Philadelphia 76ers

76ers ve Bulls takasa giriyorlarmış...Muhtemelen Carlos Boozer=Jason Richardson+Spencer Hawes olacakmış....Bynum-Boozer riskli olsa bile süper gibi duruyor...

Nedir simdi takımda son durum ?

Takımın durumu derken hazırlık maçları diyorsan Enson Boston'u 107-75 yendi....Spencer Hawes 17 sayı-Thaddeus Young 15 sayı-Lavoy Allen 11 sayı-Evan Turner 10 sayı atmış....

Takas olayında ise Bulls Boozer'in kontratından kurtulmak istiyor çünkü 2013 yazında FA da çok iyi ve kabarık bir liste var ve 76ers ve Nets ilgileniyormuş Boozer ile...

Boozer iyi olur ama kişilik sorunları olan adam ben sahsen istemiyorum .Tunahancım bana tam listemizi yazarmızın sen baya bu işle ugrasıyorsun yardımcı olursan sevinirim söle kadromuzu yazıp mevkileri ile sana zahmet bana eziyet olsun.

Jrue Holiday -Royal Ivey - Maalik Wayns

Jason Richardson - Evan Turner - Damien Wilkins - Nick Young

Thaddeus Young - Dorell Wright

Arnett Moultrie - Spencer Hawes - Lavoy Allen

Andrew Bynum - Kwame Brown

Katılıyorum Jason Richardson ve Spencer Hawes takaslanmamalı Boozer için....Boozer sorunlu sayılabilecek bir oyuncu Chicago salary Cap'ten kurtulmak için boozer'i yollamak istiyor....Nets yada 76ers'e gidebilirmiş....

Philadelphia 1 ve 4 arıyorsa gelecek yıl için Josh Smith ve Chris Paul free agent oluyor bildiğim kadarıyla....Ama Bynum da free agent....

Maç bitti sayılır Jrue Holiday çok iyi Dorrel ve T.Young çabaladılar ama Evan Turner ve çaylak Malik Wayns berbatlar en önemlisi de bir sistem yokmuş gibi duruyor...

Emre başkan en son almanyanın muhtelif köylerinde etik oluyordu facebooklarda fazla medet ummayın derim...:)
diğer taraftan yenilmek kötü de nyk'a yenilmek daha kötü, even turner'ı 2. sıradan seçeni billy king kovlasın...
thad'im ikinci bir dalembert vakasını kaldıramayız ne olur kontratı alırım yatarım moduna geçmeyiniz...
bu akşam bunları içerde kevgire çevirmezsek yazıklar olsun...
nyk böyle üçlük atmaya devam edecekse şampiyon olur yalnız...
kasırgalar koydu sende koy...

Arkadaşlar arkamdan mı konuşuluyor : )

Üzülecek bir şey yok.. Sadece Knicks fazla havaya girmiş durumda.. Hepsi düzelecek.. Takımımız Iguodala'dan kurtuldu, güzel günler yakın.. Bynum'dan bir katkı alıp alamayacagımız tartışılır ama nasılsa kontrat senesi. Şutlar cap boşaltırız..

Dün Boston'u yendik, bu gece de Toronto'yu yenecegiz. Atlantik 1.si ve Doğu 3. sü olarak play-off yapacagız. Bu mesajı saklayın, yüzüme atarsınız : )