Zvezdan Mitrović

Halla görevde bu adam utanmayın gidin 5 6 tane daha transfer yaptırın reziller. Bu saat'ten sonra kovan yüzsüzdür. Bi anlamı'da kalmadı zaten.

benimde aklıma geçen yıl kümenin dibinden alıp play off potasına soktuğu manisaspor geliyor. bizi yenseydi bizim yerimize onlar oynayacaktı Telekom ile. geçen yıl ki Manisa ile aramızda zerre fark olmadığı için micic yada bobua ile yaptığı kavganın bizim için zerre önemi yok diye düşünüyorum. gelip bizi bu rezil kepaze durumdan kurtaracak kim varsa kabulüm. ve abartmıyorum. kaşla göz arası küme düşme hattı ile aramızdaki galibiyet farkı 1'e düşmüş. 2 hafta önce 3 galibiyet idi. çok değil 2 hafta sonra kendimizi son 2'de göreceğiz bu gidişle.

Yeni bir koç ile anlaşılana kadar Mitrovic'in gittiği açıklanmaz bence. Mitrovic gider akabine 15 dakikaya yeni koç açıklanır falan, öyle bir şey olur diye düşünüyorum. fotoğraflarda olmama sebebi ise kulüp Mitrovic'ten umudu kesmiş diye tahmin ediyorum.
Umudu kesmiş ise gittiğini açıklasın abi. Yerli yardımcı antrenör yok mu onla çıksınlar. Böyle saçma iş mi olur 😅

Bu adamin Paok macina da cikacagini dusunuyorum.Umarim yanilirim.Kaza bela Paok’u yenersek Besiktas macina da cikar ki bu en kotu senaryo olur.Hala bu kadar vakit kaybedildigine inanamiyorum.Bu kadar mi basiretsiziz de su adami gonderemiyoruz ? Daha ne olmasi gerekiyor ?

Zaten Paok macindan sonra bir karar verilecek olsa bile Besiktas macina kadar 3 gun kaliyor.Artik Besiktas macinda Goksenin Koksal kocumuz olarak cikar takimin basinda.

Gecmis olsun.Hala gonderememisler.Gonderebileceklerini de dusunmuyorum.

Herifin rezil performansindan dolayi gondermediklerine gore cikarip formaya isemesini falan bekliyorlar herhalde gondermek icin.

Ne diyim ya.Bir sure daha Gsbasket izlememeye devam.1 aydir oldugu gibi.

Umudu kesmiş ise gittiğini açıklasın abi. Yerli yardımcı antrenör yok mu onla çıksınlar. Böyle saçma iş mi olur 😅
abi şartlar normal olsa biz tahmin yurutmeden senin dediğin gibi olur her şey. sorun, şartlar normal değil hahah. bu yönetimle bu kadar iste. bunlar şimdi diyordur Mitrovic'i kovariz 10-15 dakikaya yeni koçu açıklarız taraftar der vay b planları varmış. Ömer Yalçınkaya'yı futbol maçı oynanırken açıklayıp tepkiden kaçan insanlar bunu da yaparlar.

Yeni koç bulamıyor sanırım beceriksizler.. yoksa kaç maçtır ısrarla mitrovic ile maça çıkıp farklı farklı türde yenilgiler almanın mantıklı bir açıklaması yok!! Net bir yönetim zaafı var.. koçun takımla bağları koptuğu halde herhalde en az 5-6 maça daha çıktı ve çıkmaya da devam ediyor

Yeni koç bulamıyor sanırım beceriksizler.. yoksa kaç maçtır ısrarla mitrovic ile maça çıkıp farklı farklı türde yenilgiler almanın mantıklı bir açıklaması yok!! Net bir yönetim zaafı var.. koçun takımla bağları koptuğu halde herhalde en az 5-6 maça daha çıktı ve çıkmaya da devam ediyor
O sıralarda GS Yönetimi:

Ne koç mu bulunacakmış? Kurban bayramı geldi mi ya?

@Can Akan katılıyorum ama malesef şuan gemiyi batmadan limana yanaştırmak mühim olan.

Basketbol kimsenin umurunda değil.Seçime 5 ay kala kimse bizim istediğimiz yapılanmayı yapamıcaktır.

Gemiyi Hakan Hoca limana yanaştırır,Yeni Yönetim yeni kaoslar.