Philadelphia 76ers

Ben York deplasmanını cuma akşam sanıyordum, bu akşammış.. Neredeyse her gece maçımız var. 6 maç üst üste vurduk ama artık bir yerde kaybedeceğiz.. Umarım kaybedeceğimiz o maç bu maç olmaz.. MSG de Knicks'i yenmekten daha büyük bir zevk yok.. Çok formda gidiyoruz, kaybetmememiz gerekir.. Özellikle skoru süper dağıtıyoruz.. Her maç 4-5 kişiden çift hane skor alıyoruz..Topu ele geçirdiğimizde süvari birlikleri gibi karşı potaya akıyoruz.. Her şey yolunda şimdilik. Mutlaka kaybedeceğiz ama en azından şu müptezellere bir tokat atalım, sonra gerekirse Washington'a kaybederiz.

Haydi bakalım.

Bu akşam içeride Wizards.. Kazansanız ne olur, kazanmasanız ne olur. Takım mermi gibiyken gitti yine Knicks'e yenildi.. Herkese 30 sayı fark atarken orada 70 küsür sayıda kalmak ne demek anlamıyorum. Ayıptır..

Tony Battie ile 70 sayı atmakda başarıdır Emre abi.1 yıldır doğru dürüst oynamayan 35 yaşındaki bir oyuncuyu sırf Hawes'ın günü birlik sakatlığı var diye ilk 5'e koydunuz.İyi güzelde basketbolu kafaca bitirmiş Battie.Yürümeye taakati yok adamın...

Iste sixersm.benim herkese. Selam sehri cok ozledm safak35 phi dki herkse slm

aleyküm selam
pensilvanya yolu sixers aşkıyla dolu
vazife başındaki bütün mehmetçiklere Allah'dan sabır ve selamet niyaz ederim
hayırlı görevler
yalnız aga senin askerlik 4 sene falanmı yap yap bitmedi...
Vallahi askerlikten ağustosa düşünüyordum bende gitmeyi vazgeçtim desem yeridir...

Saol umutcm valla 25şubat ta bitiyo bosver gelrsn bi ara askere
Bu seneki bu butun takimlarimzn iyi gtmesinin nedeni arda turan laneti diorum adam bi gitti super durumdyz:)

Söle gecmıse baktimda forumun en eglenceli topgi bızdymis.Emre abi tayfayi toparla takım iyi gidiyo eser abide gelsn el ele tutusp deplasmana gidelim eskisi gibi :)

Hawks maçı mesaj macımız. Geri adım atmayacagımızı , doguda ilk 4 e oynayacagımızı ve atlantikin sahibi oldugumuzu gösterme maçı. Tabii ki maç kaybedilecek. Denver maçı bize gelmişti ama olmadı. Bu akşamki maç daha önemli. Dogudaki agırlıgımızı görmemiz açısından çok muhim.

Hawks maçı mesaj macımız. Geri adım atmayacagımızı , doguda ilk 4 e oynayacagımızı ve atlantikin sahibi oldugumuzu gösterme maçı. Tabii ki maç kaybedilecek. Denver maçı bize gelmişti ama olmadı. Bu akşamki maç daha önemli. Dogudaki agırlıgımızı görmemiz açısından çok muhim.

evet hawks'a da 16 sayı fark. özet görüntüler hep aynı. kapılan toplar, havada ucan smaclar.Hawes un yoklugunda caylak Vucevic ilk 5 baslıyor.

biz mesajı verdik, yere goge sıgdıramadıkları ındıana ve atlantayı ezdik. anlayan anlar. ilk 4 icinde play off yapacagız.

bu gece miami deplasman. hadi bakalım.