Resmî Sitemize Eleştiri, Beğeni, Öneriler (galatasaray.org)

Eklenecek işte aykun bu hafta bayan ve erkek basketbol takımlarımızın teknik kadrosu eklenecek,yardımcı antenör kim,koç kim bunlar eklenecek.

Baptista saldırısı!
Galatasaray?taraftarı olan bir grup hacker, önceki gece Sarı-Kırmızılılar?a gönül verenleri önce sevindirdi, sonra üzdü. İnternet korsanları, kulübün resmi sitesine, Cim-Bom?un Brezilyalı yıldız Julio Baptista?yı transfer ettiği haberini koydu. Bu durum camiada büyük heyecan yarattı ancak bir süre sonra haberin siteden kaldırılması kafaları karıştırdı. Ama sonra Galatasaray taraftarı olan bir grup hacker?ın, resmi siteyi hack?leyip Roma?lı Baptista?nın fotoğrafını ve haberini yayınladıkları ve sonrada geri çektikleri ortaya çıktı. Hacker?lar bu işlemi sezon başında gündemde olan ancak transferi gerçekleşmeyen Giovani Dos Santos için de yapmıştı.

Galatasaray.org Kendi Rekorunu Kırdı

27 Ocak 2010 Çarşamba günü öğle saatlerinde açıklanan Giovani Dos Santos transferi haberi ile Galatasaray.org bugüne kadarki en fazla ziyaret rakamına erişerek, daha önce 26 Ağustos 2008 tarihinde açıklanan Milan Baros transfer haberi ile yakaladığı 594.000 rakamını geçerek 598.618 ziyaret elde etti.

27 Ocak 2010 günü Galatasaray.org 387.761 tekil ziyaretçi tarafından ziyaret edilirken tüm gün içinde toplam 2.206.487 sayfa görüntüleme üretti.

Galatasaray Spor Kulübü'nün resmi haber mecrası Galatasaray.org'a göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden ötürü başta Galatasaraylılar olmak üzere tüm spor kamuoyuna şükranlarımızı sunarız.

Galatasaray SK hakkında en doğru ve gerçek haber sadece Galatasaray.org'da!

Bakalım Santos'un rekorunu kim kıracak.

Kulübün vizyonuyla ilgili küçük bir gösterge web sitemiz. Yazmayayım diyordum ama dayanamadım.
Bir kulübün sitesinde her gün, yapılan inşaatın yok çivisi çakıldı yok çatısına şu oldu diye haber çıkar mı? Başka olayımız yok. Düşünsenize yurtdışından biri Galatasaray'ın sitesine giriyor, hergün stad haberlerine rastlıyor. Hangi kulüpte böyle bir durum var. Tamam stad yapılıyor. Bu kadar abartmanın bir anlamı var mı? Gerekirse sitenin kenarına bir link koyarsın, stadla ilgili güncel haberler diye ayrı bir sayfa açarsın. Her gün ya açılış sayfasında ya ana sayfada stadla ilgili kıldan tüyden haberler.

Güzel olan birşeyimiz vardı onunda içine ettiler resmen,Resmi sitede sürekli anlamsız değişiklikler yapıyorlar,sanki bilgi sitemiz değil'de reklam sitesine döndürdüler,bir zahmet artık haber falan'da koymasınlar gsbonus'taki kampanyaları koyarlar,gsmobile tarifelerini koyarlar,zaten resmi siteye gururla koyulacak bir başarımızda yok ki ! Gidip tüm branşlarda elde ettiğimiz kötü neticelerimi koyacağız,Adamların tek iyi yapabildiği şey bu tür projeler,onlarda'da Yiğit Şardan'ın emeği büyük hakkını yememek lazım ama bu kadar'da abartılmaz ki,resmi siteyi gören sanacak ki Galatasaray bir ticaret şirketi.

Benim de en uyuz oldugum sey, yenildigimiz mac istedigi kadar önemli bir mac olsun hemen arka plana atiliyor mümkün oldugunca gözden kacsin diye. Bazen Voleybol macimiz oldugunu kaciriyorum sonradan bakiyorum yenilmisiz. O yüzden "Bugün" tarihli bir haber önceki günlere ait haberlerin bulundugu anasayfada yayinlanmamis. Voleybola gireceksin ordan erkek takimina tiklayacaksinki maci göresin ayip ya.

Salih Coskun' Alıntı:
Benim de en uyuz oldugum sey, yenildigimiz mac istedigi kadar önemli bir mac olsun hemen arka plana atiliyor mümkün oldugunca gözden kacsin diye. Bazen Voleybol macimiz oldugunu kaciriyorum sonradan bakiyorum yenilmisiz. O yüzden "Bugün" tarihli bir haber önceki günlere ait haberlerin bulundugu anasayfada yayinlanmamis. Voleybola gireceksin ordan erkek takimina tiklayacaksinki maci göresin ayip ya.
Yenildiğimiz maçları geri plana atmak kadar rezil birşey yok,sormak isterim bu takımları kendileri kurdular,kötü sonuçlar alınca bu kadar mı utanıyorlar ki,yenilgi haberlerimizi olabildiğince alt taraflara atıyorlar.

Evet aynen öyle.
Bir de su var özellikle Yüzme ve Kürek branslarinda bu böyle. Bu 2 bransta tek rakibimiz var o da Fenerbahce. Sampiyon veya kupayi kazanan biz oldugumuzda anasayfadan ve ilk giristeki sayfadan veriyorlar Sampiyon Galatasaray diye yanibasina da yaziyorlar 2. Fenerbahce 3. Odtü falan. Biz 2. mi olduk ozaman yine anasayfadan veriyorlar ama bu kez manset "Yüzme sampiyonasinda basarili sonuclar aldik" seklinde oluyor ve haberin icinde sampiyon kim oldu bu bile yazmiyor. Yillardir bu böyle ve ben artik yüzme ve kürekte bu manseti gördügümde otomatik olarak "Sampiyon Fenerbahce" diye düsünüyorum su ana kadar da daha hic yanilmadim ne zaman ki manset öyle sampiyon Fener oldugundan hep.

Salih Coskun' Alıntı:

Çok doğru bir tespit. Maçın bir değerlendirmesini koy, yensen de yenilsen de. İki röportaj metni koy. Çocuk gibi başarısız sonucun ardından haberi son sıralara at. Ne var yerine? Stad :)

Kurtuluş Yazıcı' Alıntı:
Kulübün vizyonuyla ilgili küçük bir gösterge web sitemiz. Yazmayayım diyordum ama dayanamadım.
Bir kulübün sitesinde her gün, yapılan inşaatın yok çivisi çakıldı yok çatısına şu oldu diye haber çıkar mı? Başka olayımız yok. Düşünsenize yurtdışından biri Galatasaray'ın sitesine giriyor, hergün stad haberlerine rastlıyor. Hangi kulüpte böyle bir durum var. Tamam stad yapılıyor. Bu kadar abartmanın bir anlamı var mı? Gerekirse sitenin kenarına bir link koyarsın, stadla ilgili güncel haberler diye ayrı bir sayfa açarsın. Her gün ya açılış sayfasında ya ana sayfada stadla ilgili kıldan tüyden haberler.

ki o stad haberleri hep dergiden alınma. dergide çıkan 2-3 sayfalık haberin bir iki paragrafını koyuyorlar siteye. altına da yine dergide yayınlanan fotoğrafları koyuyorlar. zaten stad için varyap-uzunlar'ın açtığı bir site var. merak eden oraya girer , haftalık fotoğraflara, canlı kameraya bakar. ne gerek var stadı kendi sayfamıza bu kadar yerleştirmeye. böyle kötü sonuçlar almaya devam etsin bu takım bakalım stad yapılınca gelirler artıyor mu?

reklam konusu tam bir felaket. forma ve şorta alınan reklamlar yetmedi, site de reklam cenneti oldu. bir tane reklam yeri koyarsın,ama her sayfada farklı bir reklam görünür. iddaa bülteninin çıktığı salı ve cuma günleri gsbilyoner'in reklamını yaparsın ana sayfada.

Reklam reklam reklam..

Resmi site de bu kadar bol reklamın ne işi var yahu? Tamam belki çok ziyaret edilen birşey ama orası forum değil, paylaşım sitesi değil..

Yok mu bu sitenin bir editörü, webmaster'ı? Biraz dikkate alsınlar şunları..

Resmi sitenin su anki acilis sayfasinda Türk Telekom Arena insaat görüntüleri var, yetmiyormus gibi acilis sayfasina tikladigimizda anasayfaya degil, Türk Telekom Arena'da son durum haberine yönlendiriliyor. Tek kelimeyle REZALET!

Bende acilmiyor 1 saattir resmi sitemiz, sorun bende midir acaba?

Re: Resmî Sitemize Eleştiri, Beğeni, Öneriler (galatasaray.o

Bir kaç gündür sosyal paylaşım sitelerinin butonları dikkatimi çekti, iyi düşünmüşler bunu.

Re: Resmî Sitemize Eleştiri, Beğeni, Öneriler (galatasaray.o

Basketbol puan durumlari bulunmuyor resmi sitemizde. Hemen eklenmeli.