Resmî Sitemize Eleştiri, Beğeni, Öneriler (galatasaray.org)

Re: Resmî Sitemize Eleştiri, Beğeni, Öneriler (galatasaray.o

Bizim resmi site bu tür şeylere önem vermez nedense,birtek futbol takımıyla ilgili puan durumları güncellenir.Voleybol takımlarının bile geçen sezonki puan durumları hala sitede.

Mesela bugün Erkek Basket takımımız 7 de kalkması gereken uçağına saat 12:30 olmuştu hala binememişti. Resmi sitede bu haber girilmemiş bile. (ki bence önemli bir durum bu) Kaldı ki Trabzon'a giden Erkek basket takımımızda kimler var onuda bilmiyoruz.

Maça Doğru: Galatasaray Medical Park - Vakıfbank Güneş Sigorta TT

Galatasaray Medical Park Bayan Voleybol Takımı, Aroma Bayanlar Voleybol Birinci Ligi 3. hafta mücadelesinde, Burhan Felek Spor Salonu'nda, saat 17.30'da Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom ile karşılaşacak.

Galatasaray Medical Park, ligde oynadığı iki maçta aldığı bir galibiyetle 3 puanla 6. sırada yer alırken, Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom ise oynadığı iki maçı aldığı iki galibiyetle 2. sırada bulunuyor.

Zorlu Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom müsabakasında takımımıza başarılar dileriz.

04.12.2010 Cumartesi günü saat 15:05'de girilmis bir haber. Saati belirtilmis ama mac hangi gün oynanacak yazmiyor. Ve bu 1 degil, 2 degil defalarca kez sahit oldum böyle bir duruma. Ben mac gününü ögrenmek icin illa foruma mi girmeliyim Resmi sitemiz dururken?

Yapacakları site bu işte.Erkek basketbol takımının fikstürüne bakmak için siteye girdim ne fikstür var,ne puan durumu.

Resmi siteylede Adnan Sezgin'mi ilgileniyor yoksa başkan ??

*Voleybol takımlarının puan durumları için link koymuşlar ama tıklayınca erkek takımınınki boş,bayan takımınınki 05 Nisan 2010'da güncellenmiş.

Acaba kim ilgileniyor bu işle,hangi alakasız kişi,hangi kayırmayla gelmiş kişi ;)

Selamlar,

Bu başlığı görmemiştim. Eleştirileri ve önerileri buradan alabiliriz. (Beğeni konusunda umudum yok) Mail adresimi de daha önce vermiştim, özel mesaj özelliğini zaten biliyorsunuz.

Sitede erkek takım puan durumu da mevcut. Tıpkı fikstürün olduğu gibi.