Nedir?

İyice anladım ki bizim gezegenimizde güzel olan sadece hayallerdir,kusursuz olan sadece hayallerdir,kısa süreli hisler esas olanı değiştirmez,bu gezegende yaşam asla güzel olmayacak.Cehennem dedilen şey varoluştur,Cennet ise hiçliktir.

Karanlıklar Çağı sürüyor,günler,haftalar,aylar,yıllar geçiyor değişen bir şey olmuyor.Kabus mu bu ?

Geçenlerde çocuğuna 5 TL 'lik T Shirt'ü 50 TL'ye almak zorunda kalan bir kadın veli resmen cinnet geçirmişti,belki izlemişsinizdir.Yine bugünlerde ekonomik şartlardan dolayı Ankara'da bir adamın kendisini yaktığı haberleri geldi.

Konuşulacak çok konu var ama ekonomi her şeydir,esas olan ekonomidir.Yaşama tutunmak git gide zorlaşıyor insanlar için,ekonomisi kötü olan bir ülkede her şey kötüye gitmeye başlar,çünkü ekonomi her şeye sirayet eder.

Toplum huzuru bozulur,asayiş sorunları artar,yuvalar dağılır,gençler yoldan çıkar ve tarihe geçecek bir çöküş yaşanır.Her gün acı tablolar görüyorum,bir dönem filminin içinde yaşıyor gibiyim,çok ama çok karanlık bir devri anlatan bir dönem filmi

Umarım 2023'e bu zorluklardan sıyrılmış olarak gireriz,2023 çok özel bir tarih,geçecek bu günler

Kimden fonlandığı belli olmayan ne idüğü belirsiz primcilerin, herşeyin farkında olduğu halde X üzerinden 3 kuruş etkileşim alabilmek için deprem bölgesine 5 Milyar TL yardım yapan bu ülkenin en büyük değerlerinden biri Selçuk Bayraktar’a dil uzatabildiği bir coğrafyadayız. Kimi zenginlerin çerez parası dağıttığı yerde 5 milyar tl yardımda bulunan bir adama bunu demek izansızlıktır. Aslında bu adamda bunu biliyor ama sanırım küfür yiyip tazminat yemenin peşinde. Sizlerde bu kötülüğe aracı olmayın. Asıl gerçek budur.

Kimden fonlandığı belli olmayan ne idüğü belirsiz primcilerin, herşeyin farkında olduğu halde X üzerinden 3 kuruş etkileşim alabilmek için deprem bölgesine 5 Milyar TL yardım yapan bu ülkenin en büyük değerlerinden biri Selçuk Bayraktar’a dil uzatabildiği bir coğrafyadayız. Kimi zenginlerin çerez parası dağıttığı yerde 5 milyar tl yardımda bulunan bir adama bunu demek izansızlıktır. Aslında bu adamda bunu biliyor ama sanırım küfür yiyip tazminat yemenin peşinde. Sizlerde bu kötülüğe aracı olmayın. Asıl gerçek budur.
Deprem sonrası hala çadırda yaşayan adamlar var ne primi. Selçuk Bayraktar'ın 5 Milyar tl yi verdiğini gördün mü 115 Milyar tl bağış toplanmış ve bunlar deprem fonuna aktarılmamış yani denetlenemiyor bu paralar kayıp. Geçmişte toplanan deprem vergileri için mevcut ekonomi bakanı onlarla duble yol yaptık demişti hani şu her kışın çöken ve sıfırdan yapılan duble yollar.

Deprem sonrası hala çadırda yaşayan adamlar var ne primi. Selçuk Bayraktar'ın 5 Milyar tl yi verdiğini gördün mü 115 Milyar tl bağış toplanmış ve bunlar deprem fonuna aktarılmamış yani denetlenemiyor bu paralar kayıp. Geçmişte toplanan deprem vergileri için mevcut ekonomi bakanı onlarla duble yol yaptık demişti hani şu her kışın çöken ve sıfırdan yapılan duble yollar.

Biraz araştırınca aslında çok rahat sizde bulabilirsiniz de neyse 🤦‍♂️

Biraz araştırınca aslında çok rahat sizde bulabilirsiniz de neyse 🤦‍♂️
Biliyoruz bunların yapıldığını merak etme sadece sen araştırmıyorsun bunları ama önemli olan bunları denetlemek. Yaptıkları binalar depremde tuzla buz olan müteahhitlere yeniden ihaleler verildi. Neyse bunlarla kafamızı takmayalım ben sen konuşuruz paraları başkaları cebe indirir. Sadece Cim Bomu konuşalım.