdayiz

MURAT ÖZYER

Özyer Yurtdışına gitmeyecekmiş

Özyer, Yunanistan'ın Panionios Kulübünün başkanıyla dün sabah telefonla bir görüşme yaptığını belirterek, ''Başkan beni geçen hafta içi beklediklerini söyledi. Ben vizemi geçtiğimiz cuma günü almıştım. Bana teşekkür ettiler. Şimdilik bu defter kapandı'' diye konuştu.

Türkiye'den gelen teklifleri de değerlendirdiğini ifade eden Murat Özyer, ''Galatasaray ve Darüşşafaka'nın antrenörlük teklifi var. Bunun yanında Fenerbahçe'den de asistan antrenörlük teklifi geldi. Bunları değerlendiriyorum. Ondan sonra kararımı vereceğim'' dedi.

suna dackadan teklifgeliyor GS a da zorla teklif ediliyorum demiyorda kiviriyor.Erman hoca varkan sana teklif yapacak adam basketti ne kadar iyi biliyor dusunurum ben.

biglion' Alıntı:
suna dackadan teklifgeliyor GS a da zorla teklif ediliyorum demiyorda kiviriyor.Erman hoca varkan sana teklif yapacak adam basketti ne kadar iyi biliyor dusunurum ben.
SONUNA KADAR ERMAN KUNTER
ama asistan koçluk yapacaksa gelsin

Ben de Erman Kunter'in takımın başına geçmesinden yanayım ve Murat Özyer'e karşı olumsuzum ama Murat Özyer'de sonuç olarak Efes Pilsen gibi kendisine göre çok daha üstün olan bi kardoyu süpürerek şampiyon olmuş bi takımın head coach uydu.

koç içimizden gelsin istiyorum.erman hoca en iyisi murat özyer ne kadar iyi olursa olsun erman hoca ile aynı işi yapamaz

Murat Özyer Panioniosla anlaşamamış ,Galatasaray Daruşafaka dan koçluk teklifi var diyor birini değerlendirecekmiş.

Daçka altarla anlaştı. Bu durumda Murat Özyer ya FB'nin yardımcı ya da bizim antrenorumuz olacak. Yardımciligi tercih etmeyeceginden muhtemelen GS'dan hadi gel basla denmesini bekliyor.