Tuğba Palazoğlu

Re: Tuğba Palazoğlu GALATASARAYIMIZDA

Arkadaşlar Tuğba gibi alabileceğimiz genç yetenekli isimler varmıdır TBBL de varsa bildirelim yönetime veya hocamıza vs. olmazmı??

inanılmaz sevinçli haberler aldım arka arkaya.Önce gülşah ile yollar ayrılmış daha sonra esra ve ışılile tekrar anlaşmışız ve ligin en iyi üçlükçülerinden tuğbayı kadromuza katmışız.Camiamıza hayırlı uğurlu olsun

çok mutlu oldum :)

Kesin olarak anlaştıysak saha içinde agresif, mütiş hızlı ve takım oyununa yatkın bir oyuncu .! Kısa boyuna kimse aldanmasın 3 sariye'yi cebinden çıkarır :) En azından teknik olarak o kesin :p
Bu arada KAYNAK nedir bu haberde ? Çeşitli basketbol portallarına baktım ama böyle bi habere rastlayamadım .

Sinan Soysal' Alıntı:
Kesin olarak anlaştıysak saha içinde agresif, mütiş hızlı ve takım oyununa yatkın bir oyuncu .! Kısa boyuna kimse aldanmasın 3 sariye'yi cebinden çıkarır :) En azından teknik olarak o kesin :p
Bu arada KAYNAK nedir bu haberde ? Çeşitli basketbol portallarına baktım ama böyle bi habere rastlayamadım .
Valla bende aradım bulamadım kesin kaynak hem ısıl ve esra hemde tugba transferi için....

mersinden yazıyorum tüm maçları izleyen birisi olarak söleyim abartmıyorum gerçekten mükemmel bir transfer! tüm mersin aylinden sezonu götürmesini beklerken tuğba mükemmel oynamıştı özelikle burdaki fener maçını dehşet oynamıştı bileği düzgün esraya arkadaş geldi:) bjk de oynarken kafamda kalan bi kaç iyi maçıda var camiamıza hayırlı olsun geliyoruzzz!!

Geçen sene Mersin istatistikleri:

25 maç
28.58 dakika
10.64 sayı ( 41/98 iki sayı (%41,8), 55/112 üç sayı (%49.1), 19/28 serbest atış )
2.8 rib.
3.5 asist
1.5 top çalma

Çok büyük bir aksilik olmazsa sadece resmiyet kaldı. Biraz önce konuştum, şampiyonluk yaşamaya geliyorum dedi valla :)

Murat İnal' Alıntı:
Çok büyük bir aksilik olmazsa sadece resmiyet kaldı. Biraz önce konuştum, şampiyonluk yaşamaya geliyorum dedi valla :)

Kötü bir günde iyi haber :) Artık seneye şampiyon olmak Farz oldu.

kötü gün olmasının nedeni galiba dee nin gitmesi değilmi? bende üzüldüm ama geçen sene fitch graves ve mitchell ın gidişine daha cok üzülmüştüm :p

İnşallah geçen seneki performansını hatta daha fazlasını gösterecek.Hayırlı uğurlu olsun tekrar...

Takımımız için hayırlı ve uğurlu olur inşallah. önümüzdeki sene şampiyon olmamız için ne gerekiyorsa yapılması lazım.

Çok güzel bir transfer oldu gerçekten takımımıza yakışır bir oyuncu umarım diğer transferlerde böyle güzel olur.