Umut Tınay Gitmeli..

kempes89' Alıntı:
SAYGIN AKEL' Alıntı:
kempes89' Alıntı:
el amin karşısında umut nasıl savunma yapar nasıl oynar mechul
Bakın ben buraya yazıyorum eğer umut ortalama bi süre oyunda kalırsa el-amin umuttan en az 4 top çalar
Hayır bence Umut Tınay'a fazla Ön yargılı davranıyorsun...
bence sen çok iyimsersin abi el-amin i tutcak adam yok ele avuca sığmıyo kaldıki umut napar karşısında__??
ABİ adam isteyince El-Amin'ide tutar çünkü bu maç artık dahada önemli dahada ciddi sıkışınca oda olur yeter ki sende bizde Umut'a daha UMUTLU BAKABİLELİM...

Abi bu ligde El-Amin'i sahadan silecek bir adam yok.Herhalde bu konuda hemfikiriz.Zaten Umut'un savunması öyle çok iyi değil.Hücumda takımı doğru organize etsin yeter.

Ya nasil boyle bir yorum yaparsiniz ???

Tuborg macini Ronun Hakan koseoglunu savunmasiyla kazandik,
hepsi gayet iyiydi evet Umut iki tane kritik 3 atti ama 2 tane de cok uzak sacma 3 lugu var bence ikiside yararli

valla macın bi bölümünde copk ii oynadı
özellikle 42-38 yenik oldugumuz bölümde attıgı iki üçlük cok önemliydi
ama sonra sacmaladı tamamen
hele son periyotta attıgı gereksiz sutlar yüzünden macı kaybedioduk
bide bombos potanın dibine kadar drive edip niye dısarı pas cıkarıyo anlamıyorum
oraya kadar girmişken turnikeyi de atıp cıksa ya..

Garip bir maç çıkardı, maçın kahramanı da olaiblrdi, mağlubiyetin suçlusu da. Attığı 2 3lük, Ron'a verdiği paslar müthişti. Ama çeyrek sonundaki hatası, 17 saniye top elinde tutup downtown 3lüğü, drive edip ezbere dışarı pasları ile maçın sonlarında eski Umut giib oldu maalesef :(

arkadaslar tabiki umut tınay gitmeli ama bench de guzel bi guard(onun kadar bile) yok.ne yapalım biz daha iyisini alana kadar en iyisi bu!!!!!!!

Umut gerçekten formunu buldu.Ama ne kadar iyi oynarsa oynasın üstündeki ölü toprağını atamıyor.Ron ve Umut bence çok iyi bir guard ikilisi oldu.

Umut Tınay'la Halil Üner 3.periyot bitimi son top yüzünden tartıştı Umut benchin diğer tarafına gitti 4.periyotta oyuna girmedi kendimi girmedi koçmu oyuna almadı kritik dönemde olmaması gereken olaylar. daha sakin TIN TIN

SEKO' Alıntı:
Umut Tınay'la Halil Üner 3.periyot bitimi son top yüzünden tartıştı Umut benchin diğer tarafına gitti 4.periyotta oyuna girmedi kendimi girmedi koçmu oyuna almadı kritik dönemde olmaması gereken olaylar. daha sakin TIN TIN
O olay bence maçın en kötü enstantanesiydi.

SEKO' Alıntı:
Haklısınız bende iyice takip ettim.O an şöyle gelişti: Son topta 3 saniye vardı topu niye daha çabuk kullanmadım diye sitem etti Halil Üner ondan sonra Umut diğer köşeye çekildi sonra Halil Üner tamam oyundasın dedi ama Umut 5'e yanaşmadı sonra Halil Üner Umut'un yanına gittiysede ikna edemedi ondon sonrada Umut'un yerine oyuna İsmet girdi....

Bir de şu topicin adı değiştirilse fena olmaz.Oyuncuların burayı az çok takip ettiğini düşünüyorum.Malum Umutla ilgili o düşüncelerimiz dağıldı.