Trabzonspor Alpella

Can Yapici' Alıntı:
Ben Beykozu tutuyorum sahsen.Hem Istanbul takimi hemde Trabzonu hic bir zaman tutmam,sevmem,desteklemem..Futbolda yaptiklari meydanda..Umarim her zaman sorunlar icinde yasarlar.
Milan barosa Trabzonda oyundan cikarken yapilanlar ortada..Umarim ahım tutar,diyebilecegim bu kadar.

İşte bu zihniyet yüzünden Türk basketbolu 1 gram gelişmeyecek ve seyirci kazanamaycak.
Can Bey hangi şehirdesiniz bilmiyorum ancak kaç kere Beykoz maçına gittiniz ? Ya da İstanbul'da toplam kaç kere basketbol maçına gittiniz ?

Efes-Galatasaray-Fener-Bjk-Daçka-İtü ( Büyük olasılıkla )

şu 6 takımın toplamının seyirci ortalamalası 2. ligdeki Trabzonspor'un ortalaması etmez emin ol. Bursa'da Ankara'da İzmir'de Antalya'da Konya'da Aliağa'da basketbol varken Doğu tarafından hiç takım yok.
Basketbol geniş kitlelere ulaşırsa herkesce daha çok tutulacağına inanıyorum.Trabzon'un 1. lige çıkması demek buraya yeni bir salon demek bir çok takım demek şehrin renklenmesi gerek.

Trabzonspor Alpella'yı sevmeye bilirsiniz bende Trabzon'u sevmiyorum ancak basketbolu çok seviyorum ve basketbolun gelişmesi için Türkiye'nin her yayılmasına gerektiğini düşünüyorum...

Ya da 100 kişiye maç oynamaya devam edebilirsiniz...

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Can Yapici":192qwjfu]Ben Beykozu tutuyorum sahsen.Hem Istanbul takimi hemde Trabzonu hic bir zaman tutmam,sevmem,desteklemem..Futbolda yaptiklari meydanda..Umarim her zaman sorunlar icinde yasarlar.
Milan barosa Trabzonda oyundan cikarken yapilanlar ortada..Umarim ahım tutar,diyebilecegim bu kadar.

Can Bey hangi şehirdesiniz bilmiyorum ancak kaç kere Beykoz maçına gittiniz ?
Efes-Galatasaray-Fener-Bjk-Daçka-İtü ( Büyük olasılıkla )
[/quote:192qwjfu]

Rusya'dan Burak Abi.. :)

Şehir ve seyircisiyle birlikte lige yepyeni bir renk katacakları kesin ve bu yüzden umarım 1.Lig'de önümüzdeki sezon Trabzon'u da görürüz..

Rusya'nın soğukları çok etkiliyor sanırım forum üyelerimizi önce Emir Bey sonra Can Bey bakalım daha neler göreceğiz.

Burak Barut' Alıntı:
Rusya'nın soğukları çok etkiliyor sanırım forum üyelerimizi önce Emir Bey sonra Can Bey bakalım daha neler göreceğiz.

Karadeniz dalgası gibisin vallahi. :) Kızma hırçın çocuk. Geleceksiniz 1. Lige ve içerde-dışarıda Galatasaray yine galip gelecek. Efes'e bir çelme, Fülkere bir tokat, Telekoma bir tekme CimBom lider. :)

Şaka bir yana hakeden 1. Lige gelir umarım. Alpella ismi bana çok iyi şeyler anımsatmasa da Trabzon gibi gelişmiş bir şehre basketbol öyle yada böyle yakışır diye düşünüyorum. Antalya'nın 2 takımı 1. Ligdeyken Trabzon neden olmasın. Hayırlısı olsun...

Aferin aferin senden adam olacak :)
Trabzon gibi gelişmiş şehir ha :)
Trabzon gibi basketbola aç şehir diyelim.
Ayrıca ekleyelim Antalya Büyükşehir, Kepez Belediye gibi Belediyeden sıfır destekle bu takım birşeyler yapacak.
Umarım gelir ve yeni bir salon yapılır yoksa ben katil olurum.Maç 4 de başlıyor ve kapılar 3.45 de açılıyor.

Burak Barut' Alıntı:
Aferin aferin senden adam olacak :)
Trabzon gibi gelişmiş şehir ha :)
Trabzon gibi basketbola aç şehir diyelim.
Ayrıca ekleyelim Antalya Büyükşehir, Kepez Belediye gibi Belediyeden sıfır destekle bu takım birşeyler yapacak.
Umarım gelir ve yeni bir salon yapılır yoksa ben katil olurum.Maç 4 de başlıyor ve kapılar 3.45 de açılıyor.

Gelişmiş şehir olduğu Belediyesinden belli koçum. :p
Neyse ölmez,ölmez..Anladın sen. :)

Burak hangi mankenlik ajansına bağlısın.Tyrus'a selamlar Umut Tınay takımda kaldı mı? Ogün,Birkan ve Diğer genç oyuncuyu hatırlamıyorum Daçka,Karşıyaka ve Aliağa bu oyuncuları kaptı bizneden ilgilenmeyiz bu oyuncularla üstelik ikisi genç milli takım oyuncusuydu.

Mustafa Yağız ÖNDER' Alıntı:
Burak hangi mankenlik ajansına bağlısın.Tyrus'a selamlar Umut Tınay takımda kaldı mı? Ogün,Birkan ve Diğer genç oyuncuyu hatırlamıyorum Daçka,Karşıyaka ve Aliağa bu oyuncuları kaptı bizneden ilgilenmeyiz bu oyuncularla üstelik ikisi genç milli takım oyuncusuydu.

İltifatın için teşekkür ederim abi :)
Tyrus gitti, Umut Tınay kaldı 2 gün önce Burger King'de Kerem Öztoprakla yemek yerken gördüm kendisini, kapalı alanda sigara içmeme yasağı onu üzmüş gibi duruyordu :p

Ogün Aliağa'ya
Can Daçka'ya
Birkan'da Karşıyaka'ya.

Burak iltifat değildi.Gerçekleri söyledim Trabzon Recai'yi de kaptırdı son 2-3
senedir Gelişimde, Uşak'ta ve Trabzon'da hiçde fena istatislikler yakalamamıştı içerden dışardan oynaya biliyor yanılmıyorsam Beko Basketbol Ligini kaldıramaz mı?

şaka maka umut tınay'la birinci lige çıkmakta büyük başarıdır

çok afedersiniz bir şey soracağım trabzon 1.lige mi çıktı sanırım play offlarda kaybetmişlerdi bir gelişme mi var ? umut tınayla birinci lige çıkmakta başarıdır diyince ? şahsen ikinci memleketim dediğim 5yılımın geçtiği şehrimin takımının çıkmasını isterim

Umut Tınay meşhur Tıntın bize transfer olduğu zaman potaların Sergeni diye röpartaj yapmışlardı üç büyüklerde oynadıdiye şimdi Sergen gibi 4 büyüklerde oynadı tarihe geçti.

Burak iltifat değildi.Gerçekleri söyledim Trabzon Recai'yi de kaptırdı son 2-3
senedir Gelişimde, Uşak'ta ve Trabzon'da hiçde fena istatislikler yakalamamıştı içerden dışardan oynaya biliyor yanılmıyorsam Beko Basketbol Ligini kaldıramaz mı?

Mustafa Yağız Abi, Recai'nin Türkiye Birinci Ligindeki karşılığı Kaya Peker.
Tam olarak Kaya Peker, orta mesafe şutları istikrarsız, kendi ekmeğini taştan çıkarır bir performans gösterdi.
Özellikle de sonradan girdiği oyunlarda savunmasıyla takıma gaz veren oyuncu o oldu.

Birinci Lig kaldırabilir mi ?
Yok be abi, İkinci Lig'de oynayan pivot oyuncularıyla Birinci Lig arasında ciddi fark olduğunu düşünürsek Birinci Lig'de tutunabileceğini sanmıyorum açıkcası.

Arkadaşlar Umut Tınay, evet bende beğenmem oyununu hatta bu sayfada eleştirmişimdir ama ikinci lig standartlarında Chris Paul gibi kalıyor bunu da söylemek gerekir.

Ayrıca Trabzonspor Birinci Lige çıkamadı, Alpella sponsorluğu devam ediyor ama Fener'in alt yapısındaki gençlerden sadece Volkan İncekara takımda kaldı diğerleri gitti.

Onur Karakuzu' Alıntı:
çok afedersiniz bir şey soracağım trabzon 1.lige mi çıktı sanırım play offlarda kaybetmişlerdi bir gelişme mi var ? umut tınayla birinci lige çıkmakta başarıdır diyince ? şahsen ikinci memleketim dediğim 5yılımın geçtiği şehrimin takımının çıkmasını isterim
çıkmak değil çıkabilmek diyecektim yanlış anlamana neden olduysam kusura bakma onur abi

Burak, Trabzon sanki geçen sezona göre yerli kadrosu daha zayıf gibi takımdan eski Tekel'li emektar oyuncunuz ismini hatırlamadım oda Edirne Olin'e gitti yerli pivot kim kaldı?

Burak, Trabzon sanki geçen sezona göre yerli kadrosu daha zayıf gibi takımdan eski Tekel'li emektar oyuncunuz ismini hatırlamadım oda Edirne Olin'e gitti yerli pivot kim kaldı?

Engin Algın'ın geçen sene aşırı faydası olduğunu söyleyemeceğim.Fatih Solak'ın Galatasaray'a olan katkısı gibiydi diyebilirim..

Bu seneki kadroya bakacak olursak tam bilmiyorum transferler ne durumda ama İlker TÜrel-Hakan Yapar- Fırat Aydemir gibi üç önemli oyuncuyla anlaştı ki bu bence çok öenmli pota altı oyuncularından haberim yok.
Biraz araştırma yapıp hemen yeni oyuncularını yazarım abi.

Akçakoca Poyraz?dan Ramazan Öksüz,Tofaş?tan Hadi Özdemir ve CASA TED?den Caner Öner?i renklerine bağlayan Trabzonspor Umut Tınay, Volkan İncekara ve altyapıdan İsmet Alkan?la 2009-2010 sezonuna damga vurmaya hazırlanıyor.

Hakan Yapar-İlker Türel-Fırat Aydemir-Umut Tınay-Hadi Özdemir-Caner Özer-Volkan İncekara-Ramazan Öksüz-İsmet Alkan-Kerem Öztoprak...

Şu anda bildiğim kadro bu abi, öyle görülüyor ki 2 oyuncu transferi daha yapılacak gibi, bunların biri yabancı uzun olur diğeri de Türk pivot olur sanırım.
İsimler kim olur bilmiyorum.