Quinton Hosley

Re: 7 # Quentin Hosley

GSTV'de bile Quentin diye geçti ama oyuncunun ismi Quinton Hosley ;)

Re: 7 # Quinton Hosley

Kadro bölümünde gölgesi var. Çok az düzenleme daha yapıp bu konuda bilgi vereceğim.

Onur Karakuzu' Alıntı:
bide tufana noldu harbiden dönünce kaç numrayı alcak ?? tolliverede 8numara verilmiş

Bu spor olaylarında forma numarası önemli midir bu kadar ?

He istediği numarayı giymek tabi ki mutlu eder sporcuyu ama farklı bir numara giyerse de takımda huzursuzluk çıkaracak hali yok.Fazla takmamak lazım bu numara olayına diyip ortamdan uzaklaşıyorum =)

Recep Sarımeşe' Alıntı:
[quote="Onur Karakuzu":3ayezbot]bide tufana noldu harbiden dönünce kaç numrayı alcak ?? tolliverede 8numara verilmiş

Bu spor olaylarında forma numarası önemli midir bu kadar ?

He istediği numarayı giymek tabi ki mutlu eder sporcuyu ama farklı bir numara giyerse de takımda huzursuzluk çıkaracak hali yok.Fazla takmamak lazım bu numara olayına diyip ortamdan uzaklaşıyorum =)[/quote:3ayezbot]
tabi önemlidir sen adamla 2sezondur 7numarayı giyp bu yıl ortalarında gelen oyuncuya bu numara verişlmesi üzer adamı

Takıma yararı kadar zararı da olacaktır.
Yaptığı iyi işlerin yanında Smith'e kaptırdığı 3 top yüzünden de maçı kaybettiğimizi kimse göz ardı etmesin.

Burak Barut' Alıntı:
Yaptığı iyi işlerin yanında Smith'e kaptırdığı 3 top yüzünden de maçı kaybettiğimizi kimse göz ardı etmesin.

:roll:
2 Gün önce gelmiş,birkaç anteramanla maça çıkan bir adama şu yorumu yapıyorsun...

spormax de spikerin hosley için bu adamı buraya getirmek çok büyük yönetim başarısıdır demesi gururlandırdı beni....

ayrıca uzunlar bu tür top kaybını her zaman yapar sadece 1 idman yapmış adamdan 16s 7 r almışız 3 top kaybı uçar gider ....hüseyine neler denir o zaman...

mesela bi örnek polat dışarıdan içeriye her top indirdiğinde mutlaka o topu kaptırır....bunu her maç 1-2 kere yaptırır...

tolliver ve hoosley bu takımı uçurur hatta şampiyon yapar. tolliver çok isabetli dış atışları var.

Burak Barut' Alıntı:

Winner oyuncu deyim yerindeyse ''Gülü seven dikenine katlanır'' deyimiyle özdeştir.

Kaldıki o pozisyonda birisinde Hüseyin ile ikili oyun oynamadığından bunda da setleri bilmemesinin rolü büyük, o nedenle fazla göz oymamak gerekir diye düşünüyorum.

Ligin kimyasını değiştirdik, bilmem anlatabildim mi ;)

hoosleyin efefs maçındaki smaçını görenler heralde nasıl bi oyuncu olduğunu anlamışlardır. 3 kişinin üstünden zımbaladı samaçı.resmen havada uçtu adam. biraz ısınsın kimse tutamaz hoosleyi.