Umut Yenice

gordon' Alıntı:
Gerek Livingston gerekse Umut oldukça iyi taransferler sağlam olmaları koşuluyola. Yalnız son yabancı hakkının gerekirse 3 numara oynayabilecek bir adam olmasında fayda var. Zira Şemsettin her maç 20 ye 10 civarı bişi yapacak değil, batırma imkanı da mevcut, üstelik Gökhan ve PAstal da pek iyi gibi durmuyor rotasyonda...[/quo
livingstonun gelmesiyle dolaylı da olsa semsettinin yükü azaldı yedek baslayabilir veya dakikası azalacak en azından buda demektir ki oyunda kaldığı dönemi daha da iyi değerlendirecek kaldiki bu forumdaki yüzde 95 oranında bir semsettin güvensizliği var adamın her mac bir 10 15 sayısı oluyor daha ne isteniyor olye topu elinden cıkarmaya hevesli de dğeil sorumlulukda alıyor onun gibi kac tane varki aklıma onun iki gömlek üsüt harun aib geliyor boyle efes ülker dısında oynayanlarda diğerl hicbir takımda onun gibi bir adam yok bence gercekten iyi olamdıkca üç yabancı yeter bize dördüncü için beklenilmeis taraftarıyım zaten garnett kalırsa bu tartısma yersiz olacak galiba

2 sene önce çok iyiydi.Hatta Ülker onu sezon sonu transfer etti.Ama ne oldu bilinmez birden ortadan kayboldu.Umarım eğer 2 sene önceki performansını sergileyebilirse uzun rotasyonumuza büyük katkısı olur.

umut yenice basketbolunu çok beğendiğim kişilerden biriydi iki sene evvel.dişarıdan da şut atabilen bir uzun. livingstonla beraber artık her maç 12 kişi oynayacak duruma geldik. biz inanırsak ve takıma da bu inancı aşılar ve hermaç tribünleri doldurursak bu takım bu sene final oynar.(abartmıyorum hakikaten son on yılımızın en iyi ve en derin kadrosuna sahibiz.)

Teknik kadroyu tebrik ederim. İyi iş çıkardılar.

Kadromuz çok geniş oldu. Eğer Garnett'ın yerinede iyi bir yabancı bulunur ve bu kadro iyi yönetilirse hiç hayal falan olmaz Şampiyonluğa oynarız.

bu senekı en ıyı yerlı transferi bence herkes gecen sezonkı ulker performansını yazmıs fatıh gecen sene ulkerde ne yaptı umut pota altında skor gucu olan basket kuması cok ıyı bır oyuncu telekomda cok ıyıydı fenerde aydın hocanın elıne dusseydı su an mıllıydi keske efesten gıden nıkolici alsaydık o zaman muthıs olurdu

haklısın genel olarak oyuncudaki potansiyele bakmalısın ki bu seneki transferlerimizin hemen hepsi bole oldu cook guzel bi kadro kuruldu kutluyorum AMA dikkatlı olunması gereken bisi daha var eger onumuzdeki sene bu alınan oyuncular elde tutulmassa harcanan paralar bosa gider ozellikle burak , fatih solak , dixon , hadley , huseyin , livingston gibi para harcanmıs basarılı olmus veya olabilecek oyuncuların sozlesmeleri en az2 yıllık olmak uzere uzatılmalı LUTFEN buna dikkat edilsin

İyi adam. Fena değil de basket atamıyor. Halil hoca onu adam eder.

abi b ırakın ya bu umuttan hicbisi oılmaz ben bu takımda dixon desean ve livingston haricinde turk olarak suana kadar sadece huseyini begendim
fatih beni yanıtmaya devam ediyo bole devam ederse fatih ten hicbisi olmaz

umut sakatlıktan iyi dönseydi zaten kiralayamazdık.bu takıma acilen pota altından skor üretebilecek bir uzun lazım.halil bey sezon başından beri altı uzun getireceğine adam gibi araştırıp bir uzun bulmalıydı.bir de try-out yapıyoruz diyordu,allred'in try-out'u bir ay sürdü(!!!) adam galatasaray taraftarlarıyla resmen gırgır geçiyor.

alınacağı soylenen -nasıl cıkar bılınmez- pivot ile
burağın takıma girmesiyle kadroda yer alamayacağı kesin gibi
belki de yollarımız ayrılacak.

Geldiği gün kurtarıcı olarak sahaya ilk beş çıkarılan arkadaş...

Bu maçta niye yedek başladı acaba?

Belli ki çok zamana ihtiyacı var...