Quinton Hosley

Re: 7 # Quinton Hosley

Hosley: Kadromuz şampiyonluk için yeterli
Galatasaray Cafe Crown'ın yeni transferi Quinton Hosley, NTV Spor'un sorularını yanıtladı. Sarı-kırmızılı takıma geldiği için çok mutlu olduğunu ifade eden Hosley, sezon sonunda şampiyon olabilecek bir kadroya sahip olduklarını söyledi.

"Kadromuz şampiyonluk için yeterli."

BEKO Basketbol Ligi'nde 2. sırada bulunan Galatasaray Cafe Crown'ın, Real Madrid'den kadrosuna kattığı Quinton Hosley, sarı-kırmızılı kulüpte çok sıcak karşılandığını söyledi.

Yeniden Türkiye'de olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Hosley, "Herkes beni gerçekten çok sıcak karşıladı. Herşey şu an için çok iyi gidiyor. Geçtiğimiz sezon bittikten sonra hem Türkiye'den hem de Avrupa'dan bir çok teklif aldım. Ama kaderde Türkiye'ye şimdi dönmek varmış" dedi.

Hosley, BEKO Basketbol Ligi'nin daha da çekişmeli hale geldiğini ifade etti. Pınar Karşıyaka formasıyla Galatasaray Cafe Crown'ın ezeli rakibi Fenerbahçe Ülker'e karşı başarılı maçlar çıkaran Hosley, sarı-kırmızılı formayla da derbilerden galip ayrılmak istediğinin altını çizdi.

Hosley, "Şu an için Galatasaray-Fenerbahçe rekabeti hakkında bir yorum yapamam. Geçtiğimiz sezon Karşıyaka'dayken çok iyi maçlar oynadım ama o sezon artık geride kaldı. Umarım bu sezon daha iyi bir performans sergilerim ve yine Fenerbahçe Ülker'i yeneriz. Ben sadece çıkıp bu takımla maç kazanmak, bunu tüm sezona yaymak istiyorum" diye konuştu.

ABD'li oyuncu normal sezonda lider Efes Pilsen'i geçmelerinin çok zor olduğunu, ancak play-off'larda herşeyin olabileceğini hatırlattı.

Hosley, "Şu anda ligde 2. sıradayız. İlk sıraya geçmek şu an için zor gözüküyor, çünkü Efes Pilsen'e yenildik ve onları durdurabilecek bir takım varmış gibi gözükmüyor. Ama herşey play-off'larda değişir. Bizim de yapmamız gereken çalışmaya devam etmek" dedi.

ntvspor

Tolga Kaplan' Alıntı:
dün aksam saatlerinde capcity midpoint 'te rashid,hosley,tolliver,graves yemek yiyorlardı ve yanlarında cok güzel ve alımlı iki bayan vardı.Bayanlardan biri tolliver'le epey yakındı.Gelir gelmez alısmıs istanbul'a :)Hosley cok şık giyinmişti.Rashid capulcu gibiydi :)
allahtan gazeteciler görmedi atkinsi hemen derlerdi parasını alamıyo :) :)

guardlar kafanızı kaldırın koyun gibi önünüze bakmayın hosley sürekli eli havada ama tek gören taraftar herhalde...

erenbekdemir' Alıntı:
guardlar kafanızı kaldırın koyun gibi önünüze bakmayın hosley sürekli eli havada ama tek gören taraftar herhalde...

Hosley Gurovicin düştüğü duruma düştü şu anda.Bu taraftar Guroya go home diyosa yakında Hosleyede der aynısını merak etme Eren :) Hosleyin Guroya göre tek avantajı Hosley kendi oyununu yaratabilirken Gurovicin yaratamaması!!!

Emre Doğan' Alıntı:
erenbekdemir' Alıntı:

Hosley Gurovicin düştüğü duruma düştü şu anda.Bu taraftar Guroya go home diyosa yakında Hosleyede der aynısını merak etme Eren :) Hosleyin Guroya göre tek avantajı Hosley kendi oyununu yaratabilirken Gurovicin yaratamaması!!!

işte o nedenle taraftar go home hosley demeyecek :)

bir de smaçları yeter onun ne smaçtı o öle yavf

şimdi ben daha önce söylüyordum atkins murat elinde çok tutuyor ama forum atlıyodu hemen o taktiktir falan filan...

şimdi herkes bu ne kardeşim elde bu kadar top mu tutulur....

atkins topu tutsun nede olsa savunma yapıyor dimi :oops: :oops:

Veysel kardeşim bu taraftarın ne yapacağı bilinmez.Maçta Erenlede konuştuk bu mevzuyu.İnşallah Guroya olanlar ona da olmaz.

Emre Doğan' Alıntı:
Veysel kardeşim bu taraftarın ne yapacağı bilinmez.Maçta Erenlede konuştuk bu mevzuyu.İnşallah Guroya olanlar ona da olmaz.

inşallah olmaz aslında önce marshall strickland sonra atkins geldi oh dedik şimdi de atkinse go home diyoruz her an her şey olabiliyor :shock:

seyircimiz salonu doldurursa HOSLEY şu an yaptığı katkının daha fazlasını verecektir.bu tip oyuncular seyirciyle coşan tiplerdendir:)

Vurdugu smaclar olsun. Ribaundlardaki katkisi olsun, Orta alan sutlari olsun.
Cok isabetli transfer oldugunu gosteriyor. Insallah serbest atislarinida duzeltecek.

Elimizde Hosley var ancak sağolsun oyun kurucularımız sayesinde kullanamıyoruz. Buna rağmen ekmeğini taştan çıkardı. Kaptan ve Graves'in iyileşmesi ile o da daha iyi olacaktır...

Seneye Graves ile birlikte takımda ne yapıp edilip tutulması gereken isim Hosley. Bugun 20 sayı attı coğu kendi becerisi, yoktan sayı cıkarması ile oldu. 3 kişinin arkasından gelip girmeyen topu smaclaması macın hareketiydii. İzlemesi çok zevkli. Her topu eline alışında bakalım ne yapacak diye gözümüzü ondan ayıramıyoruz :)

Emre Doğan' Alıntı:
Eren dediği ben Eren :) Ben bekliyorum Hosley'e laf.Önce Cemal, Erdem ikilisine takımda yer yok dendi. Sonra Erdem, Murat ikilisine takımda yer yok dendi. .... en son ise Atkins, Erdem'e takımda yer yok dendi, son olaylardan sonra Cemal'lede öyle denecek. Her hafta birinin olması lazım yani burada :)