Nedir?

Üniversite kesinlikle candır. :)

Hayatımın en rahat tatiliydi. Bitirince anladım, tatilin bittiğini. Bence bitirmeyin hemen. :p

Onur BALCI' Alıntı:
Üniversite kesinlikle candır. :)

Hayatımın en rahat tatiliydi. Bitirince anladım, tatilin bittiğini. Bence bitirmeyin hemen. :p
evet Onur haklı,ekmek elden su gölden,daha az sorumluluk ve daha fazla yaşıtlarla geçen zaman demek üniversite.
Ama nedir,
anın tadını çıkarmaktır. ;)

Bıkmaktır artık.

Gidilen yolun sonunda zafere ulaşılıp ulaşılamayacağı kesin değilken aptal sınav için kamp kurmak ve bu süreçte hayattan kopmaktır.

Galatasaray.org sayfasında,"imzayı attın,formayı kaptın" yazısını görmekten bıkmaktır.
Artık orada yıldız sporcu görmek istemektir.

Yunus Taylan' Alıntı:
Galatasaray.org sayfasında,"imzayı attın,formayı kaptın" yazısını görmekten bıkmaktır.
Artık orada yıldız sporcu görmek istemektir.
Su haliyle duracagina tümden kaldirsinlar daha iyi, direk anasayfaya yönlendirsin hic acilis sayfasi olmasin. Bende biktim valla.

Budur.

16-17-18 Temmuz @Akçay-Ören-Ayvalık
19-20 Temmuz @İzmir
21-22-23 Temmuz @İst
24-25 Temmuz @Olimpos
26-27 Temmuz @?
28-29 Temmuz @Akçay
30-31 Temmuz 1 Ağustos @Ören-Ayvalık

Ben bu gece dışarıda yatmayı düşünüyorum.Kadıköy merkezli olabilir.Burda daha fazla hissedildi.5.6 falan gibi

Berkan Karadurmuş' Alıntı:
[quote="Onur Yavuz":2hp4002s]Bu ne ki Berkan, daha yeni başladı en az 6 sene sürecek zorlu yolculuk. : )

Abi 6 sene sürecek ama ilk iki gün emin ol 6 sene gibi geçti :) Tabi yavaş yavaş alışıyoruz artık...[/quote:2hp4002s]
Berkan Maraş'a alışabildin mi? Güzeldir benim memleketim. Sıcaktır hala. 6 senede maraşlı olursun artık.