Yeni Sezon Formalarımız

erkek baskette her alanda çıtayı yükseltmişken forma konusunda geriye gitmek garip oldu. erreaya hep şüpheyle bakmıştım, aslında beklediğimden daha iyi ama yine de asırlık bir klubün durduk yere böyle bir maceraya girmemesi gerekiyordu. Şortun yanındaki kalın kırmızı şeritin ne kadar abes durduğu ortada.
bu formada beni cezbeden tek şey, sarı-kırmızının enfes uyumu. ama onda da erreanın payı sıfır :)

beğenmedim

Ben formaları pek beğenmedim. Formalar sanki lise takımı için yapılmış gibi sanki. Belki zevk işi bu ama ben hep ne kadar sade olursa o kadar güzel diyenlerdenim. Umut ederim sadece hazırlık süreci için geçici olarak temin edilmiştir; maçlarda daha özenli ve sade GALATASARAY formaları görürüz.

Formalar satışa sunulacak sanırım. Eğer satılacaksa böyle göğüs reklamı olmadan mı satılır? Öyle olursa şahane olur benim adıma.

Sarı-Kırmızı-Beyaz kombinasyonu Sarı-Kırmızı-Siyah kombinasyonundan çok daha iyi bence, ve sarı kırmızının yanına en çok yakışan renkte beyaz.Çok beğendim ben formaları, satışa çıktığı zaman almak lazım.

Beyaz şortta güzel olmuş bence.Umarım hep öyle kalır.

Ne yalan söyliyim formalar benimde hoşuma gitmedi. Formalarda beyaz kullanılmasaymış daha güzel olurmuş kulübe e mail atmıştım basketbol takımının da nike a geçmesi konusunda .Belki nike ilk sene parçalı yapamayabilirdi ama geçen yıl efes e yaptıkları kalitede düz kırmızı forma süper olurdu açıkcası.Formanın önünde hem arma hem Galatasaray yazısı cok şık olurdu hem bu bahaneyle hem Dawkins i hemde Dawkins li dönemleri yad etmiş olurduk :d
http://c1109.hizliresim.com/11/9/15/3159.jpg

Yeni formalar benim de çok hoşuma gitmedi. Özellikle yakadaki beyaz kısım kötü duruyor. Beyaz kısımlar yerine sarı-kırmızı bantlar daha hoş dururdu. Şort olarak da kırmızı'nın daha hoş duracağı kanaatindeyim. Tabi bu eksiklikler, formamızın dünyanın en güzel basketbol forması olduğu gerçeğini değiştirmez :)

Bi benim hoşuma gitti sanırım, buradaki eleştirilerde katıldığım tek nokta kollar ve yakadaki beyaz şerit biraz daha ince olsa daha şık dururdu. Onun dışında ben çok beğendim.

Arda Twitter'da fotolar paylaştı da bugünkü maçtan, formalar çok kötü geldi bana ya. Çok uyumsuz sanki.

Valla kollardaki ve yakadaki beyaz kısımlar hariç ben beğendim formayı.
Yanlız oyuncular benchte otururken üzerlerine giydikleri eşofman gibi şeyi beğenmedim :D. Kollar komple beyaz çok kötü durmuş.

Ben normalde parçalı altına beyaz şortu çok severim ama sanki basketbol formasında olmuyor gibi. Biraz uyumsuzluk varmış gibi oluyor. Şortlar kırmızı olsa sanki üstteki beyazların fazlalıkları da göze çarpmaz. Ama yine de kendi adıma çok kötü diyemem. Ama beğendiğimi ve çok güzel olduğunu da söyleyemem.

paok maçında giyilen kırmızı forma sanki lise basketbol takımlarının spor mağzalarına yaptırdığı formalar gibiydi formaların kalıbları cağın gerisinde bu saatten sonra forma değişmez ama en azından numara fontları oyuncuların forma üzerindeki isimlerinin yazı karekterleri düzeltilebilir sanırım telekom forması bile bizimkinden daha özenilmiş gibi duruyor tasarım acısından, kırmızı formayı gördükten sonra parcalı formayı beğenmeme gibi bir lüksümüz kalmadı :) Hakan üstünberkten ricamız seneye takıma nike ı transfer etsin :)

paok maçında giyilen kırmızı forma sanki lise basketbol takımlarının spor mağzalarına yaptırdığı formalar gibiydi formaların kalıbları cağın gerisinde bu saatten sonra forma değişmez ama en azından numara fontları oyuncuların forma üzerindeki isimlerinin yazı karekterleri düzeltilebilir sanırım telekom forması bile bizimkinden daha özenilmiş gibi duruyor tasarım acısından, kırmızı formayı gördükten sonra parcalı formayı beğenmeme gibi bir lüksümüz kalmadı :) Hakan üstünberkten ricamız seneye takıma nike ı transfer etsin :)

Anadolu efesin nike formaları gerçekten çok başarılı olmuş

Diğer formaları hiç beğenmediğimi defalarca deklare etmiştim ama beyaz formayı beğendim diyebilirim..Fena değilmiş..