Philadelphia 76ers

Bynum haysiyetsizinin kokusu çıkmaya başladı.. Asıl sonucun Aralık'ta belli olacagı , belki 6 ay basketbol oynayamayabilecegini yazıyor gazeteler.. Bu adam daha bu takımın formasını giymedi bile..

Ben ilkokuldan beri iyi-kötü, uzak -yakın Sixers seviyorum. Eğer bu Bynum denen şerefsize seneye, takımda bedava oynamayı kabuk etse bile kontrat teklif edilirse tüm ilişkimi keserim.. Bu kadar enayilik olmaz.. Şimdiden serbest bıraksınlar.. Şehirden yollasınlar..

Bowling oynuyormuş erkek, bir de saç uzatıyor sıfatına tükürdüğüm.

Bynum haysiyetsizinin kokusu çıkmaya başladı.. Asıl sonucun Aralık'ta belli olacagı , belki 6 ay basketbol oynayamayabilecegini yazıyor gazeteler.. Bu adam daha bu takımın formasını giymedi bile..

Ben ilkokuldan beri iyi-kötü, uzak -yakın Sixers seviyorum. Eğer bu Bynum denen şerefsize seneye, takımda bedava oynamayı kabuk etse bile kontrat teklif edilirse tüm ilişkimi keserim.. Bu kadar enayilik olmaz.. Şimdiden serbest bıraksınlar.. Şehirden yollasınlar..

Bowling oynuyormuş erkek, bir de saç uzatıyor sıfatına tükürdüğüm.

Abicim sakin torontoyuda yendik,Bizim uzunlardan yana sansımız yok biliyorsun.

toronto'yu yensen ne olur? cavs'a yenildik yine...
cavs'a yenilmenin normal sayılabileceği zamanlarda bynum'un "yeni" saç modeli modaydı...

Aslında maç kazanılacak noktaya gelmiş ama o sırada rakibin bir kıçtan çıkardıgı top, bir de iki el üzerinden üçlük girince maç gitmiş.. Biraz toyluk, biraz şanssızlık.. Özeti izledikten sonra çok kızamadım çocuklara.

Bynum'un gideceğini falan sanmıyorum yeni kontrat imzalayacağını söylemişti.Sixers Menajeri Tony Dileo Bynum rehabilitasyon sürecinin uzun süreceğini ve tam hazır olmadan oynamayacağını söyledi.Kendisini riske etmemesini istemiş.Yani kontrat imzalanacak bence de doğru karar bu Nba daki pivot kıtlığı düşünülürse Bynum FA bırakılacak bir isim değil.

Emre abi ben Eagles'ı bırakıyorum abi haberin olsun...
O bıyıklarını sevdiğimin koçunada söyle hepsinin Allah müstehakını versin...
Yeter artık...
New England'a geçiyorum ben Tom Brady abimiz Gisele Bündchen yengemizdir...

Bynum'un gideceğini falan sanmıyorum yeni kontrat imzalayacağını söylemişti.Sixers Menajeri Tony Dileo Bynum rehabilitasyon sürecinin uzun süreceğini ve tam hazır olmadan oynamayacağını söyledi.Kendisini riske etmemesini istemiş.Yani kontrat imzalanacak bence de doğru karar bu Nba daki pivot kıtlığı düşünülürse Bynum FA bırakılacak bir isim değil.

sixers bu adama kontrat versin.. taksim meydanın i..neyim diye bağırırım, sonra da hem sixersla hem nba ile tüm ilişkimi keserim.

Emre abi ben Eagles'ı bırakıyorum abi haberin olsun...
O bıyıklarını sevdiğimin koçunada söyle hepsinin Allah müstehakını versin...
Yeter artık...
New England'a geçiyorum ben Tom Brady abimiz Gisele Bündchen yengemizdir...

nereye birader.. sevinmek için sevmedik.. andy reid hoca çözecek bu işi.. michael vick ile seneye yollar ayrılacak.. baştan başlayacagız.

Dün gece komple bir skorer gibi oynamış ama hala büyük soru işaretleri var Evan hakkında..

Üst üste 3.galibiyetimizi Charlotte'da aldıktan sonra bu gece Chicago'da olacagız. Bu deplasmandan da galibiyet çıkarsa süper olacak..Son 8 maçımızda 6 galibiyet almışız.. Chicago, Minnesotta ve Boston maçları önümüzde..

Nick Young'ın skora katkısı son maçlarda düştü.. J.Richardson dün yine maçı koparan topu sokmuş.. Holiday zaten hep iyi.. Turner'ın tesadüfen iyi oynadıgı bir maca denk geldiyseniz Sixers izlemek keyifli.