Trabzonspor Alpella

Mehmet Can ILIMAN' Alıntı:
Anadolu'da basketbolun sevilmesine yardımcı olur.Kayseri de istemiş ama Trabzon parayı bastırıp almış.

4 büyüklere sponsoruz imajı daha çok iş yapacağı için Trabzon'u tercih etmişlerdir 2 sene sonra buraya deplasman gelecek olanlar parmak kaldırabilir mi =)

Uuuu ikinci siyahi oyuncuyu da getirdik Trabzon'a seneye kesin 1.ligdeyiz :)

Geçtiğimiz sezon Vestel Spor forması giyen Tyrus, 5 sezondur Türkiye liglerinde mücadele ediyor. Ligin statüsü gereği takımımızın kadrosunda iki yabancı oyuncu bulundurabiliyoruz. Ancak maçta bir yabancı oyuncu forma giyebiliyor.

Tyrus DESMON BOSWELL

DOĞUM YILI : 28.10.1978
BOY: 2,04
MEVKİ: PİVOT

20 SAYI ORTALAMASI
10,5 REBAUND

Yanılmıyorsam bu arkadaşın bir ara Karşıyaka ile de adı geçmişti. Vestel onu kadrosunda tutmak istiyordu. Memleketimin takımını 1. Lig'de görmek güzel olur...

ben ayrıldım ya trabzondan,herşeyi yaparlar artık.. bayram edin bayram..
bu arada o fb alt yapısından gelen değerli oyuncular yenildikleri ilk maçta bu gerçek yüzlerine vurulunca ne hissedecekler acaba..
orası trabzon ve f ile b nin yan yana gelmesine bile tahammül edemezler..:S

Aynen öyle ancak ablacım kimse Alpellalı oyuncuların Fb'den geldiğini falan bilmeyecek kadar basketbola uzak bir şehir Trabzon halkı :? İlginç ve şaşırtıcı futbola endeksli bir şehir.

Basketbol seven ve izleyen kesim biraz daha genç nesil.

çıkar dilerim bu sene trabzon çünkü basketbolun trabzon üzerinde iyi bir etki yaratacağı düşüncesindeyim

Genç Telekom: 66 - 68 Trabzonspor

318-8K5W7F8I.jpg

Basketbol takımımız TB2L 2008-2009 sezonu ilk maçında deplasmanda Genç Telekom'u 68-66 mağlup etti.

Ankara Atatürk Spor Salonu'nda oynanan müsabakanın periyodları şu skorlarla tamamlandı.

1. periyod: 16-17
2. periyod: 29-35
3. periyod: 46-55
4. periyod: 66-68

Skorerler
Tyrus: 17
Can: 11
Ögün: 10
Volkan: 6
Recai: 6
Umut: 6
Birkan: 6
Ufuk:3
Engin: 2
İsmail: 1

Eren Aydın' Alıntı:
Durumu nedir şuanda?

Erencim;

A Grubunda 14 galibiyet 3 mağlubiyet ile 2. durumdalar.A Grubunda 1. Bornova.
B Grubunda da 26,9 ortalama ile ligde sayı krallığında lider durumda olan İbrahim Kutluay'ın takımı İTÜ 3. sırada...B Grubunda 1. Tofaş.

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Eren Aydın":1wfmscmc]Durumu nedir şuanda?

Erencim;

A Grubunda 14 galibiyet 3 mağlubiyet ile 2. durumdalar.A Grubunda 1. Bornova.
B Grubunda da 26,9 ortalama ile ligde sayı krallığında lider durumda olan İbrahim Kutluay'ın takımı İTÜ 3. sırada...B Grubunda 1. Tofaş.[/quote:1wfmscmc]
Eyvallah kardeşim.Son haberleride burak'dan alsak iyi olur aslında :)

Takımı hiç takip edemedim, nedeni ise Trabzonspor Futbol Maçına yakın saatlere koyuyorlar basketbol maçını o yüzden rahat bir ortam olmuyor.
Ayrıca Galatasaray'ın basketbol maçlarıyla da çakıştığı için pek yerinde izlemedim ancak ikinci dönem daha çok vakit ayırmaya çalışacam, seneye ise kombinesi çıkarsa almayı planlıyorum :)

Trabzonspor play-off larla beraber; ciddi şekilde forse etmeye başladı ligi. Nefesleri yeter mi tofaşla İtü yü engellemeye bilemiyorum; ama 3 takım arasında kritik bir çrkişme olacak...

Trabzonspor, yarın Beykozla final grubuna kalmak için kendi sahasında mücadele edecek.Bende orada olacağım.Güzel ve gergin bir maç olacağı kesin.
Bugun Umut Tınay ve Engin Algın ile şans eseri aynı kafede oturuyorduk :)
Maşallah Umut ve Engin Algın sigara içmiyorlardı resmen yiyorlardı.

Engin Algın adamımdır ya :) Geçen seneki 2.lig finallerine Adana'ya gelmişti Aliağa takımıyla.İlk gördüğümde dalga geçmiştim kendi kendime ama ozaman Aliağayı sırtlamıştı Trabzonda da aynısını yapabilirler :)

Ben Beykozu tutuyorum sahsen.Hem Istanbul takimi hemde Trabzonu hic bir zaman tutmam,sevmem,desteklemem..Futbolda yaptiklari meydanda..Umarim her zaman sorunlar icinde yasarlar.
Milan barosa Trabzonda oyundan cikarken yapilanlar ortada..Umarim ahım tutar,diyebilecegim bu kadar.

Beykoz'u çok çok çekişmeli bir maçtan sonra 71-70 yenen Trabzon final foura kaldı maçtaydım ve gerçekten güzel bir ortam vardı yer yer gergindi tabi ki :)
Maçtan sonra Boswell'le ingilizce muhabbetim harbi görülmeye değerdi =)) Everyone loves you :D
Maç sonu Beykoz'un koçu Hakan Yavuz ve yardımcı antrenörüyle ayak üstü sohbet ettim ve takımlarını çok beğendiğimi hakedenin onlar olduğunu söyledim.
Adamlar Trabzon boş takım değil dediler bana.
Bende onlara bu guard ikilisiyle Umutla olmaz dediğim de aldığım cevap çok şaşırtıcıydı :)

Umut büyük oyuncu Büyük maçların oyuncusu dediler.
Maç içinde Umut kötü sakatlandı umarım çok ciddi değildir diye de ekledi :)

Gerçekten ben Beykoz'u çok beğendim.Özellikle Hasan Özkan iyi bir oyuncu en azından İkinci Lig için.Enver Ekmen erken 5 faul aldı çıktı o gitmese herşey farklı olabilirdi.

Konda'yız umarız artık çıkabiliriz.

Burak Barut' Alıntı:
Beykoz'u çok çok çekişmeli bir maçtan sonra 71-70 yenen Trabzon final foura kaldı maçtaydım ve gerçekten güzel bir ortam vardı yer yer gergindi tabi ki
Maçtan sonra Boswell'le ingilizce muhabbetim harbi görülmeye değerdi =)) Everyone love you
Maç sonu Beykoz'un koçu Hakan Yavuz ve yardımcı antrenörüyle ayak üstü sohbet ettim ve takımlarını çok beğendiğimi hakedenin onlar olduğunu söyledim.
Adamlar Trabzon boş takım değil dediler bana.
Bende onlara bu guard ikilisiyle Umutla olmaz dediğim de aldığım cevap çok şaşırtıcıydı :)

Umut büyük oyuncu Büyük maçların oyuncusu dediler.
Maç içinde Umut kötü sakatlandı umarım çok ciddi değildir diye de ekledi :)

Gerçekten ben Beykoz'u çok beğendim.Özellikle Hasan Özkan iyi bir oyuncu en azından İkinci Lig için.Enver Ekmen erken 5 faul aldı çıktı o gitmese herşey farklı olabilirdi.

Konda'yız umarız artık çıkabiliriz.

Konya'ya bekleriz.. :)

Bunun yanında Umut yatmaya gitmiş oraya,iki sene için 500.000 doları koymuş cebe daha ne yapsın? :)

Not: Başka başlıkları da gördüm de hakkaten bekleriz Burak Abi. 2 mayısda ankara da olacaksan ayın 29 unda da gelirsin Konya'ya.. :)