Öğretmenler Bir Nevi Hakem midir?

Cuma günü açıklarız dedik, açıklayalım...

Alperen dönemin en iyi karnesine sahip olduğun için seni kutlar, devamının gelmesini dilerim.

Biri forum hatırası (gsbasket atkısı) diğeri kitap olmak üzere iki parçadan oluşan hediyen en kısa zamanda sana ulaşacaktır.

Not: Umarım ikinci dönemde de benzer bir çekişme yaşanır (Alperen 90, Berkan 89,7 not ortalaması tutturmuş).

Çok teşekkür ederim ve de bir isteğim olacak Onur Abi:

Berkan kardeşimi çok severim,sağolsun o da beni sever. Ödülün bir parçasını kendisinin almasını talep ediyorum. Arada da çok ufak bir fark var. Kardeşlik bozulmasın diyorum... :)

Alperen tebrikler kardeşim. Eğitim hayatında başarıların umarım hep böyle devam eder. Sitemizde çok zeki arkadaşlar var, bu çok gurur verici bir durum. Öss'de bu sene başarıyı %90'lara taşır mıyız acaba :p ...

Burak Ceyhan' Alıntı:
Alperen tebrikler kardeşim. Eğitim hayatında başarıların umarım hep böyle devam eder. Sitemizde çok zeki arkadaşlar var, bu çok gurur verici bir durum. Öss'de bu sene başarıyı %90'lara taşır mıyız acaba :p ...

Hehe... :)
Yüzde yüz başarı hedef olsun... :p

Ayrıca çok teşekkür ederim Burak...

Alperen Kaplan' Alıntı:
Çok teşekkür ederim ve de bir isteğim olacak Onur Abi:

Berkan kardeşimi çok severim,sağolsun o da beni sever. Ödülün bir parçasını kendisinin almasını talep ediyorum. Arada da çok ufak bir fark var. Kardeşlik bozulmasın diyorum... :)

Sağolasın Alperen :) Ben de seni severim bilirsin :) Teklifin için de çok teşekkür ederim, ama kabul edemeyeceğim :p Ödül senin hakkın, güle güle kullanırsın umarım :)

Berkan Karadurmuş' Alıntı:
[quote="Alperen Kaplan":p03lc4fo]Çok teşekkür ederim ve de bir isteğim olacak Onur Abi:

Sağolasın Alperen :) Ben de seni severim bilirsin :) Teklifin için de çok teşekkür ederim, ama kabul edemeyeceğim :p Ödül senin hakkın, güle güle kullanırsın umarım [/quote:p03lc4fo]
Ayrıntıları msn de konuşalım... :)

alpereni tebrik ederim oncelikle, hayatim boyunca basarili ogrencilere giptayla bakmisimdir, tabii berkani da..

aslinda hala ogrencilik hayati yasayan biri olarak, cok da uzaklasmis sayilmam notlardan.. ancak o karnenin heyecanini, bir ay onceden yasanmaya baslayan sikintisi, bahanelerin nasil siralanacagi konusundaki arayislari az da olsa geride biraktim, cok sukur..

simdi kar yagiyor burada, her kar yagdiginda, lise 1 deki karnem gelir aklima, edebiyatimin zayif gelmesi, o karda kista eve gitmemek icin, gec saatlere kadar uydurdugum bahaneler..

dersler, egitim guzel, hele ileride pismanlik yasamamak adina ozellikle, her anin kiymetini bilerek yasamali ogrenci uniformasi altindakiler, gerci zamaninda bize soyleyenleri dinledigimiz gibi, sizin de bunlari aklinizin bir kosesine, uzun bir sure hatirlamamak uzere yazacaginiz ortada, ki en dogrusu da bu, tecrube ederek ogrenmek herseyi..

tek ricam, ne olursa olsun okuyun, ne bulursaniz bulun.. cunku ileride ne olursaniz olun, 'okumus' u olun..

edebiyatiniz zayif gelse de :)