NBA Geyiği

• Konbuyu başlatan Veysi Deniz Baskın
  • Başlangıç tarihi
Carlisle gitmiş dallastan acayip şaşırdım. Bana göre Nba 'de ki en iyi üç koçtan biriydi. Dallas ta bir yangın var ama bakalım ne olacak.

Bucks yine öne fırlayarak başladı maça. 2.per ortası Durant yine çıkmadan oynuyor harden biraz daha iyi gibi ama hala dripling falan pek yapamıyor. Bu maçı bucks alacak gibi gözüküyor Nash de umarım abartmaz bu sefer sürelerini Durant in en azından bucks 20 ye yatırsın da Durant erken çıksın yeter artık daha fazla sakatlık görmeyelim.

Embiid'in kötü oynadığı bir günde tabii ki Simmons'ın muhteşem oyunu ile değil Maxey ve Curry ile kazandı Sixers. Bogdanovic de dizinden problem yaşadı bakalım diğer maç oynayabilecek mi zaten kanat rotasyonu sıkıntılı atlantanın iyice darbe vurur olmaması.

Ulan Utah ne loser bir camiasınız 2-0 dan seri verdiler üstelik 2maç Kawhi yokken. İlk yarı Utah şifre yazmış gibi şut soktu ikinci yarı daha iyi bir şifre yazdı clippers bu seferde onlar inanılmaz soktu 15 - 20 arası üçlük attılar heralde.

Hem Durant hem harden çıkmadan oynayacak gibi bugün. Bucks 'ta çok farklı değil gerçi de yine 1-2 dk lık dinlenme veriyorlar. Nets' te Joe Harris rezalet oynamaya devam ediyor, Bucksta ise Holiday hücumda berbat tercihler yapıyor. Bakalım kör dövüşünü kim kazanacak

Seriyi net bir şekilde Nash 'in Joe Harris aşkı verdi.Atamıyor işte 6 maç atamadın 7. Maç mı atacak sanki bana Horry. Oynat Jeff Green i zaten 20 tane hücum ribaundu vermişsin yada Shamet i oynat bu seride daha iyi durumdaydı. Duranti de bir dinlendir 2-3dk da olsa uzatmada pili bitti adamın zaten Tucker ile güreşiyor.Nash-Dantoni-Harden üçlüsünde bir şampiyonluk laneti o son noktaya gelseler kıyamet kopar.

Devin Booker 40 /13/11 yaptı playoff bekliyormuş resmen. Clippers ise bu maç temposuna rağmen çok iyi dayandı son periyot ritmi düşsede Pg13 eski haline dönmüş gibi duruyor.

Young-bogdan ikilisinin 2/19 attığı bir ilk yarıyı geride kapattı sixers. Bu kadar verimsiz hücum edebilmek gerçekten rezalet. Hadi bu maçı öyle yada böyle kazanabilirler ama Bucks gibi bir savunma takımına karşı şansları yok, en fazla 1 maç alırlar o da benim için sürpriz olur.

Rivers anlamadim disaridan 3 cü ceyrek sayi aticak adamin yok Furkan ile Cruy almiyorsun.
Tyblue Ben kazmalarina bizi mahkum etmisiniz neymis savunma ulan atamiyoruz atamiyoruz...

Hawks Bize ters geliyor demistin.

Bu sene sil bastan olmasada.Ben Simons,Tyblue bir takas yapmaliyiz ...Ben verip yerine oyun zora girdimi kendi pozisyonunu şutunu yaratacak biri lazim Butler dönme ihtimali varsa hemen Butler Ben takasina girerim

Rivers anlamadim disaridan 3 cü ceyrek sayi aticak adamin yok Furkan ile Cruy almiyorsun.
Tyblue Ben kazmalarina bizi mahkum etmisiniz neymis savunma ulan atamiyoruz atamiyoruz...

Hawks Bize ters geliyor demistin.

Bu sene sil bastan olmasada.Ben Simons,Tyblue bir takas yapmaliyiz ...Ben verip yerine oyun zora girdimi kendi pozisyonunu şutunu yaratacak biri lazim Butler dönme ihtimali varsa hemen Butler Ben takasina girerim
Hocam ne butlerı 😀 Sana bir istatistik söyleyeyim 7maçlık bu seride Simmons 4.periyotlarda toplam 3 top kullanmış. Kalan kontratı 4 yıl 140 milyon. Bu adamı takaslamak imkansıza yakın şuan anca Okc, Houston gibi tanking yapan takımlara verip onların kötü kontratlı oyuncusunu alırsın ve üstünede Maxey falan vermek zorunda kalırsın.

Garibim Bogdanovic, buldozer gibi potaya giden Embiid'e taktik faulle hafifçe dokunup elini kaldırıyor hakeme faul yaptım diye :D Kendini Eurolig'de sandı herhalde.