Tuğba Palazoğlu

Re: Tuğba Palazoğlu GALATASARAYIMIZDA

tuğba hayırlı olsun geçen sezon ligde toplam 55 üçlük sokmuş.Eminim bu rakam bu sene %25 artacak.

Ben şöyle bir konuya değinmek istiyorum tuğbanın boyu 1.72 ve şu anda takımdaki 7. oyuncu ve artık takıma uzun takviyesi yapılması lazım

4 # Tuğba Palazoğlu

Tuğba Palazoğlu 4 Aralık 1980 doğumlu. Geçen sezon Mersin Büyükşehir Belediyesinde görev yapan Tuğba sezonu 10.6 sayı, 2.8 ribaunt, 3.5 asist ortalamaları ile tamamladı. Tuğba Palazoğlu Mersin?den önce Beşiktaş forması giydi ve takımın en önemli oyuncularından biri oldu.

Re: Tuğba PALAZOĞLU

çok beğendiğim bir oyuncuydu başarılar diliyelim şaziyeden çok daha iyi olduğu kesin daha çok güç verecektir takımımıza bu yıl bayanlarda trasnfer çalışmalarımızı çok beğeniyorum

Arkadaşlar tuğba palazoğlu şu anda ümit bayanlarda şov yapmaktadır.Her maç en az 15 sayı ve 10 ribaunt ortalamalarıyla oynuyor.Takımın herşeyi sayı ve ribaunt makinesi takımımıza çok şey katacağına inanıyorum.Yasemin ve diğer yabancılarımızla pota altına duvar örerler.İnşallah takımımız için hayırlısı olur.

Arkadaşlar özür dilerim yazdığım bütün özellikler bahar çağlara ait hepinizden bu yanlışlık için özür dilerim.Tuğba ligimizdeki en iyi 5 kısa oyuncudan birisi diğerleri bizim takımımızdaki ışıl ve esra yani en iyi 5 kısadan 3ü bizim takımda diğerleri birsel ve nilay.Işıl,esra,şebnem le beraber her maç en az bir arkadaşımın da dediği ginbi 10 15 üçlük atarlar takımımız için hayırlısı olsun.

bir mersinli olarak maçlara gidip izlediğimde seneye alırız inşallah dediğim oyuncudur.. süper bir transfer

saçları ve gözleri çok güzel :)

hocanin bu seneki gozdesi transferine cok sevinmis agresif , baski yapan ve tecrubeli benim aradigim butun ozelliklere sahip diyor , tugba'yi bu sene bekledigimizden fazla gorucez sahada anlasilan , ilk 5 yerlesebilir bu aciklamalardan sonra supriz olmaz !!!

Bu sene takımda rekabet üst düzeyde olacak gibi zaten. Tuğba'da takımda yeterince yer bulacaktır. Bu transferler çok iyi oldu zaten. Örneğin Işıl Alben daha çok dinleneceği için takıma daha çok katkısı olacaktır diye düşünüyorum. Galatasarayımıza hoşgeldin Tuğba...

Re: 4 # Tuğba Palazoğlu

4 # Tuğba Palazoğlu

o bir elindeki topa hakim olamayan kaslı bayan.....
o bir doğru pas verememe kraliçesi...
o bir 3 luk atma özürlüsüü....
o bir top kaybetmeden duramayan insan...

vs.....

bunları ne zaman dogru yaparsa galatasaray o maçı alırr....

Basketbol point-guard önderliğinde takım halinde oynıyarak kazanılır, off-guardlar ile değil!
Sanki yenilgiye sebep olmuş kimse oyundan düşmez mücadelesine devam ederken bir tek o aksini yapmış gibi kimseyi günah keçisi yapmayın. Çok değil bir hafta sonra takımımız Ayhan Şahenkte kupanın son maçına çıkıcak. Kızların forumu takip ettiğini bile bile gereksiz yere moral bozmaya, anlamsız yüklenişlere gerek yok. Kupayı kaybedersek de kazanırsak da bunu yapacak olan TAKIMdır. Oyuncu kayırmanın, at gözlüğü ile yorumlar getirmenin ne anlamı var ne de yararı!

Kenan Gül' Alıntı:
4 # Tuğba Palazoğlu

o bir elindeki topa hakim olamayan kaslı bayan.....
o bir doğru pas verememe kraliçesi...
o bir 3 luk atma özürlüsüü....
o bir top kaybetmeden duramayan insan...

vs.....

bunları ne zaman dogru yaparsa galatasaray o maçı alırr....

12 (ya da kaç # giyiyorsan) # Kenan Gül
o bir skor taraftarı
o bir vefasız
o bir takım tutma özürlüsüü....
o bir finali alırsak kutlama yapacak insan....

vs......

Bunları ne zaman yapmazsan taraftar olursun ama belki çnce adam olursun...