Şampiyonlar Ligi 2009-2010

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O bu değil de Barcelona'nın Barnebau'da kupayı kaldırma ihtimalinin yarattığı korku bile yetmiştir, Real'lilere...

Bu arada o sulama olayını da Jose sonuna kadar hak etmiştir.

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Uğur YILMAZ":1s0pqksv]

Bu arada o sulama olayını da Jose sonuna kadar hak etmiştir.

Turu atlamayı hak ettiği gibi dimi... =)[/quote:1s0pqksv]

Her ne kadar anti-futbol olarak görsem de yaptığı savunma ile Inter turu hak etmiştir. Bunu söylemekten ve hakedeni tebrik etmekten çekinmem. Ama Inter'in de maç boyu bir kere olsun atak yapmamasını ve sırf savunma yapmasını da hoş karşılamam. Doğru olanı yapmışlardır kendi adlarına ama bunlardan sonra günün birinde kimse çıkıp güzel futboldan dem vurmasın. İlk maçın avantajı ile kontrollü oynamak başkadır, kalenin önüne tüm adamları dizmek başkadır.

Barcelona elenmiş olabilir ama diğerleri ile arasındaki fark budur. Barca avantajlı da olsa kendi oyununu oynar. 1-0 öndeyken savunmayı orta sahaya çıkarır kontradan gol yer ama kendi oyununu oynar. Bu her zaman başarıyı getirmez ama saygıyı getirir.

Ben Inter'i yaptığı savunma ve turu geçişinden dolayı tebrik ederim. Ama o Jose densizi ile görülecek hesap var. Umarım seneye Real'e gelir.

final..
22 mayıs cumartesi 21.45
inter - bayern munich..
star tv.
santiago bernabeu..
jose'nin stada aşina olma maçı.

- totti evinde sinirden çıldırsın diye, mourinho artistlik yapsın diye inter tutuyoruz..

Man.United'i elediği için Münih'in,Barcelona'yı elediği için İnter'in kaybetmesini istiyorum fakat ikisinin de bir anda kaybetme ihtimali yok maalesef :) .Yinede gönlüm Münih'ten yana.Her ne kadar favorim İnter olsa da.

Evet İnter'i hiç sevmem ama hem Mourinho'nun hatırına hemde Barcelona'yı elediği için İnter'in kazanmasını istiyorum :) Mümkünse Hamit gol atsın ama İnter şampiyon olsun :)

Çok önemli de değil, ikisi de liglerinde en çok sempati duyduğum takımlar ama ben de İnter diyorum.

Jose Mourinho toplasın kupaları geçsin Madrid'in başına :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...