TKBL | Burhaniye Bld.: 74 - Galatasaray: 79

Re: TKBL | Burhaniye Bld.-Galatasaray (26 Ocak, Çarşamba)

FOWLES sana daha ne diyim BIGSYL!!

Evet 1 YILLIk

malesef augustus da sıkıntılar var..son 7 dakıka sahaya dahı sürülmedi...hemde gerideyken...

Maça gidemedim işlerim yuzunden...

O değilde biraz netten takip ettim...Burhaniye çok kısa kaldı Fowlesa...Eğer sağlam bir uzunları olsaydı maç gitmişti...Çok yakından tanıyorum en uzun oyuncusu 188 lık latoya idi..Bu oyunla Bjk maçını almamız ble şüpheli...

Bu arada yukarıda söylediğimi aldığımız hucum ribauntlarından sonra yaptıkları faullere bakarak söyleyebilirim...Zor dostum zor...

Fowles mazallah bir sorun yaşasa gerçekten bizim takım çok zorlarnır...Dua etsin Ceyhun hoca.

1 yıllık hatta fb forumlarında seneye onuda aldıkmı bu iş tamamdır lafları geçmeye başlamış...

Benim esas korkum Fowles'ı Fenerbahçe'ye kaptırmaki,bize de darbe vurmak için mutlaka teklif götüreceklerdir.Umarım onlara kaptırmayız.Ayrıca takımı Fowles üzerine kurmalıyız seneye 2 avrupalı 1 de skorer amerikalı ile iyi bir takım olabiliriz.

Umarım öyle bir şey olmaz. Sezon bitmeden uzatılsın Fowles'ın sözleşmesi. Taraftar olarak ne yapabilirsek yapalım.

Sanmıyorum seneye Rusyaya dönme ihtimali yuksek...Kalması için en az onun kadar iyi 3 oyuncu almamız lazım aksi halde gider Rusyaya...Spartak seneye yenıden yapılanma içine girebılır...Eğer dediğim gibi iddalı olduğumuzu göremediği an gider Big sly...

Aras Bey gerçekten mi...Demekki baya baya Ateşliymiş maç ben gidemedım maça kötü olmuş ya uzuldum bak...

"İŞTE SÜPER BİR GALİBİYET DAHA! LİGİMİZİN GÜÇLÜ TAKIMLARI ALANYA BELEDİYESİ, MERSİN BŞB VE BURHANİYE BELEDİYESİ'Nİ ÇEKİŞMELİ MAÇLARDAN SONRA YENEN GALATASARAY, SÜPER BAŞARILARA İMZA ATTI. TEBRİKLER TAKIMIMIZ SÜPER OYUNUNUZ VE GALİBİYETLERİNİZ İÇİN!"

Artık sözün bittiği anlara doğru gidiyoruz.Sene başından beri Galatasaray günden güne eriyerek çantada keklik maçları bile kolay kazanamayacak( böyle giderse bu maçları da alamayacağız.) duruma geldi. Şu dakikadan sonra artık bu teknik heyetin Galatasaray'a yararlı olamayacağı kanısındayım. Çünkü sene başından beri takımda hiçbir ışık gözükmedi ve şu saatten sonra da gözükeceğini sanmıyorum. Takım tamamen Fowles ve Seimone'nun eline bakıyor.Seimone'nun durumu da mağlum. Fowles olmasa Galatasaray gerçekten koca bir sıfır durumunda. Ceyhun hoca artık takım omurgasını nasıl oturtacak merak ediyorum. Sene başından beri yabancı kontenjanımızı boşuna işgal eden Hodges'e kulüp olarak daha ne kadar tahammül edeceğiz?Fowles dışında pota altını forse edecek oyuncumuz yok. Gintare gibi kapalı bir kutu aldık, yararlanamıyoruz. Işıl Alben diyoruz maalesef bir maç var bir maç yok.Keza Tuğba aynı şekilde.Fenerbahçe maçlarının sonucunu böyle oynarsak düşünmek bile istemiyorum.

Maçtaydım bende.Yani şunu söyleyeceğim çıkarın Fowles'ı Galatasaray=Burhaniye.Çok çok çok kötü savunma yaptık bomboş turnikeler,ribaundlar falan bu oyun ilerisi için hiç mi hiç ümit vermiyor.Sadece maç sonu oynama tecrübesiyle maçı kazandık.Burhaniyeyi de kutluyorum gerçekten ellerinden gelenin en iyisini sahaya yansıttılar.

Vural Yıldırım' Alıntı:
Maçtaydım bende.Yani şunu söyleyeceğim çıkarın Fowles'ı Galatasaray=Burhaniye.Çok çok çok kötü savunma yaptık bomboş turnikeler,ribaundlar falan bu oyun ilerisi için hiç mi hiç ümit vermiyor.Sadece maç sonu oynama tecrübesiyle maçı kazandık.Burhaniyeyi de kutluyorum gerçekten ellerinden gelenin en iyisini sahaya yansıttılar.

genel durumumuz ile ilgili birkaç birsey yazmıştım göndermeden bir okuyayım dedim saldırı olmuş sildim gerek yok.

vural bey,
madem maçtaydınız şu saldırı kepazeliğini bir anlatıverin meraktayız.

Ben salondan olaylardan önce çıktım.Bir arkadaşın söylediğine göre Işıl sahayı terkederken bir burhaniyeli taraftar Işıl'a hakaret etmiş.Işıl geri dönüp o taraftara cevap verince diğerleri de Işıl'ın üstüne yürümüş araya güvenlik güçleri girmiş.Birisi de Işıl'a atkısını savurmuş.Sanırım olaylar bu şekilde.

Burhaniye cikisinda, taraftarlarimiz otobusun onunu kesip sevgilerini gosterdiler. Gun guzel bitti,