TKBL | Burhaniye Bld.: 74 - Galatasaray: 79

Re: TKBL | Burhaniye Bld.-Galatasaray (26 Ocak, Çarşamba)

en azından fb bir kaç sürpriz yenilgi alırsa ligi birinci bitirirsek bir umudum olacak gerçekten zorlana zorlana yeniyoruz takımları tamika geldiğinde sanırım biraz daha kullanabilir fowlesı .. bir de bir şey soracağım federasyonun sitesindeki web tv yi nerden izliyoruz ?

Aras takıma saldırıldı yazıyor, hala kötü oyundan bahsediyorsunuz. Bu mu takımı sahiplenmeniz? Yazık günah be. Tepki vereceğinize hala oyunculara giydirme peşindesiniz.

Burhaniye taraftarının yaptığı kelimelere sığmayacak bir ayıp. Bu tarz takımların tutulması gerekir bu ligde, yakışmıyorlar.

Takımımızın kötü performansı sürdü istatistiklerden takip ettiğimiz kadarıyla. Sylvia Fowles Mersin maçının ardından geri dönüşünü yapmış. Muazzam performansı vardı özellikle son dakikalarda.

Takımımıza galibiyet için tebrik ediyorum ancak pek iç açıcı gözükmüyor durumlar.

Bu şekilde de olsa kaza yapmamak mühim. Sonrasına sonra bakarız; bu şekil devam edecek bu sezon.

Onur Karakuzu' Alıntı:
en azından fb bir kaç sürpriz yenilgi alırsa ligi birinci bitirirsek bir umudum olacak gerçekten zorlana zorlana yeniyoruz takımları tamika geldiğinde sanırım biraz daha kullanabilir fowlesı .. bir de bir şey soracağım federasyonun sitesindeki web tv yi nerden izliyoruz ?
yayin oldumu bu sayfadan yapiyorlar
http://video.tbf.org.tr/mac-videolari/bl

O kızlara saldıran delikanlıları İstanbulda da görmek isteriz. Tabi Burhaniye paçasını kurtarıp ligde kalabilirse!

Maç için söylenecek fazla birşey yok.Takmı çok dengesiz gidiyor.Umarım Fener maçlarında iyi günümüze denk geliriz.

Seneye görüşürüz İstanbul'da dicem ama zor be Burhaniye. Gir Alanya'nın koluna yürü alt ligin koynuna...