SSL | Galatasaray - Eskişehirspor

Spor Toto Süper Lig
20. Hafta Karşılaşması
Galatasaray - Eskişehirspor

06.02.2011
Saat 19:00

Ali Sami Yen Spor Kompleksi

gitmeyeceğim bir maç.. yönetime inanmıyorum, hocaya inanmıyorum, futbolculara inanmıyorum.. sırf forma için gidelim desek akım sarı-kırmızı bile giymiyor ki anasını satayım.. sarı-kırmızı bile giymiyoruz.. verdim kombineyi stadı görmeyen kuzenlerden birine.. eskiden bir dahaki maç ne zaman diye gün sayardık, şimdi gelmesin diye diş sıkıyoruz.

eskişehirspor'u yenebileceğimize inanmıyorum. umarım yanılırım, yeneriz..

Zor bir maç. Eskişehir'i 2 senedir yenemiyorduk, ligin ilk yarısı buna son verdik... Çok formdalar gerçekten. Hagi eğer bizim tarafımızda olursa maçı kazanırız. Fanteziye devam ederse Arena'daki ilk yenilgimizi almamız ihtimaller arasında...

Hagi' den müthiş hamleler bekliyorum yine. Cana sol açık, Stancu ön libero, Baros stoper.

Hatta gazı gelip Tugay' ı teknik direktör, kendisini de onun yardımcısı olarak sürmesin sahaya...

Öğrendik sonunda ama açılana kadar açıklanmaması gerekiyormuş.

Hiçbir duyumum falan yok ama ana sayfalarındaki sözler yazıyordur sanırım. Yönetime ders vereceğiz pankartla tarzı yorumlar gördüm de arkadaşlar ümitlenmesin diye söylüyorum. Bu arada ana sayfada yazan sözler:

" kalbim aşkınla dolu, ölmek istercesine
gözlerim eski günleri arıyor delicesine
şanlı GALATASARAY bu taraftarın seninle yaşar
en kötü gününde bile milyonlarca kalp senine atar "

Bizim şikayetimiz zaten ruhsuz adamlar. Ruhsuz adama ne en kral besteyi yapsan işe yarar, ne en büyük pankartla gönderme yapsan işe yarar diye düşünüyorum.

Yine de büyük bir olay bu dev pankart. Emeği geçenlere teşekkür edelim..

Merakla bekliyorum kadroyu.. Baros yine yedek başlamaz umarım ve uzun zaman sonra forvetle çıktığımız bir maç olur.

Ayaklarım geri geri gidiyor.Seyrantepe'ye gitmenin ıstırap haline geleceği aklımın ucundan geçmezdi.Kombineyi çevremdeki tribüne aşina olmayan insanlara vereyim diyorum ama Galatasaray'ı malum yerli kadroyla anmalarını istemiyorum.Sabır...

Zapata-Serkan,Neill,Servet,Hakan.B.-Sabri,Cana,Culio-Kazım,Kewell-Stancu

Hagi gene Hagiliğini yaptı ve Sabri'yi gene orta saha da denemeye karar verdi. 4-3-3 oynuyor diye sürekli eleştirilen Rijkaard'dı da bu Hagi'nin taktiği nedir acep ?