Öğretmenler Bir Nevi Hakem midir?

Ali Erdem Güntepe' Alıntı:
[quote="Alperen Kaplan":18llvmb8]Yazacaksın Erdem,sonra odanda göz önünde bir yere asacaksın gelip giderken bakıp okuyacaksın. Budur edebiyat eğer sevmiyorsan.

Sağol Alperen önerin için.Öyle yapıcam artık.[/quote:18llvmb8]
Benim gibi birisini dinlediğin için sen sağol... :)

Arkadaşlar ödülü hak etmediğimi anladım.

Ödülü asıl hak eden kişi,
Suat(Osman) Aydın...

Notları:
Edebiyat 4
Kalan tüm dersleri 5

Birinci kendisidir... Ödül de kendisinin hakkıdır. :)

Hukukun en temel öğelerinden birisidir "zaman aşımı"...

Bir çeki 6 ay içerisinde icraya koymazsanız hiçbir geçerliliği yoktur ya da bir idari işlem hakkında 60 gün içerisinde dava açmazsanız yasal hakkınızı kaybetmişiniz demektir. Sürelerle ilgili örnekleri artırmak mümkün.

Eğer bugün "verilen süreyi" gözardı edip ödül Suat´ın hakkı dersek başta Suat olmak üzere genç arkadaşlara kötülük etmiş oluruz.

Çam sakızı çoban armağanı ödüller Alperen Kaplan´ındır.

Alperen Kaplan' Alıntı:
Arkadaşlar ödülü hak etmediğimi anladım.

Ödülü asıl hak eden kişi,
Suat(Osman) Aydın...

Notları:
Edebiyat 4
Kalan tüm dersleri 5

Birinci kendisidir... Ödül de kendisinin hakkıdır. :)

Alperen kardeş bu ödülü almak için Suat(Osman) mı dedi notları mı oraya yaz diye.Galiba o atkıya çok ihtiyacı var. :p
Ama Onur Bey çok güzel bir kara verdi.Tekrra helal olsun sana Onur Bey. :p

Tugay Aktepe' Alıntı:
Siz karne görmemişsiniz. Tarayıcım olsaydı da gösterseydim lise-2 karnemi burada...

Recep 5 tane bana göre normal ama sana göre anormal. :)

Dilersen okuldan alayım abi karneni elbet vardır Abdullah Hoca'da veya Selahattin Hoca'da orjinali yada not defteri :)

Barış Çamur' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":sipxof7h]Siz karne görmemişsiniz. Tarayıcım olsaydı da gösterseydim lise-2 karnemi burada...

Recep 5 tane bana göre normal ama sana göre anormal. :)

Dilersen okuldan alayım abi karneni elbet vardır Abdullah Hoca'da veya Selahattin Hoca'da orjinali yada not defteri :)[/quote:sipxof7h]

Gerek yok Barış kardeşim. Zaten orjinalleri elimde... :)
İlginç olan, iyi karnelerimi kaybetmişim. Zaten sayısı da fazla değildi. :p

Senin karne ne durumda Barış ? =)

yarın için haberleri bekliyoruz...
onur abi bu seferlik bir sürprizin var mı??

ben 29 tane karne hazırladım..bana da sürpriz var mı??

Esra tabii ki ikinci dönemde de en iyi karne sahibine küçük sürprizlerimiz olacak.

Bir başlıkta okumuştum, e-okul´a yönelik tüm iyi dileklerini iletiyordun. : ) Öğretmenlere yönelik bir şey düşünmemiştim, Onur Balcı´nın kazanma "ihtimali" olduğu için. : ) Artık öğretmenlere yönelik de bir sürprizimiz olsun ama bunda kriterimiz ne olmalı?

şöyle ufak bi açıklama yapayım.. ben hem yöneticiyim hem de öğretmenim..
o kadar yorucu bir iş ki..şehir merkezine yakın olan okullar, çok öğretmenli ve müdürü olan okullardaki öğretmenler çok şanslılar.
yönetim işi en az öğretmenlik kadar zor bir iş..
ayrıca benim bir de birleştirilmiş sınıf okuttuğumu göz önünde tutarsak normal bir öğretmenden en az 3 kat daha fazla yoruluyorum..
Onur Balcı kardeşim sakın yanlış anlamasın beni..
kendimi onunla kıyaslamak gibi bir şeyim asla yok.. ben kendi halimden dert yanmak için söylüyorum :)
bu demek değil ki sürprizi ben hakettim :)

Dedikodu yapmayın bakayım arkamdan. :)

Esra, şu an o kadar çok yoruluyorum ki sorma; ama bu yorgunluk "F" klavyeyle yazmamdan kaynaklanıyor. :) Şu an okulda 4. ders saatimdeyim ve 4 derstir bekliyorum, öğrenci olmadığı için. Bayağı bir yoruluyorum yani. :)

Onur Bey, o "ihtimal" olsa da olmasa da ben hediyemi istiyorum. :)