ZTK 2.Hafta | GaziAntepspor - Galatasaray

Bu size bana boş boş konuşma deme hakkını vermiyor. Dikkatli olursanız sevinirim.
Yönetim bu saatten sonra saldırsa ne olur?
Serdar, Gökhan, Ali, Sarp hepsine verilen para yazık.
Gökhan istediği kadar oynasın asla bizde 11 oynayamaz. İsteyenle sabaha kadar tartışırım.

Şekerspor'la abi.

11 Ocak'ta kapanış 15 Ocak'ta açılış ilginç takımız :) Bugun savunma kurgusu ve ön libero çok iyiydi ama hucum yönümüz ciddi ciddi sinir bozucu özellikle takım yorulmaya başladıktan sonra.

Ayrıca Kewell saha içinde o kadar çok deplase olup koşuyor ki; şut çekecek hali kalmıyor.

Kewell çok güçsüz, dirayetsiz..
3 kere topa vuramadı adam..
Umarım devre arasında toparlanır..
Hagi'ye hiç lafım yok, çünkü umudum yok..
Daha kötüsü hiç gelmemişti.. Sigi Held bile bu kadar değildir..
Nasıl Adnan Polat'ı gördükçe Özhan Canaydın'dan helallik dileniyorsam, Hagi'yi gördükçe de özellikle Gerets'den özür diliyorum. Diğerleri neyse de ben Gerets'e laf söylüyordum. Ben kimim ki Gerets'i beğenmiyorum. Mehmet Demirkol'un dediği gibi "Hagi kötü bir teknik direktör bile değil " gözümde..

Çağlar 1,5 milyon avroyu hak eden transfer bizim için.Oyunu bilerek oynuyor kendinden emin.Maç eksiğini giderince hücuma daha çok destek verecektir.

Maçı çok rahat kazanabilirdik.Hatta uzun süre sonra ilk defa galibiyet ümidiyle izledim maçı.İyi oynadığımızı söyliyebilirim.

Ancak Pino'nun çıkması ve Kewell'ın çok yorgun olması 75 ten sonra iyice düşmemize neden oldu.Ancak buna rağmen defansfta hiç açık vermememiz taktide değer bence.Özellikle iki bekimiz Çağlar ve Serkan çok başarılıydı tebrik ediyorum.

Neill iler Ayhan'da iyiydi bence.Orta sahadan rahat adam geçirmedi ikiside.

Arda zaman zaman hareket getirdi ama sakatlıktan çıktığı belli yavaş yavaş gelecektir kendine.

Emre Abi, Kewell güçsüz değil bence çok koşuyor hatta haddinden fazla pres yaptığından dolayı yorgun düşüyor ki zaten herkes tarafından bilinen hastalığı olan bu oyuncunun bu kadar pres yapıyor olabilmesi bile mucize bana sorarsan.

Galibiyetti bence hakkımız olan. Neill - Cana ikilisi önliberoyu çok rahat götürürler bence. Tabi bu durumda stoper yada stoperler almamız gerekecek... Arda hazır değil, Kewell'da da cidden yorgunluktan topa vuracak derman kalmıyor koşmaktan... Şu Sami Yen'deki kupa maçı da bitsin de gidenleri kalanları görüp önümüze bakalım artık...

Özgür Ayten' Alıntı:
Bu size bana boş boş konuşma deme hakkını vermiyor. Dikkatli olursanız sevinirim.
Yönetim bu saatten sonra saldırsa ne olur?
Serdar, Gökhan, Ali, Sarp hepsine verilen para yazık.
Gökhan istediği kadar oynasın asla bizde 11 oynayamaz. İsteyenle sabaha kadar tartışırım.

Sorun bu oyuncuların alındığında para verilmemiş olması zaten. Gökhan konusunda bende seninle tartışacak değilim. Fuzuli olur.

Anıl yerine Cem Karaca alınsaydı en azından son vuruşçu bir adam takım akdrosunda yer almış olurdu. Anıl iyi hoş da Anıl'ı kadroya alıyorsan en azından Serdar veya Aydından birini almayacaksın kadroya. Cem Karaca'ya da yer acacaksın.

Bu Serdar Özkan hala neden oynar bu takımda.Polat 1 ay önce lig tvde serdar ı göndereceğini dolaylı olarak söyledi.Hagi yi anlamıyorum gerçekten.Pino neden çıkar hadi çıkardın bari Anılı oyuna al Serdarı oynatma.Adam devre arasında kesin olarak gidecek bu kadar şans niye veriyorsun hala.Hiç bir halt olmaz Serdar dan aynı Aydın gibi.Özellikle Serdarı bu forma altında görmeye dayanamıyorum.

Güzel maç oldu.Her antep maçımız gibi.Çünkü antepte top oynamaya çalışıyor.Kazanmamız lazımdı çok gol kaçırdık.Pino ve Aydın son pasları biraz dikkatli kullansa 2-3 farklı kazanabilirdik.

Ayhan da bugün şahane oynadı her şeyi yaptı Neill ile birlikte.Çağlar da iyi oynamaya devam ediyor.

Sühan Cem' Alıntı:
Sorun bu oyuncuların alındığında para verilmemiş olması zaten. Gökhan konusunda bende seninle tartışacak değilim. Fuzuli olur.

Anıl yerine Cem Karaca alınsaydı en azından son vuruşçu bir adam takım akdrosunda yer almış olurdu. Anıl iyi hoş da Anıl'ı kadroya alıyorsan en azından Serdar veya Aydından birini almayacaksın kadroya. Cem Karaca'ya da yer acacaksın.

Abi bahsettiğin Cem SULTAN olacaktı sanırım.

Bu arada Gökhan sakatlanmadığı sürece bu takımda yer bulur bunu bende tartışmam.

Takımın bugün genel'i iyi idi. Çağlar,Ayhan,Neil,Gökhan öne çıkan isimlerdi. Hakan'da biraz oynamaya çalıştı. Pino ve Kewell pek fazla varlık gösteremedi tabii golü saymıyoruz :)

Arda çabaladı ancak şuan için bu kadarı kafidir. Serdar Özkan ,Aydın Yılmaz kesinlikle takımda hiç süre almaması gereken isimler ama elimiz muhtaç :)

Aslında galibiyet bize göz kırpıyordu ama ilk yarıda kaçan goller olmasaydı farklı olabilirdi.

Cem Karaca?
Adamlar bonservissiz olabilir ama saydığım bütün bonservissiz adamların yıllık ücretleriyle alfa orta saha alırdık.

Gökhan Zan 1 senedir mi bu takımda? Aldığı ücretle bulunduğu sene sayısını çarparsan anlayacaksın 3 milyon olup olmadığını.
Ayrıca sadece Gökhan Zan değil. Serdar Özkan, Ali Turan, Mustafa Sarp. Topla bakalım 3 mü ediyor?
Godin bile bedava gitti, bize gelse defansın hiper alfası olurdu emin ol ; )

Özgür Ayten' Alıntı:
Gökhan Zan 1 senedir mi bu takımda? Aldığı ücretle bulunduğu sene sayısını çarparsan anlayacaksın 3 milyon olup olmadığını.
Ayrıca sadece Gökhan Zan değil. Serdar Özkan, Ali Turan, Mustafa Sarp. Topla bakalım 3 mü ediyor?
Godin bile bedava gitti, bize gelse defansın hiper alfası olurdu emin ol ; )
Evet Ali,Mustafa,Serdar,Gökhan'ın garanti ücretleri 3 milyon ediyor.Kaldıki o tarz bir matematiğe girersek bizi ancak intihar patlar zira Elano'nun aldığı,Linderoth'un aldığı paralar vardırki uyku uyutmaz bu düşünce ile.

Gökhan dediğim gibi yeterki sakatlanmasın bu takımın 18'inde her zaman yer bulur.Servet'ın gönderilmesinin büyük olasılık olduğu ortamda Gökhan'ıda gönderemezsin.

Serdar,Ali,Mustafa konusunda hem fikirim hatta bunlara Aydın'ıda eklerim.Bu takımda yerleri yok bence.

Doğan evet Cem Sultan'ı kastettim :) Cem Karacamı nedir o oyuncuyu alıyoruz galiba da aklıma girmiş :)

Gökhan Zan'ın kaç lira aldığını yaklaşık 2 yıldır AliSamiyen nette de burdada ayzıdm ama emme basma tulumba gibi insanlar yıllık 2 milyon euro aldığı konusunda hem fikir. Gökhan ilk yıl 1.3 ikinci yıl 1.5 milyon dolar aldı GS'dan. Gökhan babamın oğlu dğeil. Alındığında da epki gösterdim. Ama aklım kalbimin önünde. Şu an Servet gidecğeine göre hatta ALi Turan da gitmesi yüksek isimse Neill'in yanına bir stoper alırsa onun rotasyonu için gerekli bu adam. ki bugün gördük Neill DMC oynadığında fena oynamıyor Gökhan o zaman stoper oynar. Ayrıca Hagi de denedi Neill sağ bek nasıl oynar diye. Sabri serkan sakatlanırsa Neill Sağ bek oynar Gökhan gene stoper oynar. BJK'ı şampiyon yapan adamlardan biridir Gökhan Zan o kadar da alay edilecek biri değil. Üstelik takım satan sabote eden biri de değil.

Sühan Cem' Alıntı:
Doğan evet Cem Sultan'ı kastettim :) Cem Karacamı nedir o oyuncuyu alıyoruz galiba da aklıma girmiş :)

Gökhan Zan'ın kaç lira aldığını yaklaşık 2 yıldır AliSamiyen nette de burdada ayzıdm ama emme basma tulumba gibi insanlar yıllık 2 milyon euro aldığı konusunda hem fikir. Gökhan ilk yıl 1.3 ikinci yıl 1.5 milyon dolar aldı GS'dan. Gökhan babamın oğlu dğeil. Alındığında da epki gösterdim. Ama aklım kalbimin önünde. Şu an Servet gidecğeine göre hatta ALi Turan da gitmesi yüksek isimse Neill'in yanına bir stoper alırsa onun rotasyonu için gerekli bu adam. ki bugün gördük Neill DMC oynadığında fena oynamıyor Gökhan o zaman stoper oynar. Ayrıca Hagi de denedi Neill sağ bek nasıl oynar diye. Sabri serkan sakatlanırsa Neill Sağ bek oynar Gökhan gene stoper oynar. BJK'ı şampiyon yapan adamlardan biridir Gökhan Zan o kadar da alay edilecek biri değil. Üstelik takım satan sabote eden biri de değil.

İngiltere'de Jem Karaca var abi onu getirdin şimdiden takıma.İyi,fena oyuncu değildir lakin orta saha oynar abi ona göre :p

Gökhan'ın garanti ücreti 1 milyon avro civarında ve bu sene sonu kontratı bitiyor.Sene sonuna kadar adam gibi oynar bir ritim kazanır sene sonundada daha mantıklı bir kontrat isterse ben kalmasından yanayım şu anda.

Evet Doğan o adamdan bahsediyorum. Burda biri bahsetmişti 2 ay önce o adamı alsınalr diye. Bende tam izlemediğimi ama izleidğimde beğenmediğimi söylemiştim. Hücuma dönük orta saha oynuyor. O ve Taner ile anlaşıldı sanırım. İşte o aklımda kalmış Cem Sultan diyeceğime Cem karaca demişim. Ki ismi Cem Karacan sanırım

Sühan Cem' Alıntı:
Evet Doğan o adamdan bahsediyorum. Burda biri bahsetmişti 2 ay önce o adamı alsınalr diye. Bende tam izlemediğimi ama izleidğimde beğenmediğimi söylemiştim. Hücuma dönük orta saha oynuyor. O ve Taner ile anlaşıldı sanırım. İşte o aklımda kalmış Cem Sultan diyeceğime Cem karaca demişim. Ki ismi Cem Karacan sanırım
Valla abi bende çok net bilmiyorum bir kaç maçını izledim.Beğendiğim maçları oldu ama normal şartlarda bizim seviyemizde gördüğüm yada böyle çok ayrı yeteneğinin olduğunu düşündüğüm biri değil.

Ancak Taner ile anlaşıldı dersen bana sevinirim açıkçası ki bence takımda Arda'dan sonraki en yetenekli yerli oyuncu olur.

Aynı şekilde Tunay Torun'da ciddi anlamda büyük yetenek bana kalırsa.Eğer Alman altyapısını özümsediyse Türkiye'de çok büyük iş yapar bence.

Gökhan bize gelmeden önce bjk nin şampiyonluğunda katkısı büyüktü.Ali turan bize gelmeden kayseri ilk yarıyı lider bitirmişti geçen sene,o kayserinin defansının bel kemiğiydi bu adam.

Ali Turan iyi bir yedek stoperdir bence.Ama Hagi dahiliğini gösterip Ali Turanı bjk nin en hızlı adamı Holosko nun karşısına koyarsa burda Ali Turan ın suçu yoktur.Adam çünkü sağbek değil.Karşısında ağır bir adam olsa,Sabri ve Serkan da sakat olsa anlarım sağbek oynamasını.Ama bu durumda izahı yok bunun Hagi tarafından.Ali Turan hayatı boyunca stoper oynamış,27 yaşında adamdan sağbek olmasını istiyorlar,haksızlık bu bence.Yanlış hatırlamıyorsam 1 maç bile stoper oynamadı Ali bizde, ee nasıl değerlendiriliyor o zaman.

Şahsen Gökhan sakatlanmaz ve istikrarlı oynarsa sözleşme yenilenmesinden yanayım.Ali Turanı da tutarım rotasyonda stoper olarak.Bunlar gideceğine Servet satılsın başka takımları sabote etsin.