Yahoo Nba Fantasy League 2013-2014

3 Sezondur ilgiyle takip edilen dizimizi 1 sezon daha devam ettirme kararı aldık.Geçen 3 sezondaki entrikaların-mücadelelerin çok daha fazlasını yaşyacağımız dizide çekirdek oyuncu kadromuzla beraber 14 aktör olacak.Dizide oynaması kesinleşen oyuncular:

1- Tanju Çiçek
2- Sarper Uluoluk
3- Sercan Düşmez
4- Turan Solak
5- Erdal Avcı
6- Sühan Cem Uçsoy
7- Eren Akın
8- Taner Tuna
9- Veysel Kaya
10- Muhammet Kaan Horuzoğlu
11- Deniz Baskın

Bunun dışında başka dizilerden gelecek 3 aktörle birlikte çekimler başlayacak.Rollerin seçimi çekimlerden hemen önceki hafta dağıtılacak.Çekimler 30 Ekim'de başlayacak.Hepimize bol şans.

3 Sezondur ilgiyle takip edilen dizimizi 1 sezon daha devam ettirme kararı aldık.Geçen 3 sezondaki entrikaların-mücadelelerin çok daha fazlasını yaşyacağımız dizide çekirdek oyuncu kadromuzla beraber 14 aktör olacak.Dizide oynaması kesinleşen oyuncular:

1- Tanju Çiçek
2- Sarper Uluoluk
3- Sercan Düşmez
4- Turan Solak
5- Erdal Avcı
6- Sühan Cem Uçsoy
7- Eren Akın
8- Taner Tuna
9- Veysel Kaya
10- Muhammet Kaan Horuzoğlu
11- Deniz Baskın

Bunun dışında başka dizilerden gelecek 3 aktörle birlikte çekimler başlayacak.Rollerin seçimi çekimlerden hemen önceki hafta dağıtılacak.Çekimler 30 Ekim'de başlayacak.Hepimize bol şans.

Katılmak isterim. Deneyimim de var :)

Bizim ligde geçen senenin ilk 3'ü budur.Bu arada 2.lig için bende çalışmalara başlıyorum :)

Ekli dosyalar

• Adsıza.jpg
    Adsıza.jpg
    11.6 KB · Görüntüleme: 31
yer olursa seve seve katılmak isterim. Yaklaşık 5 senedir basketball fantasy takipçisiyiz.. Galatasaray'lılarla oynamak ayrı zevk olur..

Şanssızlıklarla başlayan geçen sezonu son haftalardaki çıkışla ancak 5. bitirebilmiştik (Tabii ikinci ligde :) ). Artık hangisinde yer varsa bu senede devam edebiliriz.

Sercan Düşmez'inde gelmesiyle 13 kişi oluyoruz.Hala 1 kişilik boşluğumuz var.Geçen yıl alt ligi 2. bitiren "promete" takımının sahibinden hala ses seda yok.Gelmezse dışarıdan adam alıp ligi tamamlayacağız.

Bende bugün katılımı yaptım Erdal 10 gün olmuş mail göndereli bugün Turan abi uyardı saolsun kusura bakma yahoo maili çok aktif kullanmıyorum gecikti biraz, sayı tamamlandıysa draft tarihi belirleyelim geçen sene drafta katılamamaıştım. :(

Davetiyeyi E-Mail üzerinden gönderiyoruz Sercan.Ligin numarasını tesadüfen bulan kişilerin lige girmesini engellemek için uyguluyoruz bu davetiye işlemini.

Davetiye yollamamız için E-Mail adresini yazman gerekiyor.

Bu arada geçen seneden farklı olarak play-off ilk turuna 8 takım katılacak.Takım sayısı arttığı için play-off sistemini de değiştirmek zorunda kaldım.

Davetiyeyi E-Mail üzerinden gönderiyoruz Sercan.Ligin numarasını tesadüfen bulan kişilerin lige girmesini engellemek için uyguluyoruz bu davetiye işlemini.

Davetiye yollamamız için E-Mail adresini yazman gerekiyor.

Bu arada geçen seneden farklı olarak play-off ilk turuna 8 takım katılacak.Takım sayısı arttığı için play-off sistemini de değiştirmek zorunda kaldım.

sercanhorozcu@yahoo.com

Draft gününü 19 Ekim Cumartesi'ye aldım.Herkes teker teker uygun olup olmadığını söylesin de ona göre günü değiştirebileyim.

Bende onu düşünüyordum gerçekten bayram dönüşü sıkıntı olabilir, bayramdan sonra hafta içi bir akşama alalım isterseniz.