NBA PLAY-OFF 2010

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emre:'ye aynen katılıyorum. Bu takımalrın yanıan bir de NewYork'u ekleyebiliriz. Bu yüzden önümüzdeki sene büyük ihtimalle Lebron New yorkda oalcak. Çünkü NBA her zaman bu 3 takımın, işin içinde olmasını ister. NBA artık düzgün bir organizasyon değil kanımca. Bir Dallas- Miami final serisine daha katlanamazlar ve bunun olmasını da engellerler bir şekilde.

Düşüncemde haklı mıyım haksız mıyım :)

Forever Spurs Geliyor geliyor Popovicoğlu, hem dürüst hemde temiz bir insanoğlu :)

Boşverin abiler ya. Şampiyonluğumuza gölge düşürme çabaları bunlar. Çamur at, izi kalsın. :)

Hem Burak sen bırak peşkeşi, meşkeşi de süpürüldüğünüz senenin hesabını sorun takımınızdan. :)

boşverdik. buradan ta pasifik kıyısına, şampiyonluğa gölge düşüremeyiz istesek de..
senin şu lakers ateşin sönene kadar ben buraya bir şey yazmayayım en iyisi..
inan jerry buss bile bu durumda değildir..
kim, ne derse hemen savunma pozisyonu alıyorsun.
sizin olsun hepsi..

Tugay Aktepe' Alıntı:
Boşverin abiler ya. Şampiyonluğumuza gölge düşürme çabaları bunlar. Çamur at, izi kalsın. :)

Hem Burak sen bırak peşkeşi, meşkeşi de süpürüldüğünüz senenin hesabını sorun takımınızdan. :)

Ligin en yaşlı takımı olmanın zararları :)

Tim Duncan oğlunu kendi yerine yetiştirmeye başlamalı şimdiden...

Yom Tugay Şampiyonluğumuza gölge düşmez. Çünkü rakip gene NBA'ce kollanan Boston olduğu için itiraz edecekleri bişi yok. Bostana gönderdik Bostonû :)

Emre Yuksel' Alıntı:
boşverdik. buradan ta pasifik kıyısına, şampiyonluğa gölge düşüremeyiz istesek de..
senin şu lakers ateşin sönene kadar ben buraya bir şey yazmayayım en iyisi..
inan jerry buss bile bu durumda değildir..
kim, ne derse hemen savunma pozisyonu alıyorsun.
sizin olsun hepsi..

Abi benim yazdıklarım bu denli sorun oluyorsa ben bırakırım yazmayı, sen devam edersin mühim değil benim için...

Kimseyi kırmadığımı,rahatsız etmediğimi sanıyordum ama yanılmışım demek ki.

yok tugay, sen bırakma yazmayı da bizim derdimiz başka..
yani şu son 1 haftadır kimseye bir şey söyletmiyorsunki..
tamam şampiyonluğunuzu da tebrik ettik ama daha ne yapalım.
nba'in lakers ve boston'u kollandığı konuşuluyor hemen cevap, başka bir şey konuşuluyor hemen cevap..
burada 1 haftadır hiç bir şey tartışılamıyor..
o yüzden dedim sizin lakers ateşiniz sönene kadar ben yazmayayım diye ki yazmayacağım da..
şimdi ben desem ki lamar odom son maça kadar ortada yoktu.
şöyle bir cevap gelecek, nasıl şampiyon olduk, adamı böyle yaparız, şampiyonluğumuza glge düşürmezsiniz falan..
o yüzden ben yazmayayım, okumakla yetineyim bundan sonra bu tip konularda..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...