Philadelphia 76ers

takımımız düştüğü bunalımdan çıkmaya çalışıyor..Ust uste içeride oynadıgımız maclarla lige gereğinden de hızlı girmiştik ama sonu gelmedi.. Lig de bitmedi ki kendimizi play offa atalım.

Ben bilemem :) o yok bu yok sahaya 5 er kisi cıkıyor

yıldızsız,takım düzeninde oynayan takımları her zaman severim lakin bir takımın 1 ve 5 numarası yoksa üstelik o isimler rose-noah ise 5e 5 oynanıyor diyip işin içinden çıkmak olmuyor pek...
hele ki noah ligin en enerjik en takım için herşeyi yapan pivotu iken,yoklugu haliyle seriyi etkileyecek ki ilk turda malesef olmayacak...

yıldızsız,takım düzeninde oynayan takımları her zaman severim lakin bir takımın 1 ve 5 numarası yoksa üstelik o isimler rose-noah ise 5e 5 oynanıyor diyip işin içinden çıkmak olmuyor pek...
hele ki noah ligin en enerjik en takım için herşeyi yapan pivotu iken,yoklugu haliyle seriyi etkileyecek ki ilk turda malesef olmayacak...

Ayıptır sorması sixers kac tane süper yıldız yada yıldız seviyesınde oyuncu varki? karsılastırdıgın ekip dallas oklaham city newyork felan olsa lakers derimki bizde süper yıldızlar var adam haklı bizimkiler duruyor onlar sakatlandı

Ayıptır sorması sixers kac tane süper yıldız yada yıldız seviyesınde oyuncu varki? karsılastırdıgın ekip dallas oklaham city newyork felan olsa lakers derimki bizde süper yıldızlar var adam haklı bizimkiler duruyor onlar sakatlandı

birader sen turun heyecanıyla tersten anlamışsın..ben de zaten sixers gibi yıldızsız takım düzeninde oynayan ekipleri seviyorum lakin karşı tarafta rose ile noah olsaydı hiç şansları yoktu dedim...o ikilinin alternatifi c.j. watson ile direkten devşirme ömer olunca haliyle philly'nin turu geçme ihtimali artıyor dedim ki geçti de...takdirlik her nolursa olsun...

vay be dalembertli günleri özlüyor insan buraları böyle boş görünce...
takım yeniden doğu finaline yürüyor ama sessiz hep buralar...

Rose ve Noah sakatlanmasaydı bence burda olamazlardı ama Celtics karşısında yaptıklarıyla bu sahneyi hak ettiklerini gösteriyorlar. Takımı çok sevdiğim söylenemez ama Evan Turner'ı izlemekten büyük keyif alıyorum, umarım Doğu Finali oynarlar.