ÖNEMLİ : Resmi Sitemizin Haberimizi Yalanlaması Üzerine

Vay be resmi!!! sitenin işi gücü bitmiş GSBASKET le uğraşmaya kalkmış:p
Ne diyim ALLAH a hawale ediyorum ...
Önder abijim basketbola we taraftara sahip çık pankartı duruyoeu deilmi :=)

Bahtsizbedewi' Alıntı:
Önder abijim basketbola we taraftara sahip çık pankartı duruyor deilmi :=)

O pankart yüzünden Önder' le beraber güzel anılarımız var bizim. Hatırlar mısınız sayın admin :) Nasıl unuturuz o pankartı ;)

Son derece şaçma ve gereksiz bir tutum bu da nedir??? Bir komplo mu??? Nasıl olay anlayamadım Resmi site bunu yaparak Halil Üner'e bağlılığını göstererek Erman Kunter'i bu işten soğutmaya mı çalışıyor yazık GALATASARAY SK bu günlerede geldi ya sadece üzüldüm ama bizim için değil çünkü bizim sitemiz olağan sıradan bir site değil Elit bir ortam hatta buranın Galatasaray.org dan daha iyi olduğu aşikardır.....
Çünkü onlar takımın ne halde olduğunu düşünmezken bizler burada onların yapması gerekenleri düşünüyoruz....
Saygılarımla.

utku' Alıntı:
DELİKANLI SİTE ÇIKAR TÜRKBASKET İ DE YALANLAR..
ve tabi notunu düşer altına..

http://www.turkbasket.com Türkiye'nin resmi basketbol sitesi değildir....

turkbasket.com kaynak olarak neden gsbasket.org 'u gostermemiş enteresan ...

Gecmiste direk bizden aldıkları haberleri kaynak göstermek suretiyle sitelerinde yayınlarlardı. Bu sefer kaynak gösterme ihtiyacı hissetmediklerine göre; onlar da bazı konuları resmi sitemizden daha iyi biliyorlar ;)

Canım Türkiyem :)

Kulubun yayinladigi Galatasaray Dergisi'nin Haziran sayisinda:

"Sezonu 15 haziranda açacaklarını bu tarihe kadar kadronun büyük bir kısmının şekillleneceğini"

aciklamisti. Bunun YALAN oldugunu herhalde hepimiz basindan beri biliyorduk, nitekim 15 Temmuz'a geldik hala hibirsey yok. Kulup tarafindan yayinlanan dergide goz gore gore YALAN soyleniyor, buna neden mudahale etmez acaba resmi site?

Resmi sitede bu aciklama Halil Uner'in kulisi ile yapilmis olmali ama artik yeter! Galatasaray Halil Uner'in ciftligi mi? Adam Sedat Peker sorusturmasinda gozaltina alinir, kimseden ses cikmaz. Adam herkesin onunde insanlari "Sen bittin, olumun elimden olacak!" diye tehdit eder, kimseden ses cikmaz. Adam takimi sirke cevirir, elindeki hic de kotu olmayan bir kadroyu kume dusme seviyesine getirir, bu yila ozgu olan playout sayesinde kumede kaliriz, kumede kalmak adamin basarisi ilan edilir.

Ne ahlaki, ne de sportif acidan hicbir sekilde Galatasaray 'a yakismayan Halil Uner'e kim ve NEDEN bu kadar sahip cikiyor? Bu sorularin yanitini bilen birisi varsa ister genelden isterse de ozelden bana anlatsin, gercekten cok merak ediyorum

dawkins' Alıntı:
Kulubun yayinladigi Galatasaray Dergisi'nin Haziran sayisinda:

"Sezonu 15 haziranda açacaklarını bu tarihe kadar kadronun büyük bir kısmının şekillleneceğini"

aciklamisti. Bunun YALAN oldugunu herhalde hepimiz basindan beri biliyorduk, nitekim 15 Temmuz'a geldik hala hibirsey yok. Kulup tarafindan yayinlanan dergide goz gore gore YALAN soyleniyor, buna neden mudahale etmez acaba resmi site?

Resmi sitede bu aciklama Halil Uner'in kulisi ile yapilmis olmali ama artik yeter! Galatasaray Halil Uner'in ciftligi mi? Adam Sedat Peker sorusturmasinda gozaltina alinir, kimseden ses cikmaz. Adam herkesin onunde insanlari "Sen bittin, olumun elimden olacak!" diye tehdit eder, kimseden ses cikmaz. Adam takimi sirke cevirir, elindeki hic de kotu olmayan bir kadroyu kume dusme seviyesine getirir, bu yila ozgu olan playout sayesinde kumede kaliriz, kumede kalmak adamin basarisi ilan edilir.

Ne ahlaki, ne de sportif acidan hicbir sekilde Galatasaray 'a yakismayan Halil Uner'e kim ve NEDEN bu kadar sahip cikiyor? Bu sorularin yanitini bilen birisi varsa ister genelden isterse de ozelden bana anlatsin, gercekten cok merak ediyorum

tamamen katılıorum kendı resmı dergımızde yazılan yada acıklanan tarıh geldı ustune 1 ay gectı ortalıkta bısey yok hey gıdı yonetım hey gıdı....