Süperlig basliyor

merhaba genc arkadaslarim
ben yavuz kocaömer.türkiye engelliler spor yardim ve egitim vakfi yönetim kurulu baskani ve milliyet ve posta köse yazari.
nerdeyse dogdugu günden beri galatasarayli ve kulüp üyesi bir agabeyiniz.
tek.sandalye basketbol subesinin kurucularindan.
ilerde sizlerle bir cok konuyu paylasacagim.
süper ligteki ilk macimiz 24. aralaik pazar günü saat 12.de bahcelievler engelliler spor salonunda istanbul engelli yildizlara karsi oynanacak. bir anlamda deplasman maci. normal de biz maclarimizi ahmet comert te oynayacagiz.
bu spor salonunun yeri biraz sapa oldugundan,ilk macta aslanlarimizi yalniz birakmamak icin ,mac gunu taksimden ve uygun görülecek baska bir semtten ücretsiz otobüs(ler) ´kaldirmayi dusunmekteyim.
sizlerden ricam sayi olarak beni yonlendirmenizdir.
ilk macta genclerimizi yalniz birakmazsak cok iyi olur.
hepinize sevgiler

Hoşgeldiniz.

Otobüs işi çok güzel olur gerçekten. Her halükarda geleceğim ama otobüs işimi kolaylaştırır tabii, ne de olsa Kadıköy'den geliyorum. :)

Otobüs kapasitesi ne kadar olabilir?

Gelecek arkadaşlar isimlerini yazdırsın kesinse.

Misal;

1 - WILT

Galatasaray store onunden kaldıracagınız (11 civari) bir otobusun tamamının dolacagına inaniyorum ben şahsen..

buna emin olabilirsiniz..

Ben sadece kendi üniversitemden 10 kisiyi garanti edebilirim..

Başkanla iletişime geçtik 10 kişi elde ettik.Yıldızdanda bir o kadar geliceğine ben eminim.
Diğer kişilerde 10 kişi daha gelse 1 otobüsü tamamladık sanırım.
Yer olarakta m.köy daha iyi olacaktır sanırım.

X' Alıntı:
Başkanla iletişime geçtik 10 kişi elde ettik.Yıldızdanda bir o kadar geliceğine ben eminim.
Diğer kişilerde 10 kişi daha gelse 1 otobüsü tamamladık sanırım.
Yer olarakta m.köy daha iyi olacaktır sanırım.

Ayıpsın Murat, bu macları bekliyoruz sene basından beri...

bizim foruma da acıyorum simdi topici, orada sayımız belli olunca buraya da yazarım.

Ayrica otobus isi gercekten cok guzel olur ;)

Böyle bir teklif için öncelikle çok teşekkürler. Herkesin de dedigi gibi Mecidiyeköy GS Store önünden kaldırılacak otobüs kesinlikle boş kalmaz. Maça birkaç gün kala herşey netleşir sanırım.

istediginiz gibi otobüsLER mecidikoyden kalkacak sekilde ayarlanacaktir.icinizde bugune kadar canli olarak tek.sand. basketbol maci seyretmeyenler cok keyif alacak. daha soylenecek cok sey var. ama once biraraya gelip bu aslanlari izleyelim.

Pazar günü orada olmayı çok isterdim. Geçen sezon bir maçımızı canlı izleme fırsatım olmuştu Bahçelievler Spor Salonunda. Oyuncularımızın mücadelesi, kazanma hırsı beni çok etkilemişti. Bu takım her şeye layık.

Mecidiyeköy'den kaldırılacak 3 otobüs bence tamamen dolar.

Ayrıca Taksim Meydanı, Beyoğlu taraflarına da 1-2 otobüs gönderilirse onlar da boş gelmez diye düşünüyorum.

100 kişi bile olsak harika olur.

Böyle bir fikri sunduğunuz için teşekkürü size bir borç bilirim. İzmir ve Ankara deplasmanında takımın yalnız bırakılmayacağından emin olabilirsiniz.

Umarım bu uygulama her maç için devam eder. Harika bir fikir gerçekten.

Herkesin gerekli hassasiyeti göstereceğinden eminim. Otobüs fikri çok iyi olmuş, katılım yüksek olur. Hep birlikte orada olacağız..